Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj,

    V cílech pro vortex 2019 je:
    HP-A01ZB+5 % k ZBAegis A-Elite A-Veteran150 000 kreditů
    za splnění 15 cílů, co to znamena jaké cíle mam plnit? jsou to úkoly akce?

    děkuji
     
  2. VoT jo dá se to.
    Až na uber siby, to je na fakt na dlouho.
    Nechápu proč tam zas jsou.
    Ale bonus nejsou lagy jak minulý rok.
    Nová lod tak do sbírky, jestli budu kupovat za 140 tisic uri nevím tohle asi ne.
    Pro slabší hráče nehratelná brána.
    Oproti minulému roku pár změn, čas v bráně přes 2 hodiny.
    Už jsem u toho usínal.
    Výhoda je uridium ale, bz.
    Za mě pěkných 9/10.¨

    lorduriel splníš 15 cílu v té akci a dostaneš to... Cíle jsou ty odměny v té akci..
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    lorduriel ano jsou to úkoly akce, těch 15 cílů. Teď jich je, celkově 22.

    Jsou to tyhle:
    [​IMG]
     
  4. mňa by skôr zaujímalo či sa dodatočne odomknú tie bonusové odmeny ak si kúpim permanentku až po urobení úloh...vzhľadom k tomu že momentálne nemám uri a dokedy ho nazberám tak pravdepodobne budem mať aj väčšinu úloh hotovú...
     
  5. leosacek

    leosacek User

    Dinosam, jj i když to koupíš později, tak se ti odměny přičtou zpětně.
     
  6. lorduriel

    lorduriel User

    jaky je rozdil mezi bitevni permanentkou za prachy a uridium?
    Kdyz si ji poridim za urko plati jen na tuto akci nebo ji budu mit stale?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    lorduriel

    [​IMG]
    bitevní permanentka za prachy + Navíc získaš 20 000x JOB-100 a 5000x CC-C a prerobíš peníze. Ušetríš urko.

    [​IMG]
    bitevni permanentka za uridium. - Nezískaš 20 000x JOB-100 a 5000x CC-C a vyhodíš 200 kilo urka. Ušetríš peníze.

    P. S.: bitevni permanentka za uridium: platí jen na touto akci. Nemůže být nastálo, protože BP by na ní, nemohl vydělávat.
     
  8. Spectrum

    Spectrum User

    úprimne ? Keby radšej chcú zarábať takýmto štýlom a boli by jasne proti porušovaniu pravidiel tak by tato hra vypadala inak... jednak pre nich jednak pre nás.. takto ked viem že sa podvádza nemám chut a ani to nespravím im kupovat takéto "vymoženosti" ked viem že botka to ma zadarmo.. alebo kupovat urko či nejaké ich balíčky.. načo.. kolotoč vide vždy lepšie preto prichadzajú o hráčov, ích spokojnosť a podla mna aj o zisk.. :)
     
  9. V klidu si udělěj úkoly a až budeš mít uri, tak si dokup permanentku. V úkolech pak bude tlačítko vyzvednout a vše se ti připíše. Odzkoušeno z předchozí akce.
     
  10. Doplnění FAQ k této akci.
    V mém postu zde jsem si pohrál se seznamem NPC a mapami k této akci. Vše je tam uvedeno ve Spoileru. Tak jestli to moderátoři uznají za vhodné, tak to mohou doplnit do FAQ. Možná by to některým hráčům pomohlo. Žádna autorská práva si nenárokuji...:);)
    Daný systém map se opakuje již od roku 2017, akce proběhla, odhaduji, 4x i s touto.

    Ještě upozornění. Na VoT Box 3 se nevztahují bonusy v podobě profilu pilota nebo protokolu záchrany v PETovi. Jestli funguje balíček zdvojnásobovač nevím. Snažil jsem se označit, které NPC dávají, který VoT Box, ale může tam být chyba. Ruku do ohně nedám za UberSiby na mapě 2 a pak Uberkristallon a Uberlordakium na mapě 3. Ostatní mi vždy sedělo přesně.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/19
  11. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    zdravim, mam taku otazku..
    dnes som vo vortexe isiel mimo mapy a napisalo mi
    Blahoželáme! Niečo si našiel!
    neviete co to je ?
    nikde to neviem najst
     
  12. a nepoložil jsi v bráně čistě náhodou ohňostroj?
     
  13. Zadej si na youtube Easter eggs darkorbit, vizuálně to asi pochopíš lépe.
    1. Položit ohňostroj v GG
    2. Např. na 4-5 letět do radiačky (např. nalevo => po čase vyletíš na pravé straně mapy)
    3. Ve skupině označit všechny 4 rohy mapy
    4. Zavři chat a napiš "IWANTRAINBOWS" a lasery ti začnou střílet duhovou barvou
     
    petrapán a Ħũŗĕį tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

  15. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    aha diki, pretoze len tam som vletel ale v lodnom deniku sa nic o tom nepise :) cize zrejme bug :) dakujem obom co mi odpisali :)
     
  16. petrapán

    petrapán User

    Spíše se podívej sem : #4
    Je to chybová hláška a funguje na všech mapách včetně bran, pokud se dostaneš hluboko do radiačky a souvislost s touto akcí WoT to nemá. Je to hlášená chyba, bug a dosud neopraveno. :(((
     
  17. Ale ide to chlapci nie ? xddd
    http://prntscr.com/pn5ivh

    K tomuto vyjadřuji upřímnou lítost (sám jsem dostal zatím jen 2ks), dát tento mechanismus s 20% šancí je blbost jelikož se jedná o mechanismus a né protokol.Proto bych upřednostnil protokoly na které jsem čekal celý rok,ale co už.

    Upravuji obětní plamen 3x za sebou.No není to paráda? :confused::mad::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
  18. Hratelnost se podobá bodu mrazu!!!A při tom dle VOP se BP zavazuje hratelností alespon 90procent ale toto je hratelnost spíše -90procent.Zásek při každé vlně kde člověk neví zda žije či ne a když už tedy nevidí jasné BOOM Tak ho to po několika pokusech o znovuoživení vykopne ze hry stylem že pokudhráč dříve nerozseká myš kdy se pokouší natvrdo vypnout prohlížeč tak nezbyde něž PC vypnout uplně dát si cigáro a po krabičce vykouřených cigaret a uklidnění nervů se možná stane zázrak na 5minut a hra jede na -50procent.Opravdu bravooo BP zapracoval jako vždy na jedničku.Chvála vývojářům ,kteří berou težký prachy za velký H*VNO!!!