Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. padol mi inferno dnes, včera strieborný demon, aj ja som zo začiatku nadával na bránu čo to zas urobili, ale ak viete, ako, viete na tom pekne zarobiť, zistil som , že ked mam síce presné postupy na to, do ktoreho portu letiet, je to dané prakticky randomne, stalo sa mi že som presne tak isto postupoval ako v iný den a dalo ma to na inú mapu.
    Inak, bossdevolarka,ubersibeloni,uber vk atd. to sa musí palit
    ale ked máte uberinterceptorov a kristalinov, všetko čoho je vela brana sa da prechádzat bez strat munície
    aegis,full pohony,full štíty,kruh, tažká dmg, z upotenej brány mate kaminovanie bez problémov,
    robím bránu po začiatok štvrtej vlny,tzn po dron.
    Alebo ak mi nehodí mapu s meltermi odpalujem o mapu skor.
    Celkovo to je takých 35k urka aj viac. Ak chytíte dobre vlny je to pohodové urko. A v munícii niesom stratový, ak nerobím branu robím cuby a x2 sa drží na zhruba rovnakom počte,aj trocha do plusu, x3 tiež, prv ide do minusu, 2 boxy a som v pluse.
    Treba len vediet
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ty mluvíš o něčem, co mám jinde za mnohem menší námahu. Kvůli tomu do brány skákat opravdu nemusím. :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Selendix

    Selendix User

    Warden dík za info.

    Bránu jsem dokončil a kdyby nebyl malý lag u UberSibelonů tak bez ztráty života.

    Nelíbí se mě, že boxy s municí atp. jdou sbírat petem a tím ti hráči, co mají nainvestováno do sběru v profilu a protokoly v PET získávají více (plus doubly, ale ty jde koupit). Nemám nic proti těmto hráčům, ale čekal bych odměny stejné pro všechny, tak jak to bylo třeba u brány s nestabilníma LF4 a proxiem. Ano byl tam booster ke koupi, ale ten šel koupit za pár sekund, ale rozhodně nezáleželo na profilu pilota.
    Defacto je to signál všem, dělejte si profil na sběr.
    Pak ať se nikdo nediví, že hráči buď sbírají nebo jsou v bráně :D a na mapách nikdo.

    Vlny jakž takž, až ta poslední mě přišla příliš dlouhá. UFO mohlo přiletět až v té poslední vlně s posledním NPC, což u mě byl Cubikon.

    NPC Revenant Slender by se mohlo chovat jako třeba Skol.
    To s tím pohybováním a nevypadnutím kořisti znamená např. mikro výpadek spojení = hráč nic nedostane.

    Další bránu nejdu z časových důvodů.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Chuck

    Chuck Guest

    Selendix nechápem, čo sa ti nepáči na tom, že hráči, ktorí majú spravený profil na zber a PET protokoly, tak dostávajú väčšiu odmenu. Veď o tom tieto veci sú, na čo by inak boli v hre a hráči do nich investovali? Takto sa to aspoň nejako tým hráčom vráti. :)

    Zase je to len o tom, že niektorí hráči by chceli všetko bez toho, aby niečo aj pre to spravili.
     
    bhagira22, -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  5. Selendix

    Selendix User

    Zase je to len o tom, že niektorí hráči by chceli všetko bez toho, aby niečo aj pre to spravili.
    Chuck ale houby.

    nechápem, čo sa ti nepáči na tom ...
    Je to tam napsané, čti pozorně.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. coroner

    coroner User

    Ahoj piloti, hráli jste někdy šachy? Tak všechny akce co BP připraví mají být přípravou k dalším krokům a posunům. S trpělivostí, která nám chybí, pomáhají peníze. Tak hrajte na co máte.....
     
    bhagira22, Kazachsky a Fazer7λητк tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Box s designem letounu (kořist z Demon Dronů)

    DesignŠance
    Silver Bat12%
    Silver Skull12%
    Silver Reaper12%
    Green Bat10%
    Green Skull10%
    Green Reaper10%
    Red Bat6%
    Red Skull6%
    Red Reaper6%
    Blue Bat4%
    Blue Skull4%
    Blue Reaper4%
    Silver Demon2%
    Inferno1%
    Frost1%
    Ten Frost to je ten Střepinový déšť ?
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Super brána, celou dobu padá ubohá munice, zřejmě na závěr skupina uber Kristalonů takže jsem byl na dvě rány dole i 1,5 mega štítů. To má jako hráče potěšit??????
     
