Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. halooooooooooooooo
    to vážne myslia v BP vážne s uber kris,lord? chápem že je velké teplo a to je fajn ,no niekto by tu mal použit minimálnu ochranu hlavy,skor než pojde na slnko ! Ja nechcem nikho urážat ,no toto je fakt na zamyslenie !!!!
     
  2. 123812

    123812 User

    Dodal bych, že je to design na letoun, jestli někdo ještě neví :)
    http://prntscr.com/fmy13s
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Já bych si je nechal kdyby to udělal jeden ale když je to víc je někde chyba.. a ani na to fórum mě sem neposlali :D :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń, Na hlásenie chýb v hre, je na fóre téma, na to moderátora nepotrebuješ a pokiaľ sa na chatoch živo diskutuje k akcii, tak si tvoj koment nemusel všimnúť. Moderátor nečíta len jeden chat. ;)

    Aθηνa*SK, bojuj, nedaj sa. :D :D
     
  5. Moje odpověď už bude asi hraničit s drzostí ale mě to stejně nedá :D :D Důležité je že někteří moderátoři chetu mají dostatek času se bavit s hráči o tom jak kdo dělá Hades ale na novinku ve hře nereaguje jak kdyby o ní snad nevěděl ( Och vlastně věděl kdo pak nám to spamoval chet s FAQ :) ) Napsáno vše a přeji pěkný zbytek večera :) Ovšem není to myšleno na všechny moderátory to ne ale věřím že někteří co jsem napsal se v tom najdou.. :)
     
    Naposledy upraveno: 22/6/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Korben

    Korben User

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń, Čo tak si podať žiadosť na moderátora? Uvidíme ako to pôjde tebe. Keď si to skúsiš, potom môžeš rýpať do práce moderátora. ;)A chat moderátor nespamoval, jednoducho dostal príkaz vkladať link do všetkých chatov.
     
  7. DObrý den nechci vypadat jak nějaký blbec :D ale totálně nevím kde ty úkoly tam jako jsou :D tu bránu dělám už přes 2a půl hodiny narazil jsem na všechno možný ale prostě ne a ne ji dokončit :D
     
  8. Warden

    Warden User

    SOLACExAEGIS: Brána je náročná, záleží na tvé výbavě, jak dlouho ji budeš dělat. Dvě a půl hodiny nebudou žádnou zvláštností. BP nedal informace, co se v bráně nachází. Chtěli, aby to bylo pro hráče překvapení.
     
  9. takže když budu v bráně stále a stále pokračovat tak bych jí měl v nějaký době dodělat? Tam se píše o nějakých úkolech ale ty nevím kde jsou a kde je mám příjmout :D
     
  10. Warden

    Warden User

    SOLACExAEGIS: Co se týká úkolů, musíš vyskočit z brány (pravým portálem) a zaletět do NIX (mapy X-1, X-4, X-5 a X-8). Zde najdeš úkoly pod záložkou "Úkoly akce". Přijmout se dá vždy jen jeden. Když ho dokončíš, objeví se ti další.

    Jinak ano, časem bránu dokončíš, pokud tedy 3x nezemřeš. To by se ti brána uzavřela a další by byla k dispozici po dvaceti hodinách a tu by jsi zase začínal od začátku.
     
  11. no tak já jsem si úkolů nevšiml takže asi se nechám 3x zabít abych ji šel od začítku protože teď ty úkoly už nebudelám když jsem dávno měl ufa nebo ano? Nebo dá sse dokončit i bez úkolů?
     
  12. Koukám, že je akce hodnocena spíš negativně. Asi si také jednu udělám a budu očekávat ty "skvělé ceny" co píšou v ofiku.:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. TRIXT

    TRIXT User

    ∞-Ămorîn©-∞: Zrovna jednu dělám a došel jsem k závěru, že brána není pro slabší hráče zase tak špatná. Udělá začátek, posbírá pár boxíku s munici a nechá se 3x křupnout a za dvacet hodin jde na ni znova. Já myslím, že ta munice zrovna pro slabší hráče může být zajímavá. ;)
     
  14. milý moji ....ja som to vzdala pri kris uber... škoda no...nikedy nabudúce ,ked budem velká a PB bude rozdávat zadarmo veeela, veeeela munície ,ju snád pokorím šupi -dup túto bránu :D . Dovtedy stačí aj pár vln :D

    SOLACExAEGIS nemusíš sa nechat zabit v bráne aby si mohol prijat úlohu. Kludne bránu dokonči a o 20 hodín po dokončení možeš znova robit bránu od začiatku. Nezabudni ale úlohu prijat ;)
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hlavně všechny mise nemusíte splnit přímo v té bráně, která je tedy podle mne úplně na nic a vadí mi, když z ní vyskočím, tak už si nemohu vybrat pak, na kterou mapu chci skočit. Pro elitní hráče odměny typu x2 a rakety sar? co více si přát?
    Tolik humbuku a brána na nic, jo vlastně zabiju čas a vystřílím elitní munici pro pár klíčů na obsidiánky?
     
  16. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Každému se asi nezavděčí, ale některé hráče tím osloví. BP jde asi o různorodost akce a chtějí k tomu maximálně využít již existující kód v programu.

    P.S: Upřímně, co by fullka tvého formátu považovala za odpovídající odměnu?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Kdyby jako odměnu dali např. šutry na nové lf4, potom by pro fullky měla ta brána nějaký smysl
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ono i kdyby dali do konecne odmeny nejakou malou sanci na cely novy laser, tak by se nic nestalo. Brana neni na porad, takze fullka by z toho nebyla. Navic jak zname sance na drop tak by padl s hruzu 1 laser. Nebo male % na drop oleje z boxu. Je to proste tak, ze full lodkam se to nevyplati a slabe to zas neutoci.
     
    bhagira22 a **rozárka** tohle ocenili.
  19. Borat

    Borat User

    Tak dnes som sa pýtal na tie Uber NPC. Odpoveď som dostal, že brána by mala mať ťažký koniec a preto sa dmg a ani HP uber NPC meniť nebude. Bohužiaľ...
     
  20. a odměny z té brány asi taky neupraví, že?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.