Diskusia: Vývojářský blog 2015

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 18/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak vypadá to zajímavě. Uvidíme, kolik co bude stát.
    BTW - Už slyším ty nekonečné otázky "A kdy bude ta akce?" :D
     
  2. kdyby tam nekdo nasel chyby, staci rict. Brala jsem to jako volnejsi preklad, ale precejen uz jsem zrezivela :D
    Ale princip je z toho doufam tak nejak jasny.
    kazdopadne ted sber zlatych beden na letouny jeste umocnim :) (vcera z 250 klicu 2x zeus a 1x lf4... nerikam nic)
     
  3. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Vzhledem k těm mrazilkám to asi spustí někdy v zimě. Zda to stihnou do vánoc nevím, třeba to spustí 24.12. a přijde s tím ježíšek (a do silvestra pak opraví co nebude fungovat).:eek:)).
     
    Naposledy upraveno: 23/11/15
  4. Belgam

    Belgam Guest

    K-A-R-E-L neblazni, to nikdo mezi svatky neopravi. Tam nebude ani noha.
     
    K-A-R-E-L tohle ocenil(a).
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    já vím to mi je jasné, že to buď spustí kolem narozenin (aby to stihly doladit než budou mít dovolené na vánoce) nebo až po novém roce když to nestihnou.
     
  6. Kristo

    Kristo User

    No, teď nevím jestli se těšit nebo ne -) Ale zatím je asi brzo spekulovat, necháme se překvapit

    A ještě dík za překlad Little_Tali :)
     
  7. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Prostě to znamená že máš být ve střehu až to spustí aby to pak druhý den zase nezměnili k horšímu.
     
  8. Jelikož neumíš pořádně česky ani ty, tak bych si tu moc nevyskakoval. Jelikož každý normální čech by měl slovenštině rozumět bez problémů, případně i mluvit, na to se tohle pravidlo nevztahuje.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    OT zmazane

    lonja68 Vsetky tvoje prispevky su bud spam alebo OT, takze pravidla by si si mal nastudovat hlavne ty. OT zmazane.
    Jak správně přispívat na forum

    Mimochodm toto je CZ a SK forum, nie len ceske....
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    lonja68, A ja to ešte raz zopakujem. Toto fórum je pre CZ/SK komunitu. Ak nerozumieš Slovensky, tak použi prekladač, ktorý ti to bez problémov preloží.
    Priemerne inteligentný človek , nemá problém porozumieť textu, ktorý je písaný v príbuznom jazyku a ak má problém, že nerozumie všetkému, tak internet je už na tak vysokej úrovni, že si tam vysvetlenie nájdeš. :rolleyes:
    Edit:
    lonja68 OT post zmazaný a ban na fórum.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/15
    Spartakus tohle ocenil(a).
  11. Hezke. Trochu jako navrat do starych casu :)
    vsechny moznosti vitam a upgrady jsou mi putna, stejne vzdy davam 100%. Ono to vypada, ze odezvu hracu i nekdo cte :D
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Za druhé, jak už jsme dříve zmiňovali, chtěli bychom prodloužit dobu trvání všech boosterů o 20% bez navýšení ceny. Domníváme se, že to je nejschůdnější řešení, které dá všem nějaký ten čas navíc pro správu inventáře. Napadají nás i jiná řešení, jako například pozastavení chodu boosterů v oblasti velitelství, ale obáváme se, že by mohla vést k neočekávaným problémům a způsobit více škody než užitku. Opět by nás zajímal váš názor na tuto záležitost.
    Co na to říci..plno hráču bude křičet samo že nejvíc ti platící..:D fuj..Chod boosteru v oblasti velitelství-předpokládám že jde o základny na mapách X-1 a X-8..sežerte mě ale v tomhle případě bych byl za aby na těchto mapách boostery neplatily a nezobrazovaly se.Ano slyším ty námitky ale je to řešení jak nepřijít o váš drahocený čas u boosteru a navíc by hráči použily na mapách X-8 mozek co se týká taktiky a dovednosti.Navíc nalejme si čistého vína..jsou hráči co i bez boosteru slušně kopou.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Spartakus

    Spartakus User

    Co se boosterů týká mě by potěšila možnost je vypnout a zase zapnout podle potřeby. Vemte si: Je nějaká super akce na boxíky, ale zrovna jste nakoupili hromadu boosterů. Máte 2 možnosti: Vykašlat se na boxy a dělat to na co máte ty boostery, nebo je nechat propadat. Kdyby je bylo možné zapínat a vypínat podle potřeby bylo by to řešení. Jenže to má i opačný efekt než doděláte úkol, nebo bránu a zapomenete booster zapnout hups, to by bylo nadávek... :D A ještě by u boosterů byl ideální odpočet. Ten ,,teploměr´´ je na prd. Ohledně druhé možnosti tak by bylo potřeba, aby na X8 nefungovali, ani konkurenci, aby byli možnosti vyrovnané. Navíc pokud by to platilo na celou mapu, tak by hráči tratili na úkolech na té mapě.
     
  14. ne, jen ne moznost vypnuti boosteru. To samy jako s cerpanim kamenu v laserech, jen at si kazdej rozmysli co bude ve hre delat a bude pro nej vyhodnejsi.
    Spis by je mohli vratit tak, jak byly po zavedeni. Hezky na realnej cas a zadnej herni, jen at ti lidi litaj a nesyslej si to na "potom" :D
     
  15. Spartakus

    Spartakus User

    Little_Tali tak to by je už nikdo nekupoval. :D Koupit booster na 10 hodin a využít maximálně 3, protože na víc nemám čas? Díky, ale ne. :D Hlavně u dvojkových boosterů co se nedají dražit. V neděli je v 19:00 koupíš a ráno máš prd. :D
     
  16. ony byly na dyl a levnejsi :D proto udelali tohle, ted je lidi kupovat tak nejak musi aspon obcas, ale na co by bylo moct vypnout booster, abych si tech 10 hodin syslila pul roku? :D Pro hrace dobry, ale nesmysl nebetycnej :D
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
  17. Kristo

    Kristo User

    On tu někdo nemůže sedět x hodin jako někdo :cool:

    Ono je také dobré žít realitu a ne jen on-line svět
     
  18. no mne se to netyka, za posledni mesic mam nahranou mozna hodinu :D syslim si boostery na lepsi casy a radsi se venuju prckum doma :D
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  19. Little_Tali to jsme dva,já od Vánoc nehraji a nemám zatím potřebu zase začít hrát,po tom co jsem dodělal lf-4 už jsem o hru ztratil zájem,osobně nechápu jak někdo muže u hry strávit celé dny jen u cubikonu,nebo na boxech či paladku,když je ta hra ztracená a BP se jí snaží oživit novými věcmi,které ale mrtvé hře už nepomužou,ba naopak uškodí
     
  20. nemyslim si, ze by byla hra mrtva. Ma jeste velkej potencial a co sleduju, tak od doby, kdy jsem odsud odesla, az doted se tooh hodne zmenilo.. prijde mi, ze BP dokonce zacalo o neco vice naslouchat hracum, hledi na jejich vyhrady a napady, ktery se tykaji pripravovanych veci, tohle nikdy nebylo. Je jeste hodne moznosti, kam se muze DO posunout.
    A vzhledem k tomu, kolik starych hracu se opet vraci.. sice to nebude uz hra s preplnenyma mapama, ktery by si vynutily spusteni novych serveru, ale neumre. To, ze je DO mrtvy, tvrdili lidi uz pred 4-5 lety a ono nic :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.