  9. Honzin

    Honzin User

    Uber kristallon dělám tak že do jednoho střelím mrazící raketu oddělím od skupiny a potom už v pohodě střílím jednoho po druhým :)
     
  10. miki.no1

    miki.no1 User



    Ano , tiez som nevedel ale po kontrole hangaru so ich nasiel :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Co sa ti nepaci? ved aj ty si sprav profil daj si protokoly a mozes to zbierat aj ty ... vies aspon clovek premysla trosku, zapni hlavicku aj ty :) neber to ako urazku

    ked sa ti nepaci nemusis tam lozit :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/17
  12. Komu se brána nelíbí, určitě si najde něco jiného. UVK netočím, chybí čas, dělám to druhou cestou, UVL a US se mě zdají lehčí, na čas asi stejné. A munice? Mě připadá MCB-50 ucházející.:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    K tym dizajnom co padaju z boxikov: uz ich je ako bielych mysi a su nanic.nes_ talo by za uvahu :1.aby ich bolo menej. 2.aby mali aj nejaku funkciu napr.pouzitim 5 a viac silver skull ziska tvoja lod dodatocny bonus k hp,alebo k stitu,dmg...........moznosti je vela. Takto iba zaberaju miesto v hangari. Samotna brana moze byt kazdy si moze vybrat cestu ktorou sa vyda a ako daleko dojde ,alebo ju bude ignorovat.odmeny _ mozu byt, ale mohol tam obcas padnut olel na stavbu novych lodi to by brani zatraktivnilo.V skolskom hodnoteni by som jej dal 2/3 s prizmurenim obidvoch oci 2.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Selendix

    Selendix User

    I_love_you_Metiu jen jsem napsal svůj dojem z brány.
    V pohodě, je to jen hra.

    **DUCH**67 si napiš na podporu, ať ti je smáznou

    Na červenec a srpen se něco chystá nebo prázdniny i v BP?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Za dva týdny by měla být akce dominance + nové úkoly
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dominance? Tou již velice dlouho a túžobne očekávám.

    Ohlédně současného eventu Vortex of Terror (nebo Vír hrůzy), sem víc než spokojenej.
    Dizajny na letouny padají, i když ne přesně Ti, které bych očekával. Za úkoly je moc slabá odměna.
    Na druhé straně munice padá požehnaně a to nejenom x2 a x3; také Uber rakety a pravé hellstormy.

    Celkově spokojenost i když jak píšou jiní, za projdení všech kol Víru Hrůzy; bych pak očekával alespoň
    10 kusů indoktrinačního oleje. No bohužel, nikdy nebudeme mít opravdu alespoň to málo, co by měl
    BP splnit, i když jak se zmínili; že přednost mají nejprve řešení všech chyb a bugů v samotní hře. ;)
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Olej máš v karanténě. K čemu by ho dávali jinam, když je trvalou součástí hry jinde. :)
    Lodě za olej nejsou věcí na jednu akci, ale na několik měsíců až let hraní.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. 123812

    123812 User

    Badmaniak Zdá se mi to, nebo si protiřečíš ? V jednom příspěvku napíšeš, že nemáš čas, tak na bránu kašleš, v druhém, že kdyby tam byly suroviny na LF4 tak bys do toho šel. Pod pojmem "nemám čas" si představím to, že ho fakt nemáš, ale kam se kouknu tam jsou tvoje příspěvky...

    K akci - Akce je zajímavá, až na ty uvk se podle mě dá, neříkám, že se super vyplatí, ale když je nuda a nevíte co jiného na darku dělat, určitě stojí za to :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jenze oni davaji ten olej tak kde to vyzaduje hoodne casu. Pirate hunt za 1. mista, ted jestli bude ta dominance tak tipuju, ze olej daji take za 1. mista. A ja vazne nemam cas sedet tu nonstop a strilet abych uspel. V karantene si fullky udelaly lode a dal proste nesezenu lidi. Proto jsem tu nekde zminoval, ze ta trocha oleje z Vortexu by nikoho nezabila, kdyz je to casove omezena brana. Tam aspon neni treba skupina.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.