Diskusia: Vývojářský blog 2015

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 18/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Hra se mění od doby co ji převzal nový majitel :D..že by byla hra mrtvá se mi nezdá..a nakonec jedno a to samé-je to o relaxu,zahrát si,užít si a ne čekat každý den něco nového.Poslouchám jednu skupinu a foru jsou tací co by byli rádi kdyby vydávali albumy každý pulrok...
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Tak pár mých poznámek v rakci na https://board-cs.darkorbit.com//threads/vyvojarsky-blog-12-2015.103939/#post-868436

    Inventář přístupný v herním okně - ano - velmi užitečné.

    Možnost měnit výbavu kdekoli, kdykoli - mimo boje - ano. Nakonec vlastně to lze vnímat tak, že kopu děl, štítů apod, vezu ve skladu, a když nejsem zaneprázdněn bojem, můžu si to přemontovat. Navíc právě odhlašování kvůli změně konfigurací je celkem otravné a tato změna (bude-li fungovat - a nemá cenu předpokládat opak) pouze usnadní ovládání. Akorát jednu věc bych zde zdůraznil - to mimo boje by chtělo, aby tam byl urč. čas (aspoň 20s - od posledního boje), aby toho nešlo zneužívat např. tak, že napůl vymlácená vega, které se povede kousek poodletět si pak místo již vymlácených štítů nasadí lasery a ihned se vrátí do boje.

    Úprava upgradů - sice se tam o tom nic moc konkrétního neřeklo (jen, že budou více transparentní) - ale i to - jednoznačně ne. Nechápu, jak je možné, že 90% provedených upgradů probíhá na 100% To jsou globálně hráči tak hloupí? Vždyť stačí vydělit (procenta)/(cena v U) a tam, kde dostanete nejvíc, tak na té hodnotě je nejvýhodnější upgradovat - nejvíce procent za 1U. Nebo to dělit naopak (cena v U)/(procenta) a upgradovat tam, kde dostanete nejméně - nejlevnější 1%. Nehledě na to, že tu na to máme téma s přehlednou tabulkou (https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskuze-faq-upgrade-predmetu.5104/page-2), takže i ti, kdo nechtějí dělit, si pouze najdou nejvýhodnější procentuální sazbu - je tam vyznačená. Navíc trocha statistiky nikomu neublíží. Tohle se mi na DO líbí právě nejvíc - že je potřeba občas u toho trochu zapřemýšlet, občas si něco spočítat. Chápu, že DO hrají hodně děti a ty by s tím mohly mít problém - ale to je právě to dobré, když ta hra trochu rozvíjí myšlení, staví děti před problémy, které musí řešit a ne jen tupě klikat. Navíc, jsou zde na fóru ty tabulky, takže stačí nebýt líný a hledat - bohužel tenhle trend otupování/zjednodušování, je u dnešních her poměrně "in". Dnešní systém upgradů je naprosto transparentní. Pokud z upgradů nechají jen možnost 100%, nebo to změní, že % půjdou lineárně nahoru s cenou v U (což je prakticky to samé - pak nemá smysl riskovat), celý upgradovací systém bude nuda - napětí pryč, přemýšlení pryč - stane se z toho jen progressbar, který budeme plnit přebývajícím U.

    Je-li to možné, nějak tohle vývojářům přetlumočte, protože takové zjednodušování je cesta do pekel a bude-li se v tom pokračovat dál, bude z DO tuctová plitká hra. Nemám nic proti zjednodušování/zpraktičtění ovládání (viz první 2 odstavce). Ale zjednodušování systému je něco úplně jiného.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
  3. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: Hráči nejsou hloupí, jen asi štěstěna je k většině skoupá. Pokud zkusíš vyznačené % vícekrát použít a opakovaně dojdeš k výsledku, že jsi prodělal, pak máš dvě možnosti. Doufat, že % jsou správně a používat je dále a nebo si říci, že štěstěnu nadále pokoušet nebudeš a vsadíš na jistotu. Samozřejmě pokud mám před sebou čtyři pokusy s pravděpodobností např. 25%, vypadá to dobře. Pokud ale třikrát neuspěji, pak před čtvrtým pokusem je to jen 25% naděje. Statistika je jedna věc a realita druhá. Nevím proč, ale pravidelně v rámci jedné akce pořádáme tomboly. Lístky si kupuje spousta lidí, ale určití lidé vyhrávají pořád a většina nikdy nebo jen výjimečně. Přitom ten co vyhrává opakovaně si většinou koupí méně losů než ti ostatní. V praxi statistika často zlobí. :D Toť jen zamyšlení, proč asi většina sází na jistotu.
     
