Diskusia: Vylepšenie LF4

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj piloti

    tuna môžete diskutovať k najnovšej aktualizácií pre LF4.

    Hlavne nás zaujíma váš názor na získavanie surovín, ich obtažnosť získania a pod.

    Vylepšenia pre LF4

    Váš Darkorbit tím.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Ahoj Jessie , kdypak akce začíná ? No né že bych se hrnul na ty LF4 ale spis jde o ukoly konecne neco nove kdyz nejdou ukoly na lov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Netuším, možno zajtra čo som počul ale nemám oficiálne info nikde.

    Asi by som sa ani nehrnul :) Chce to neskutočne veľa času a uridia aby si ich vyskladal 45 podľa toho čo som videl od moderátorov iních krajín kde to pekne spísali.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    30 ALF či 15 GAM abych měl dost blesků na jeden upgrade LF4, tak to je hodně na dlouho.

    Jinak nikde nevidím základní DMG těch vylepšených LF4.
    • Hyperplasmoid: 0.5 % k ZB na každý laser
     
    bhagira22 a Jessie tohle ocenili.
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Každý tu môže konštruktívne spísať čo sa mu nepáči na získavani alebo ako by to zmenil a všetko bude poslané na BP no musí tak byť urobené do 27.2.2017
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Upřímně je to jen nějakej vtip? :D přijdete o upgrade na lf-4 za to, aby vám to přidalo 5dmg místo 6% a jako bonus ten laser nepujde upgradovat k získání 6%bonusu na dmg :D a to se prostě vyplatí!!! :D To je prostě vylepšení za všechny prachy :D hned příští MHH tam pošlu celou výplatu, abych to měl jako první :D
     
  7. jaritko

    jaritko User

    Mohli by upraviť NPC, z ktorých bude padať ten zelený krištáľ. Takto sú tam dve tretiny piráti, cubicon na ktorom je plno aj tak a dve uberky. Mohli by to rozšíriť aj na normálne NPC aj za cenu nižšej pravdepodobnosti padania.
     
  8. Tohle mi stačí, abych věděl, že to pro mě nemá smysl. A i když bych se měl rozmýšlet, pokud radši vyupgraduju lf-4 na 16 lvl, aby mi to přidalo 12 dmg nebo se dám touto cestou, abych získal pouhých 5 dmg, a to buď jen na PVE nebo PVP.

    Navíc získávání dostatku surovin na větší množství lf-4 je strašně obtížné. Zase vyvinutá další blbost, místo toho, aby něco dělali s chybami ve hře.
     
  9. Základní dmg těch laserů je 212 myslím. Jinak k tomu craftění těch LF-4. To, že tam musím používat obyč LF-4 je v pohodě, ale nelíbí se mi že když už tam je potřeba tolik těch nových surek, tak jsou hrozně malé dropy u npc atd. a ty logdisky, si dělaj srandu ne? To jako fakt musím použít 400 logdisků na vycraftění 1 LF-4? Čekal sem to craftění trošičku levnější a né, že budu muset vysypat celou pěněženku na to, abych si mohl vyrobit 45 LF-4. Jen tak pro info sem hodím kolik je na to potřeba U. Na 1 LF-4 je potřeba 400 Logdisků, celkem potřebuju 45 LF-4, takže tady: 45*400*300(cena 1 logdisku)=5.400.000 Uridia. Myslím si, že todle nasbírat ručně by trvalo dost dlouho a rvát do toho prachy, to opravdu né. To si radši těch 5,4mg U narvu do upgradů dosavadních LF-4 a budu si lítat na nich.
     
  10. Bambino

    Bambino User

    nene kašlu na upg. a pošlem všetky našporené peniažky a budem možno prví já.Ten čo to navrhol zrejme si myslí že tie upg. sme robily za kredity a lf4 máme tolko kolko lf3.To sa dnes bude spat.Niesom z Dubaja ani z Dubu padnutý.To je vskutku výhodné skor tak pre tých čo nebudu chciet vrážat urko do upg. a postačí im to čo si spravia za nazbierané.Tak isto výhodné ako U LF4 a ani by som sa nečudoval,keby za tím stál ten istí človek.Ako +"bonus" k upg. by som to bral,a boli by sme spokojneší určite.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Stastnej

