Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Teraz v tejto brane sa naplno prejavilo za akú figu stojí 1 mil. upgradnutých striel.Skylab nestíha.To je ako dať skvelú cestu,ale slabé auto.Dúfam,ze sa autorovi tejto úpravy teraz aspon dobre začká
     
  3. jaritko

    jaritko User

    Ak máš oba zosilňovače na suroviny, z Melterov sa dá pár tisíc sepromu získať späť.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Jaritko,dik za radu.Zosilovace nemam.Robim komplet Vortex od zaciatku kazdý den,ale jednoducho som teraz dosiel.Na urcité damage som uz zvyknutý.Urcite más pravdu,len som chcel ist prirodzenou cestou ved vybudovat skylab na max. lvl bola casová fuška a teraz to niekto takto zničil a mame si kupovať zosilovače.No hrúza.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vidím, že sleduješ hru a jsi překvapen, že ti skylab nestíhá vyrábět vzácnou surovinu? Nemáš vydražený booster z aukce a je ti líto uridia na distribuční booster? Pokud nemáš premium a kamikadzi v petovi, tak vystřílíš hodně munice i sepromu. A nezapomněl jsi na jednu důležitou funkci ve hře?
    Třeba montáž?
    [​IMG]
    V čem je tedy problém? Trápí tě nedostatek času? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    *SATKO*

    [​IMG]
    Kvůli montáži za 5000x seprom vyhodíš 10 000x urko, 1250 rinusk a 250 trace. Dost drahá záležitost.
    - Trace ani běžně, není k mání.

    P. S.: To máš úplně stejně, jako ten distribučný booster z obchodu. Také Tě vyjdě na 10 000 Ur.
    - Akurát ušetríš rinusk a trace.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/19
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Súhlasím s vasimi názormi.Montaž som vyuzil 2x,uz nemam suroviny.Nie som najlepsí hrác,len staromodny.Vdaka za vase rady a urcite o nich pouvazujem.Premko mam
     
  9. josef402

    josef402 User

    to byl hlavni ucel prece. malo věci, a hlavne kupovat vsechno
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira nemá premko a bude tu psát o vyhozeném uridiu za booster, ale celkový přínos všeho po dokončení této brány je to, že nemusím celý rok koupit jedinou raketu(a to nemluvím o přínosu 4-kových mechanismů a protokolů do peta) mimo eco raket do raketometu na běžné farmení. Je třeba se zamyslet, proč tu bránu dělám a hlavně jak dlouho a jakou municí tuto bránu dělám. Kdo má čas, tak to střílí x1 na prometidu bez boosterů i když těch bosterů z těch lehkých uber krys na začátku napadá požehnaně a zadarmo a ušetřený čas potom mohu využít na curcubitory nebo střílení boss npc, které mají zvýšenou odměnu a pokud nechceš střílet, tak zde máš ještě boxíky.
    Upřímně já nevím, co mám dělat dřív a vy brečíte, že nemáte uridium, seprom suroviny a ani čas?
    Jsem zvědav, na co se budete vymlouvat, až přijde nová akce?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    "baghira nemá premko a bude tu psát o vyhozeném uridiu za booster"
    To nie je pravda. Došli suroviny a hlavne trace. Čo podľa toho obrázku vidno.

    Či mám prémko alebo nie, to s tým vôbec nesúvisí. Ako už *SATKO* napísal:
    "Nie som najlepší hráč, len staromódny" - To isté by sa dalo napísať aj o mne.

    To ako sa staviam ku bráne Wortex a to, ako ju riešim. Je výlučne iba môj názor.
    Koľko ľudí, toľko chutí. A názor na to, predsa môžem mať, aký chcem. Môj problém.
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Chlapi,nechcel som vyprovokovat ziadne zvady.Ako pise Baghi,kazdý hra po svojom a urcite som vo svojom prispevku neplakal
     
  13. MINNORIT

    MINNORIT User

    Zohan bebuc kruty :p mne tiež vadi že skylab je pomaly šak bol nastaveny hrozne davno, teraz by potreboval pridat na rychlosti vyrabania su večšie naroky na seprom, nie každy sem dava hafo love a času že len boxikovat, ja mam štastie hram sa v robote preto mam čas robit vortex kaminou šetrim tym seprom ale zase ho miniem na velke NPC čo zostrelim z x3 :eek::rolleyes::)
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Neviem co s tym spravili,ale ako zacal o 19-tej Kucurbitor VOT je nehratelný.2x som praskol,tak do šlaka s tým kaslem na to
     
  15. Septarzx

    Septarzx User

    LAGY VORTEX KOMPENZACIA NEMAM SLOV
     
  16. Kvantov

    Kvantov User

    keď si nechám zobrať všetky životy... respawne sa mi nová brána o 20 hodín a pojdem odzova vlny? lebo sa mi nechce fakt ísť na ubersibelonov
     
  17. KrematorR

    KrematorR User

    Ano,nech vypukat životy a od odečtení posledního životu ti započne 20 hodinový odpočet. Pak ti pojede brána od začátku. :)
     
  18. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    mam jednu otazku. co sa stane s nevyuzitim candy cornom ?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Ultron134

    Ultron134 User

    ja jsem spokojen mam 9.000 trance a tinusk 14k a cerebrum 1,406 staci s hracema robyt behomonda a mate do tidne 9k trance