  4. TRIXT lepšie by som to nevysvetlil, palec hore
    -xghost- ak si mysliš že si múdry len preto, že vieš niečo čo by mohla mohla vedieť aj väčšina ľudí okolo teba ale tí sa aj napriek tomu správajú inak a podľa teba teda hlúpo - tak potom je pravda niekde inde :)
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    TRIXT: Na začátek pár čísel. Upgrade 1 -> 2. Při použití 25% je cena 530U, při použití 100% je cena 3905U. 3905/530 = 7,37. Tedy proděláš až když se ti to nepovede po osmé, nikoli počtvrté. Budeš-li upgradovat na 25% a pokaždé se ti to povede až na sedmý pokus (a už to je docela smolné), stále vyděláváš oproti tomu, kdybys jel na 100%. Chápu, že když se to někomu 5x po sobě nepovede, nebo nedejbože i 8x a víc po sobě nepovede, naštve to. Ten člověk už ale v téhle naštvané chvíli neuvažuje, kolikrát se mu to předtím povedlo a kolikrát a kolik U už na tom předtím správným postupem vydělal. Prostě je naštvaný, že to "nefunguje" a jde se přepnout na 100%.
    Jasně, že statistika a realita jsou různé věci, ale realita se velmi blíží statistice tam, kde se dělá opravdu hodně velké množství pokusů - a to u upgradů rozhodně platí. Tvůj příklad s tombolou je sice hezký, ale (nic ve zlém) je to právě příklad toho, kdy statistiku s realitou moc srovnávat nelze - jak často pořádáte tu tombolu? Jednou ročně/měsíčně? Kolik těchto tombol už proběhlo? Jednotky, desítky? Stovky:rolleyes:? To je pořád málo. No určitě mohu říct, že jsme oba řádově nesrovnatelně vícekrát klikli na "upgradovat" v DO, než počet těchto tvých tombol.

    WildShooter: Je vtipné, jak se hned nelíbí, když napíšu, že jsou hráči "globálně hloupí" :D Vztahovačnost? Já přeci nikoho konkrétně neadresoval. No ale abych byl spravedlivý - že jsou hloupí je asi moc ostré. Lepší by bylo, že se "hloupě chovají". V dnešní době se velké celky chovají často dost hloupě i v mnohem závažnějších situacích. Obvykle to není dáno tím, že by byli hloupí jedinci, ze kterých se celek skládá (to by bylo opravdu na dlouho - v tomto směru doporučuji Asimova, nebo v jednodušší podobě film Idiocracy(Český překlad: Absurdistán)).

    Vůbec si nemyslím, že jsem moudrý kvůli tomu, co jsi napsal, už vůbec ne jen kvůli tomu. Vlastně si to nemyslím vůbec. Já to vím :D:D:D Ukamenujte mě. Opravdu tu nemíním někomu dopodrobna vysvětlovat statistiku. Na upgrady mi úplně stačí "cit" (viz. 1. odst.), za opravdové počítání mi to nestojí. Jinak v reakci na vývojářský blog jsem pouze volal po zachování stávajících upg. Tvá reakce o tom, že si myslím, že jsem moudrý (takže vlastně i tenhle můj posl. odst.), je čistě OT.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/16
  6. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: Statistika je přesná a funguje, jen svoje úvahy musíš posunout dále. Pravděpodobnost neplatí ani tak pro hráče, jako pro systém jako celek. Pokud se daří některým hráčům při 25% pravděpodobnosti upgradovat většinou na druhý či třetí pokus, najdou se tací, co jim to nepadne ani z osmého pokusu. Statisticky to ale bude průměrně 4. pokus, tedy bude to odpovídat 25% pravděpodobnosti. K čemu to ale bude tomu konkrétnímu hráči? A to jsme se bavili o lvl 2, kde je poměr docela dobrý. Horší to je u vyšších levelů, kde člověk mající jen trochu více smůly může dost výrazně prodělat.

