Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    Neplanuju to vôbec. Takže nečakal by som žiadné zmeny v tejto bráne.
     
  2. Tak tu bránu tedy úplně vynechám. Díky za inf. Munice tipu x2 a sar mám víc než dost a těch pár klíčů mě nezajímá. Bezva akce no. To vypadá,že i nadále budu posílat jen kameny a sledovat jak se hra opravuje/neopravuje.
     
  3. Warden

    Warden User

    ∞-Ămorîn©-∞: Cítím ve tvém příspěvku postesk, že nepřišla skutečná novinka, jen obměna toho co tu bylo. ;) Ono by asi stačilo, kdyby na konci bylo pár kapek oleje. ;)
     
  4. -Neptun-

    -Neptun- User

    On muze byt ale tezky uz zacatek, kdyz ty UVK naskoci hned do 1. nebo 2. vlny, jak uz nekteri zjistili.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Tak je ťažká to je pravda. A aj s tým človekom s ktorým som to riešil tak som mu napísal aby si zobral full lf3 loď s 8x iris a nech ide tu bránu urobiť a ani neviem či mi nato odpísal. No čo už. Ta brána je ťažká pre Elitky kde to pre nováčikov.
     
  6. Warden

    Warden User

    -Neptun-: No šel jsem asi jinudy a ani v pátém kole (ne vlně) jsem UVK nepotkal. Dále jsem se z časových důvodů nedostal.
     
    bhagira22, buubaak a -baghira2- tohle ocenili.
  7. buubaak

    buubaak User

    musíš pochopit , že už tak min pul roku moderátoři jsou jen 5 kolo u vozu, nic nevedi

    a to od doby co převzal BP novy majitel, změnili jim přistup k info.

    2 dni před touto akci většina modu ani nevedela že nejaka akce se chysta :)

    nejde tu o moderátory ale o zamestnance a modi zamestnaci BP nejsou :), zde je o špatny přistup same společnosti BP k jejich klientům, nezajimaji je, o tom co to je CRM ani nevedi, doporučuji jim něco přečist o managemntu a marketingu a co je to PPO zákazníka :)) a udelat pořadnou analyzu spokojenosti :) nebo nespokojenosti s jejich praci nepraci :)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    buubaak Normalne sa smejem, absolutne nemas sainu o com rozpravas, novy majitel nezasahuje do nasej komunikacie, to ide uplne mimo neho.

    O danej brane vieme cca mesiac, dokonca sme mali do nej pristup na uzavretom servery, testovali sa chyby a bugy v nej.... ale pobavilo. :D

    FAQ mas rozpisane tu na fore, odkaz dostavate pravidelne do chatu. Presny popis jednotlivych vln nebude, to je zamer od BP, hraci si to maju objavovat sami. Neviem co viac je potrebne k akcii.

    Chat moderator je v hre aby dohliadal na poriadok chatu a nie aby riesil kazdu vasu blbost a otazku. Boli casy kedy ste ani nevedeli, ze tam je moderator, teraz aktivne komunikuju, davaju odkazy a ani to vam nestaci... Vobec nemusia odpovedat na vase otazky k hre, to nie je ich praca.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. buubaak

    buubaak User

    ty se směješ :D, tak proč se chysta spojeni serverou, když tato hra je tak dobra :D

    za chvili nebude dost hraču ani na ten jedn server CZ :D pak asi budeš se smat nejvíce

    když par hraču se ptalo na novou akci tak modi nevedeli o čem je řeč, a odpovidali že se nic nechysta, hlavne že ty se směješ :D
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Warden

    Warden User

    buubaak: O spojení serverů přeci Örome nemluvil. Spojení serverů se chystá z důvodů úbytku hráčů. To přeci nikdo nepopírá. Navíc, případné navýšení výkonu serveru z důvodu rostoucích nároků hry je mnohem levnější realizovat na jednom serveru než na třech. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Hráč buubaak to celkem trefil. #67
    Přeci jen jsem na oficiálních stránkách fóra hry DarkOrbit.
    Jinak tato akce se již zmínila v jiné sekci Co se kde objevilo, tam už nějaké úniky byly o této tajemné akci. :D
    To jak jsou informovaní naši Moderátoři? To se bohužel jen tak nezmění.
    Jinak si musíte uvědomit, že CZ Team nikdy neměl nějaké extra slovo. Příklad kdysi byl udělen ban jistým tureckým hráčům a po 2 dnech si vesele lítali vysmátý.

