Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ten cubikon je teda dobrej vtip :D. Na jednu ránu padl,to by nevadilo ale nestihl sem po něm vzít box s municí :oops:.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Já jsem se poslední 3 dny na VOT vykašlal protože přelagované servery, k tomu se mě přehřívá notas, a kdo má furt točit uber sibi při 3 fps, navíc dneska jsem to zkusil teď k večeru a hrůza zase 3 fps protože každý dělá honem rychle VOT protože akce končí.
    Opravdu by BP mohly vymyslet něco nového lepší akci která bude lepší než tohle.
    Spíše jsem prodělal na této akci munici jen jsem získal kolem

    Abych byl přesný kolik raket a munice:
    UBR - 10.267
    HELL - 151.515
    MCB-50 - 922.699 (tady z vot to padalo pořád dokola jak nevím co jedná brána 4x za sebou to mě taky dost naštvalo že to furt padá tak moc místo toho kdyby padlo RB-214 nebo x4)
    JOB-100 - 298.921 ( tady se to hodí až se budu chtít vrátit abych mohl hrát a sbírat paladium a stavět brány)
    RB-214 -80.982 - tady jsem čekal že toho získám více ale spíše jsem vše prodělal na té bráně.
    x4 - 343.600 (to jsem před VOT neměl nic při akci jsem dodělal dost brán z kterých mě to popadalo mám vystaráno zase na nějaký čas)
    PLT- 2021 - 92.854 - taky dost mám klid na nějaký čas.


    A ten shrnutí doslova:
    Pří pár dnech akci nešla brána pořádně jen samé lagy ale to pokračovalo.
    Munice nic moc mohlo toho být více.
    desingy na letouny ty kdyby šli tak je prodám protože jsou mě na nic nikdo s nimi nelítá a nic nedávají takže ze strany BP zbytečně vymyšlené něco co je k ničemu hráčům.
    Uridium dobré kolem 70.000 za den plus event boxy taky dobrý ale mohlo by lépe kdyby nebylo tolik botek na serveru každém co sbírají programy.
    Body zkušeností i čest také dobré
    Co se týče NP ty Uber Sibeloni - no příště by jich tam nemuselo být kolem 40 s tolik naráz ale třeba s menšími HP a menším množství. Alespoň jsem si udělal koly na Uber Sibi.
    Jinak jsem zvědavý co nás čeká další měsíc za akci.
    Teď další měsíc hrát nebudu jen obnovovat to co jsem vystřílel ==) seprom měl jsem 5.000.000 a mám kolem 3.500.000, kdybych nehral měsíc dopředu tak mám skoro 4mega


    A jak jste na tom vy a celkový názor - dojem?

    EDIT: toho cuba jsem měl max 3 říkal jsem si to bude bomba že bude jak na x-6 mapě a on měl snad jen 5k Hp když byl tak rychlé dole.

    Jinak teď je na čase zase chvílí nehrát a odpočinout si od celé hry.
    Dokud nepřijde něco nového tedy zase okopírované jako tato akce.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/18
  3. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ z mého pohledu naprosto pozitivní a super akce a jak jsem psal výše, lagy jsem neměl, jen párkrát krátký zásek, který nic nezpůsobil. Je to v podstatě jediná akce pro hráče, kteří hrají víc solo.
    Výdělky nepočítám, resp. jen jsem se díval na výdělek na uri. Munice, kterou jsem dostal z VoT jsem do ní zase vystřílel. Já bohužel už nemohu VoT využít k plnění úkolů, ale na předchozí akci jsem si s tím splnil úkoly na Usiby, UMK a UVK. A v tomto vidím obrovské plus pro hráče.
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Vortex ani nemluvit.. jakmile jsem dostal k uber sibů tak mě to přestalo bavit.. točit je ..byl opruz...
    Zbytek si dodělám na 4-5...akorát munice dobrá jasné.. uridium taky no..

    A lagy ani nemluvit..