    Dále jsi napsal, že pokud se ti upgrade na 2 lvl povede na sedmý pokus, pak vyděláváš. Je mi ale jasné, že pro tento způsob upgradování se nedá moc využít hodina upgradů, kde je sleva 25%. Protože, pokud by jsi chtěl upgradovat jen na tuto hodinu, pak se ti upgradování dost výrazně protáhne. A o to taky moc hráčů nestojí.

    Takže pokud by jsi srovnával upgrade 100% na hodinu upgradů a doporučované procento mimo hodinu upgradů, dopadlo by to takto :

    2 lvl: 3905 U - 25% na hodinu upgradů = 2929 U za 100% upgrade na hodinu upgradů / 530 (za 25% upgrade mimo hodinu) = 5,52x
    16 lvl: 9995 U - 25% na hodinu upgradů = 7497 U za 100% upgrade na hodinu upgradů/ 7925 (za 80%upgrade mimo hodinu) = 0,95x

    Zde je vidět, že metoda pokus-omyl se u lvl 2 nevyplatí již při šestém neúspěchu nikoliv při osmém. a u vyšších levelů je to ještě horší.

    Spousta lidí si pak našetří uridium, koupí si slevák (jehož cena též ovlivní výhodnost či nevýhodnost upgradů), počká si na pátek a snaží se provést co nejvíce upgradů na hodinu upgradů se 100% pravděpodobností. Osobně se jim zase tak moc nedivím? ;)

    Když vezmeš v úvahu všechny faktory, tak to není tak jednoznačné, jak jsi napsal a už vůbec bych nemluvil o tom, že je někdo hloupý, i když jsi to myslel s nadsázkou. ;) Osobně mě stávající systém nevadí, každý se může rozhodnout dle toho, co je pro něj zajímavé. Pokud by ale vypustili pravděpodobnost a při tom by snížili cenu upgrade např. o 30%, myslím, že by na tom většina lidí vydělala. :)
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    TRIXT: No myslím, že i každý jedinec ten upgrade provede tolikrát, aby se už nějaká statistika/pravděpodobnost dala zapojit. Jako celek všichni hráči DO, no tak to je bez pochyb - tam to bude téměř dokonalá shoda (pokud nemají špatný náhodný generátor).

    No moment. Přeci nemůžeš srovnátat upgrade na 100% při hodině upg. a upgrade na 25% mimo hodinu upg., to je trochu mimo ne? Když už, tak musíš srovnávat obojí buď mimo hodinu upg. (můj předchozí post), nebo obojí při ní a to by vypadalo takto (upg. na 2. lvl):

    100% = 2929U, 25% = 397,5U. 2929/397,5 = 7,37. Takže prodělává se až po 8. a víctém neúspěchu stejně jako mimo hodinu upg. Tím, že obě čísla přenásobíš 0,75 se nic nemění. Uvažuj trochu!:rolleyes: Proto ti u upg. na 16. lvl dokonce vyšlo číslo < 1, což by se stát nemělo nikdy :).

    Jinak reagoval jsem na tvůj post o 4x neúspěchu při upg. s 25% šancí - a ten se používá právě pro 2. lvl. Máš pravdu v tom, že na vyšších levelech ta výhodnost doporučeného upgradování klesá, no a na 16. lvl bude nejmenší (ikdyž stále jde o výhodnost). Opravené hodnoty pro 16. lvl.:

    100% = 9995U, 80% = 7925U. 9995/7925 = 1,26. Pro srovnání výhodnosti. 1/0,8 = 1,25. 1,26 > 1,25 nicméně ne o moc takže je zde vidět, že ta výhodnost už není nic extra. Oproti tomu na tom 2. lvl 7,37 je téměř 2x větší než 4 (1/0,25), tedy na druhý lvl je téměř dvakrát výhodnější upgradovat pomocí 25% než 100%. Ostatní levely (3, 4, ... 14, 15) pokryjou ten rozsah mezi.

    Jinak pokud jde o to, aby se stihlo co nejvíce upgradů během hodiny slev, za sebe tedy mohu říci, že i při správném upgradování jsem tam prokavčil opravdu mnoho U a to ještě zdaleka nemám výbavu na vysokých levelech, kde to je mnohem dražší a tedy U se sype rychleji. Člověk, který tohle řeší musí mít opravdu obrovské množství U. Nicméně uznávám to jako argument pro upgradování na 100%, ale i tak vpodstatě jen na vyšších levelech, kde ta výhodnost procentuálního upg. už není nic moc.

