Diskusia: Vylepšenie LF4

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    Presne ako píšeš, dajú sa zmontovať. Urídium tam treba len na bránu do týždennej úlohy. Logdisky napadajú počas klikania. Okrem toho, pokiaľ má hráč urídium, tak normálne upgrady má hotové za chvíľu, zatiaľ čo z tých nových urobí tak jednu za mesiac.

    Edit: Okrem toho, jeden upgrade vychádza myslím okolo 100 000U, zatiaľ čo u tých nových treba spraviť minimálne 4 úlohy typu "Prejdi bránu Kappa 2x", čo stojí nepomerne viac urídia vzhľadom na malú získanú výhodu.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. je toho moc a uz tak casto nehraju a fakt je to mazec hodne toho musim precist a stejnak na konci zas vim prd :p
     
    bhagira22, -baghira2- a Jupiter33 tohle ocenili.
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Je to surovinovej guláš :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. pecko

    pecko User

    no neviem či upgrade na 16 lvl je za chvíľu, % zľavu na upgrade máš 2 krát do mesiaca, či upgrede 35 lf4 na 16 lvl urobíš do pol roka je OK, ale každý hráč hovorí prv o upgrade štítov a stíhačiek. asi ti ide o to že LF4 ten čo máš ti stačí ja ťa a ostatok nechcem prehovárať :) ak budem mať 10x Hyperplasmoid mi pridá 5% k lodi, silu budeme mať rovnakú, len ja budem mať o tých 5% viac a zas mňa toto prehovorilo že určite tie nove lf4 chcem mať.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. jaritko

    jaritko User

    Nabudúce poprosím necitovať len časť, ktorá ti vyhovuje, ale celú vetu, príp. príspevek. Ďalej netvrdím, že nie sú o niečo lepšie, no vychádzal som z tohoto:
    Čiže ak mám urídium na upgrady, tak si ich spravím, nech mám aspoň niečo a potom sa budem pomaly 3-4 roky hrajkať s tými novými (ak niečo nezmenia).
    Samozrejme vychádzam z predpokladu, že ak má hráč toľko urídia, tak je full a má aj pár lf4 navyše.
    Taktiež súhlasím s tým, že ako prvé treba upgradovať stíhačky a potom štíty, no tu išlo čisto o lf4 a nie o postupnosť.
     
  6. pecko

    pecko User

    však chápem tvoju postupnosť, len či uridia bude požehnane a čas čo boh dal nech strávim pred DO, lebo nič na svete nieje lepšie, ako upgrade a potom montáž. toľká hojnosť nech padá na hlavu moju pomazanú, tak aby som všetkým ukázal.
    BTW: prečo by som mal citovať celé vety? myslíš že som bol mimo jej kontextu?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. jaritko

    jaritko User

    Áno bol a predchádzajúcom príspevku som aj rozpísal. Ak tomu aj tak niekto nepochopil, nemá zmysel tu ešte niečo písať, lebo to buď nechce alebo ''nemôže'' pochopiť. To je z mojej strany všetko, nemienim tu viesť nezmyselnú slovnú prestrelku bez konca.
     
  8. pecko

    pecko User

    ja si myslím, že budú akcie aj na tie suroviny, takže jedine čo mňa bude brzdiť je čas, dnes už je 2x z brán a to: zeta 200LD, Kappa 40LD, Delta 32LD to je 272 LD z brán, takže potreba 128LD čo je pri % zľave možno 25K uridia čo je nič moc. len škoda že nebudem mať na to čas
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    jaritko, pecko Prosím Vás obaja okamžite prestaňte s týmito žabomyšími vojnami.
    Miesto toho sa radšej venujte danej téme. Nakoľko Vám to môže niekto kompetentný
    zmazať a napariť body za OT. Buď diskutujte k vylepšeniam LF4 (nových LF4), alebo vôbec.

    Očividne je to opäť veľmi dlhý beh na ešte omnoho dlhšie lakte. Rozhodne sa tie suroviny
    nedajú nazbierať len tak jednoducho do 3 až 4 dní. Chce to buď vytrvalosť, alebo s tým prestať.
    Iná možnosť nie je.
     
    bhagira22, Ħũŗĕį a *SATKO* tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Ze zety je 100 logdisků na dably.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. pecko

    pecko User

    ale v úlohe máš brány po 2 krát, keď ovšem chceš dostať kamene na LF4
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Jak napsal Baghira, bude to na hodně dlouho, ale na druhou stranu našli uplatnění pro logdisky, když už máš 50 bodů v profilu a nevíš, co s nimi. Padají při točení bran, jako odměna atd. Ono nejhorší bude sehnat suroviny, ale dají nějakou novou bránu, jako byla trhlina a kdo bude mít štěstí. No já to určitě nebudu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. otazecka ty nestabylní LF4 to byla akce na ne nebo se daji jeste nekde sehnat ted jsem koukal ze tam jsou nejake tri druhy ale to nejsou ty nestabylní že?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Moja spatna vazba:
    Ako zaciatocnikovi ma toto vylepsenie vobec nemotivuje v hre pokracovat. (Na mape som len ciarka do ulohy pre FEGy. Ale nestazujem sa, ved hrat mozem prestat kedykolvek) No nebudem tu za par hodin zabavy platit nenormalne ciastky a travit tu cele vikendy nepotrebujem. Kto nezacal pred 4 rokmi, ten uz tento vlak nedobehne.

    Prosim posledneho hraca na DO aby nezabudol zhasnut, ked bude odchadzat... :)
     
  15. nemas tak uplne pravdu. Zacal som hrat pred 8 mesiacmi a uz som full lf4, apis, zeus, vsetky lode a keby som nemal tak blbe stastie na brany, tak mam aj havoky. Takze da sa to dobehnut :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    .filip.marko. nemáš pravdu právě novými akcemi a dvojnásobky odměn v branách a pod. je to nyní daleko jednoduší vylítnout rychleji nahoru než dřív a nemusíš do toho vrážet nenormální částky. Štěstí však musí stát samozřejmě na tvé straně jak říká ...odyssea... ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. No myslím, že pravda je kdesi uprostred, ja hram takmer rok, som už takmer full, chýba mi len niekoľko upgradov, mám havoky ešte dorabam herkuly, ale je pravda, že ma to stálo kopu času a aj peňazí, inak to v tejto hre nejde a to určite nevyhovuje každému....
     
    bhagira22, •Laco851• a -baghira2- tohle ocenili.
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Za rok! a takmer full a tak to bys před 4lety teda nedal a o tom mluvím.

    Rasputinn13 Jak můžeš mluvit o něčem, když jsi v té době nehrál a začals 08/06/2016 :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 19/3/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. to asi ne....ale všetko sa zrýchluje, dnes má málokto trpezlivosť a chuť roky investovať čas do niečoho tak nehmotného ako počítačová hra
     
    bhagira22, Korben a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky mě zajímá jak je to s těmi nestabilními. Podle mě je nakonec ani do hry nedali ne? A jsou jen ty tři barevné nové. :)
    Mimochodem, které z nich děláte? Mě přijdou nejlepší asi ty se ZB :) Co jsem počítal ty na DMG, tak to dá 2,6% asi navíc oproti full LF4, takže kdo nemá upgrady na plno se to vyplatí, kdo je má, tak ani moc ne :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.