    Mě se to lagovalo furt... a to jsem zkoušel různé finty.. no radši nemluvit..
     
    bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ RB,x4 a UBR mě všechny šly do plusu i JOB dost zbylo, šutil jsem je x2,x3,JOB a rakety PLT 2026,2021 a ECO, HSTRM. Dělal jsem VOT pro urko v neděli jsem za to postavil 4 Zety a vystřílel 4 Magmadrilly, takže super;)
     
  6. *Firefox1* lepší jsou hyperplasmoidy si myslím, těch 5 dmg je nic.. a životy jsou lepší si myslím o dost..
     
    bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Marrek

    Marrek User

    Tak za mna akcia parádna, municie mam veľa, urka som mal tiež veľa, misie som si porobil tiež :D až na tie prve dni kde to lagovalo, inakšie sa nemožem stažovat, škoda že mi nepadali častejšie tie dizajny chcel som aspon 1 set spravit ale vždy to dávalo dačo ine :D

    •ŞĦΘCK▪ ked niekto nema full Nove LF4 tak je jedno aký typ má, hlavne že je ako upgradovana lf4 na lvl 16 a ešte ma aj nejaky bonus, tiež som robil radšej zety, pretože som ich spravil vela a k tomu logdisky a aj kluče sa hodili :) ked ma niekto vela urka a už je full Nove LF4 ale chce mat určitý typ tak vtedy sa oplati robit napr Hyperplazmy alebo Paritydrill
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    •ŞĦΘCK▪ no to záleží jakou máš loď a jak nastavený konfy, já to mám zkombinovaný i s hyperplasmoidy. A hlavně jak to zvládáš v boji, což mě moc teda nejde :( Marrek souhlasím s tebou ;)
     
  9. jsem full nová lf4 všechny a stejně mi to někdy nepomohlo :rolleyes:. A to mám comp hodně dobrej.....
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Spectrum

    Spectrum User

    Zdravím, myslíte že bude v blízkej dobe vortex ? alebo zase len na halloween? Nebývalo to častejšie ? tak 2x do roka? Minulý rok bola myslím aj v marci a aj v oktobri, tento rok nič, a to bol minulý rok aj spacecup kde sa dalo ziskat fajn veci. hlavne munku.. vrátte radšej crazy cubiky, santu (toho čo mal tu väčšiu odmenu) a dajte preč eventy ako nejaky demaner pre 1 % top hráčov..
     
  11. Spectrum

    Spectrum User

    Zdravím, píšem pod seba ale snad to nevadí ked je to v rozmedzi 4 mesiacov, Prečo na anglickom forku je aktualizované info o vortexe na rok 2019 a tunak neni ani zmienka o ničom?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Drift1

    Drift1 User

    Spectrum-Jednoduše. Toto forum dostává informace v jinou dobu.Navíc jsem si zatím nevšiml že by tam měli psané datum.
     
  13. coolmen

    coolmen User

    Minule začínal 18.10. tak možná v pátek.Uvidíme.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Len aby to nedopadlo, ako minulého roku. Že to bude každému príšerne lagovať..
    A vypadávať spojenie. Dúfajme, že to za ten rok, aspoň poriadne ošetrili. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. *SATKO*

    *SATKO* User

    To asi sotva Baghi,budeme viac na opravovacom module ako v tunely.Mozno v noci to bude hratelné
     
  16. Spectrum

    Spectrum User

    Drift dátum tam sice nené ale veci ktorá sa daju z toho získať su aktuálne pre rok 2019 čiže dá sa predpokladať že aspoň bude nejaky vortex, tunak není nič čo je škoda, ja na poslednu chvilku resetujem profil aby som si spravil ružovú lištu, uvidíme v piatok :)
     
  17. storm128

    storm128 User

    Na test servery to malo lagy a zase bude nova zliatina ktora bude v montazi a budu sa dat upgarade aj prometeus lasery a novy stit BO3
    tak to bude zase a s wortexom bude aj curcubium akcia s ktorych bude padat nova surovina do montaze :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    To, že spustili na test serveru dohromady 2 akce neznamená, že budou tyto 2 akce spuštěny zároveň i na reálných serverech a ještě v pátek, protože by nebyla šance případné chyby opravovat přez víkend a že tam těch chyb a bugů bylo požehnaně.
    Mají v plánu ještě nějaké úpravy nové lodě, vlastnosti lodí i laserů, takže si nemyslím, že to vše spustí v říjnu.
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    Prepác,ale nebolo by to prvý krát co spustili akciu na weekend,ale súhlasim z tebou ze dve akcie naraz nedajú
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. MINNORIT

    MINNORIT User

    nechajme sa prekvapit čo nam BP pusti :rolleyes: , ale na testaku sa mi zdalo že obe akcie mali niektore NPC do ulohy rovnake tak možno budu obe naraz :);)
     
    bhagira22, -baghira2- a MODRAK67 tohle ocenili.