    Jinak sry je mi jasné,že to nepatří do této sekce, musel jsem však reagovat.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
    bhagira22, -baghira2- a *jakub1310* tohle ocenili.
  12. Akce opět propadák. Ale to už se tak v poslední době nějak čeká ne? :D
    Neříkám, že opakování akcí je špatnej nápad - viz. pirate hunt, ale když už se opakujou tak by se mohli udělat tak nějak, aby to mělo cenu. Prej, že se akce odměnama přizpůsobí aktuální situace... a proto z toho padaj Demony kterejch mám přes 100 (a nejsem sám) a k tomu x2? Dobrej vtip :D

    Připadá mi, jako by si v BP někdo řekl, no... teror byl oblíbenej, tak to pojmenujeme jinak, snížíme odměny a hodíme to tam znova... Nejvíc jsem se zasmál, když jsem si na forku přečetl, že seznam NPC není zvěřejněn, aby brána byla ,,tajemná,, :D. Ono spíš by do té brány jinak nikdo ani nevlezl :D.

    Bránu jsem udělal 1. celou. Těžká nějak extra není, krom té blbosti na konci. Prostřílel jsem ji na Nostromu a pak jsem hodinu singularitoval ten sajrajt v poslední vlně. Ale pro fullky ta akce je nezáživná a bez odměny a nováčci si krom pár prvních vln ani neškrtnou. Kdyby alespoň byla ta brána zajímavé (nové NPC/mechaniky) tak OK, ale takhle je to jen opruz bez pořádné odměny = spousta ztraceného času pro nic. Kdyby na konec narvali jako odměnu třeba 10 oleje, tak by to mělo cenu dělat... ale takhle fakt ne. Osobně celou bránu už dělat nebudu, vždycky skočím pro první dvoje boxíky a nechám se pak zabít..
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    buubaak Hru si znicili hraci, neustale podvody, botovanie a bugy, to je dovod preco sa hra vyprazdnila, nikoho uz nebavi neustale bojovat s botermi a bug-usermi, preto normalni hraci odisli...

    Pokial nie je ofiko vonku a nedostaneme pokyn od BP na zverejnenie, ziadnu oficialnu odpoved k novinke dopredu nedostanes, to neznamena, ze o nej nevieme. A uz si konecne uvedomte, ze chat moderator nema na starosti novinky ani ine veci, jeho priorita je chat!

    Je vtipne ako ked dostanes odpoved, hned zacnes rozpravat o niecom uplne inom.

    PS: Brana je mozno nudna, no s tym tu nic neurobime. Ak ide o uniky, tak to su zahranicne fora, ktore kaslu na pravidla a robia si co chcu.
     
    bhagira22, Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  14. buubaak

    buubaak User

    mluvim pořad o tom samem je něco špatne a spojeni nic nezmeni, problém to nevyřeši
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    buubaak Ano, dokym sa neprestane podvadzat, tak sa hra nezmeni. A kedze ludska povaha je aka je, tak tu nakoniec zostanu len nabotovane a kupene ucty... Potom si mozno hraci uvedomia, ze znicili hru, ze im ten nabotovany ucet bude nanic ked nebudu mat s kym hrat. :)
     
    bhagira22, Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  16. |Oromë| A co tak třeba Ibot? Pokuď vím tak samo BP uděloval tomuto programu licenci. Třeba se pletu.
    Tak kdo tedy zničil hru?
     
    -baghira2-, ZOHAN a *jakub1310* tohle ocenili.
  17. Kerny

    Kerny User

    Jedna vec ma zarazila..to je to,že na oficiálnej stránke Darkorbitu písali kedy má byť vortex,o cca 2 dni sa niekto na chate pýtal,kedy má byť vortex of terror. Moderátor mu na to odpísal,že o žiadnej akcii nevie a ani nevie čo je vortex of terror tak ste tu bránu asi mesiac netestovali.
     
  18. ∞-Ămorîn©-∞ Naprosto souhlasím tuto hru zničilo hlavě BP:( a Forum zničil hráč odstraněno. o_O

    Warden: Jméno hráče odstraněno. Jeden hráč fórum nemůže zničit, to je nesmysl. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/17
    -baghira2-, jaritko a ZOHAN tohle ocenili.
  19. buubaak

    buubaak User

    asi ja jsem vše zničil, zapomel jsem že decka se boji bubáku, no :). nemel jsem sem chodit :D
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. 123812

    123812 User

    Prosím přestaňte s tím OT. Toto téma je k Vortex of Terror, tak tu prosím nevypisujte blbosti. Moderátoři hlídají chat, info k novinkám je ten den, kdy akce začíná. Co víc chcete? Několikrát tu už bylo napsáno, že moderátor nemá v popisu práce odpovídat na otázky k blížícím se akcím.