    Stastnej User

    V denních úkolech můžu splnit jen jednu ze tří obtížností a týdenní taky jen jednu nebo všechny tři?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bohužel jenom jednu, tak to tam stojí.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Podle mne je uplne spatne nastavene sance na vypadnuti z npc - u Cubikon to je 100% ale u nesrounatelne tezsiho UVK je to jen 30% a pocet je take dle meho nazoru naprosto obraceny.Cele je to postavene na farmemi 3 npc se 100% vypadnutim -no jelikoz tech npc je ponekud malo tak bude mit asi tak 1% servru nafarmeno a ostatni ostrouhaj.To v tom lepsim pripade.Co sem sondoval v klanu tak uz nejakej up na LF4 ma cca 80% tech co to hraji byt treba jen na 5 lvl.Takze vsech techto hracu (a mne ) se cela tato akce jiz vubec nedotika.Proto se spis ptam byt to neni uplne k teto akci -Kdy se zacne nekdo opravdu zajmat o to co se nas vsech v herni komunite dotika? Jinak podle jiz rozepsaneho vypoctu na naklady neni levnejsi udelat klasicke LF4 ? (Preci jen hodina na up je co skoro 14 dni) a to nepocitam moznost premka a slevy.

    K Týdenní úkoly v galaktických branách se pise Odměny budou zahrnovat len suroviny -to pokud naberu ukol na branu dostanu jen sutry nebo klasickou odmnenu + sutry ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Fakt by ma zaujímalo, kto toto zase vymyslel. Pýtam sa, aký to má zmysel? Čiže teraz máme druhú možnosť ako vylepšovať svoje LF4, pre čo bude kopec práce (ako spomenul vyššie Jessie) a dostaneme +5 poškodenia. Pri tom množstve chýb a nedostatkov ktoré momentálne v darkorbite sú, prišla táto novinka určite vhod. Keď už chcú silou mocou zavádzať nové veci, prečo nepridajú niečo čo hráči naozaj ocenia? Napríklad tak KONEČNE PRIDAŤ VÝBAVU DO KLIENTA aby sme už nemuseli za každým chodiť na stránku a tam v tom predpotopnom systéme to prehadzovať...

    Už ma to prestáva baviť, pokiaľ táto hra v blízkej dobe nedostane poriadny update, asi si dám pauzu. o_O
     
    Naposledy upraveno: 23/2/17
  15. unudenej

    unudenej User

    končí druhý měsíc v roce a já zírám :) :) jedna větší hloupost než druhá,dmg poleze až do nebe a jediné co z toho bude je to že silné učty budou ještě silnější a obec boterů a autopilotů se rozroste o zbylé 2% poctivě hrajích hračů . už jsem odstavil dablíky protože zdvojnásobit nic z boxíků mě přijde hloupé,premko jsem neobnovil třetí tyden a taky žiju. vlastně hraju zadarmo ještě si tu stěžuju :)
    v kostce řečeno a je to můj názor že touto cestou vzniknou jen propastné rozdíly mezi hrači,méně vybavení budou zavaleni novinkama které jsou normálním hraním nedosažitelné a začnou........podvádět nebo přestanou hrat.už takhle jsou servery vymetené a prazdné.jen pro příklad:mám 40 SB a na posledních deset potřebuju obrovské množství logdisků.dělám se s tím už dva roky a ted novinka......400 logů do ....ani vlastně nevím do čeho.akce jsou jen pro hotové učty pro které je logdisk jen jedna z dalších věcí v nepřeberné hromadě nesmyslů hry DARKORBIT. a je to obrovská škoda,hra zaujala miliony a byla zabavná,napínavá. ale jak se říká:kde jsou ty časy když to stálo za ho...
     
  16. BP jde cestou sebedestrukce.DO uz je preplacane.Takze nekolik mega urka co jsem investoval abych vsechny lf-4 dostal na 16lvl mam ted jako odepsat??Driv tahle hra byla dobra strilecka,ted uz je to jen o sberu vseho mozneho a nemozneho,staveni stovek bran a vubec...Ne,dik.
     
  17. Tak, jsou tu další "vylepšení" do hry.

    Jsou hodně drahé, ale to by tak nevadilo kdyby hráči s 16 lvl LF-4 nepřišli o své upgrady vylepšením LF-4. Navíc není nikde psané jaký teda mají základní dmg, jestli 200 nebo 212. Získávání surovin je za mě v pohodě; hráč získá suroviny hraním a dostane se k nim prakticky až když je v situaci kdy točí brány a tyto vylepšení jsou určené spíše pro ně. Počet logdisků je celkem přemrštěný; můj nápad na vyvážení je, podobně jako u některých tech předmětů, zapojit do montáže seprom řekněme na 1 vylepšení 150 logdisků + (1000-5000) sepromu. K jednotlivým laserům.
    -Magmadrill; +5 dmg je hrozně malá motivace tyhle lasery stavět, víc by se mi líbil následující systém; Základní poškození 200, PvP poškození 210 + 0,4% za každý level upgradu (jen PvP dmg).
    -Paritydrill; neříkejte že tohle bude někdo stavět.. u PvE bych se nebál tomu laseru dát více poškození, něco jako; Základní poškození 200, PvE poškození 220 + 0,6% za každý level upgradu (jen PvE dmg).
    U posledního jsem nepochopil proč funguje zrovna takhle.

