Diskusia: Vylepšenie LF4

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Podle mě se barevné vyplatí pro toho, kdo nemá na normální na 16 lvl, jinak v tom moc smyslu nevidím. Ale na druhé straně je potřeba 400 logdisků a ty jsou na schopnosti. Tak kdo nemá 50 bodů ve schopnostech, potřebuje logdisky na ně. Sám ještě nevím, jakou cestou půjdu:(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Furt je tam bonus oproti upgradnutým LF4. I když celkem malý. Těm co mají vše se to vyplatí, což uvítám.
    Co mě vadí je to, že to nejde nahrát jinak, než denními úkoly, což pak omezuje jeden laser na měsíc. Ať u toho hráč sedí sebevíc.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Skate

    Skate User

    No dáva to jedine tak zmysel že si upgradnuté LF4 na 16 LVL nechám v počte 45 v goliatovi a dalších 45 LF4 akciovích do novej lode CYBORG,HAMMERCLAW,MIMESIS. o_O Ešte neviem čo s petkou ake tam nechať.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Alyctro najprv sa nauc vyjadrovať a potom niečo piš. A ešte jedná vec. Najdi aj tu správnu tému lebo si mimo.

    Príspevok zmazaný.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    I kdybys to hrál denně, tak novou loď zaplníš za minimálně 4 roky (A Peta za další rok). :) Což mě tak trochu štve. :) Je to stejné, jako kdyby povolili dělat jen jednu zetu za týden nebo tak.
     
  6. Skate

    Skate User

    To áno lebo malo kto chce uz upgradnuté klasicky LF4 na 16lvl po novom upgradovat. Jedine že by človek začal zbierat nove LF4 na vybavu druhej lode.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Je to stejné, jako když zavedli lf-4. Padaly málo, z brány i z beden, ale potom se s nimi roztrhl pytel. Třeba časem bude nová brána, ze které budou padat ty nové. Nebo tři brány a z každé bude jako odměna jiná.:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Skate: Většina má neupgradnutých LF4, že si s nimi může tapetovat. :)
    Muad: No ale tam šlo o to, že padaly málo, ale mohl sis u toho vysedět důlek a nebo zaplatit a sbírat bednu za bednou a mít to prostě podle toho, kolik jsi u toho byl. Tady jsi omezen tím, že to můžeš získat jen přes úkol a na ten si musíš počkat do druhého dne. A měsíc čekat až si budu moct postavit LF4? Když například Bifenonu můžu mít na LF4 za jeden den? to mi vadí. :)
    Kdyby šutry padaly z bran, tak si je můžu vytočit a je to na mě, jestli do toho to urko vrazím. Co mě vadí je ta omezenost tím ukolem no. :)
     
  9. Badmaniak - je fakt, že bifenon padá ze všeho, ty ostatní bohužel ne. Ale BP zjistí, že když dá ty šutry do obchodu za nějakou nehoráznou cenu, najde se hromada lidí, co tam ty prachy vrazí. Jen počkejte, tohle je jen rozjezd.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. josef402

    josef402 User

    a vo tom to je :) at to jim pekne sype:cool: , co provedly s ukolem ze nejsu shopny za 1hod znicit 20 potvor a přitom sundam 300 vajíček to bude zase od nich nejaka bejkarna:mad:
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Vajíčko musíš sestřelit na 1 ránu a (skoro) pokaždé ti vylítne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. presně jak rika PaRazZzitek pal je x2 a bude ti padat kazde druhe vejce
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ano je to tak strielaj bielou musíš mať DMG
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Valkyria

    Valkyria User

    Zdravím, mám otázku, když vyrábím hyperplasmoid, tak doufám, že to vezme čistou lf4 z inventáře a ne lf4 na 16lvl z lodě. Jak to je? Jestli to bude číst admin, tak to info můžete dát do informací v montáži. Díky
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Montáž jde pouze udělat ze základní lf4 bez upgradů
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nemáte ani jeden pravdu. Nebo jen částečně.
    Vezme to jakoukoliv LF4, ale zaprvé to vezme POUZE z inventáře a zadruhé jako první neupgradovanou a až poté upgradované, když jiné nejsou, které to resetuje.
     
  17. Warden

    Warden User

    Jen dodám, že LF4 pouze z inventáře, jak napsal Badmaniak, znamená LF4, která není vložena do nějaké lodi.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Valkyria

    Valkyria User

    Díky za odpovědi, tak já to tedy doplním, vezme to i upgradovanou lf4 na nějaký level, pokud v inventáři není čistá lf4, takže je lepší u někoho počkat, až dostane čistou lf4, to se hodí ;)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Warden

    Warden User

    bhagira22, -baghira2- a Valkyria tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak sem dnes vyskoušel ten nový paritydrill z kalendáře.
    Saboteur šel velice rychle dolů, byť i na konfe bez štítů.

    Nečekal sem až takovou sílu na npc.
    Dřív jsem soudil něco, co sem předem ani dobře nepoznal.
    Omlouvám se těmto 3 novým LF4 laserům.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).