    Motivace:
    Jestli tyhle lasery mají mít svou cenu, je dobré aby obecně nebyly lepší než obyč LF-4, ale aby v určitých situacích lepší byly, samozřejmě hodnoty které jsem uvedl jsou nepodstatné, jde o to aby elitní hráči měli možnosti (až postaví full Magmadrill :D), které jim přijdou atraktivní, což aktuální Paritydrill rozhodně není. Tyhle lasery by se v budoucnu mohli dále vyvíjet v závislosti na tom jak vedete boj.. každý hráč by jel "svůj styl". Určitě bych nováčkům dal možnost jednodušší cesty, třeba úkoly směřované pouze na nižší level s nižší odměnou za úkoly, ale s vyšším poměrem zisku suroviny/ničení.

    Kdybych to měl shrnout, tak navrhuji aby lasery měli upgrady podobně jak navrhuji a aby hráči vylepšením o ně nepřišly + nějaké úpravy laserů.

    Souhlasíte?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. PvP laser +0,2 prostupnost štítem do hráčů za laser
    PvM +25 dmg do npc
    A ten 3 mi přijde uplně na nic :D řekl bych že možná by bylo i lepší udělat něco jako -10dmg +nevím třeba 1% dosahu laseru za každý laser v lodi, aby konečně
    mělo nějaké využití lítat na rychlejších lodích.
    Nebo za každý laser v lodi zpomalovat nepřítele do kterého zrovna střílím.... možností je miliony a všechny zní mnohem líp než to co vymyslelo BP...
    +zachovat upg laseru a možnost upg ještě nedodělaných lf-4
    Upřímně na tohle se BP vysere i ten největší ***** co o té hře nic neví :D
     
  19. xenar1

    xenar1 User

    Přijde mi to nesmyslný, tolik urka, který si někteří určitě aj koupili za reálný peníze na vylepšování na lv16 teď příjdou vniveč. Kdyby to udělali tak, že by se LF-4 daly upgradovat až po dosažení stupně 16 s tím, že by po upgradu zůstal dmg 212 a k tomu ten bonus dmg na PvP nebo PvE popřípadě HP. To už by mělo nějaký smysl, ikdyž vylepšení 1 LF-4 bude trvat stejně půl roku :D :)
     
  20. Pravdupovediac, ani mne sa tieto lf-4 nepacia. Su naozaj velmi drahe. Tie suroviny su sialene a k tomu 400 logdiskov? Fu. Dmg maju ale fakt dobry. Netreba nic upgradovat. Len... naozaj, ale naozaj nerozumiem, na co je dobry ten zlty laser s bonusom na NPC? Chcem vidiet toho blbca ktory si vycrafti laser na npc miesto laseru na HP alebo na PVP. Fakt mi moc nedava zmysel. :D

    Jo a este mensi vypocet. Takze... momentalne ma lf4 na 16 lvl 212 dmg. Tieto nove magmadrilly maju dmg 212 + 5 na pvp. Takze... Ak si spravim 35 tychto magmadrillov, tak dokopy sa mi dmg zvysi o neuveritelnych 175 bodov :O To je tak zanedbatelne cislo, ze sa podla mna nikomu neoplati si tie lasery vo velkom vyrabat. Aj po pricitani vsetkych bonusov je to iba: 175*1,05*1,2*1,2*1,6*1,12*,1,2 = 569 dmg.
    S RSB je to teda 3 412.

    Co sa tyka laserov na hp, ma zmysel mat ich presne tolko, kolko ma clovek laserov na rychlej konfi. Ja osobne lietam s 25 lf4 na rychlej, tzn 25*0.5 nam da 12,5% hp booster. Takze na priemernom golikovi s obomi boostrami a bez herkulov to prida cca 46 000 hp.

    Ergo, mne sa viac pacia tie lf4 s hp boostrom. Tie celkom davaju zmysel. Mat viac nez 400 000 hp v boji je poriadna vyhoda :)
     
    bhagira22, maronon a -baghira2- tohle ocenili.