    Sečteno podtrženo: i se všemi faktory to je tak výhodné, jak jsem napsal - pro nižší levely. Pro ty vyšší už tolik ne - ale o těch jsem nepsal. Globální hloupost hráčů samozřejmě byla s nadsázkou - nakonec taky jsem hráč, ne?

    Kdyby zrušili procenta a dali to o 30% levněji, to by samozřejmě vydělali všichni, páč ty ceny vysokých lvl jsou už opravdu vysoké a rozumné upgradování už není tak super jako na nízkých lvlech. Ale obávám se, že by prostě odřízli procenta a cenu na 100% nechali.

    Vadilo mi hlavně to, že to chtějí zjednodušovat, že takový jednoduchý systém někdo nazval netransparentním. Tohle dnešní zjednodušování a dělání tupých "click only" her nemám rád.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/16
  8. No krasne rozebrane upy, ještě do toho zakomponujte slevak 25%, který se na upy taky vztahuje a máte hotovo. Pro nižší lvl se někomu muze vyplatit zkoušet někomu zas ne. No kazdopadne nejvýhodnější pro up vyssich lvl bude vždy kombinace 100% + slevak + hodina up. A teď k tematu, jediné co mě osobně zajímá je vyřešení boostru. Neměly by běžet pokud je otevreny hangár. Varianta s navýšením času o 20% asi ale nakonec skončí jako vítěz protože bude pro BP nejjednodussi
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: Se vším co jsi napsal souhlasím, jen s jednou věcí ne. Vadí, jak pomíjíš časovou náročnost upgradování ve vztahu k hodině výhodných upgradů, která je jednou za čtrnáct dní. Proto to srovnání, které jsi tak velmi rychle zamítl. Jen jsem chtěl, aby jsi vnímal i faktor času. ;) Ten kdo bude pokusy s upgrady opakovat vícekrát, nebude pravděpodobně chtít čekat vždy na hodinu upgradů, neb v té toho moc nestihne.
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Zas tak úplně nepomíjím. Ale fakt nevím, kolik U je potřeba na to, abych si mohl dovolit upgradovat nevýhodně, ale zato rychle - to co popisuješ. Já upgraduji také zásadně při hodině slevy upg., správným způsobem (možná tedy lépe říct způsobem šetrným na utracené U) a i tak pokaždé, když jdu upgradovat, jsou to 10ky až 100ky tis U. A to většinou ani tu hodinu celou nevyužiji - prostě mi U dojde, nebo si chci nechat malou rezervu.

    Chápu, že nějaké téměř fullky chtějí ušetřit trochu času, tak to dají na 100% právě kvůli tomu, aby toho stihli víc. Ale v souvislosti s tou "hloupostí" - tohle určitě nebude 90% hráčů (resp. proběhlých upg.). Proto si myslím, že většina hráčů dává 100% z nevědomosti, nebo nějakým způsobem špatně chápou pravděpodobnost, nebo se naštvou, že jim to zrovna teď nevyšlo. Ti co dají 100% ikdyž vědí, že je to nevýhodné na spotřebované U, ale prostě toho jen chtějí víc stihnout, to nebude 90%.

    Tuareg: to je úplně jedno jestli do toho zamontuješ slevák, nezmění se nic. Když poměr vynásobíš nebo vydělíš nějakým číslem (krom 0), nic se na něm přeci nezmění. Tudíž nejvýhodnější je tabulka (nikoli 100%) + slevák + hodina upg. Pokud se shodneme na tom, že nejvýhodnější = nejlevnější (zde je to statisticky nejvýhodnější :) - tj. může to být i horší, ale řekněme, že šance, že to bude např. o 50% levnější je nesrovnatelně větší než šance, že to bude o 50% dražší, než při použití 100% - prostě proto, že to má střední hodnotu utraceného U menší číslo, než při použití 100%).

    Mno hezky jsme si to tu vyjasnili a už musím končit, neb tu z toho děláme čistě diskuzi o upgradech, což jsem nechtěl.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/16
  11. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: S tím slevákem bych to chápal tak, že když budeš tedy upgradovat jen o hodině výhodných upgradů a budeš potřebovat například 2x až 3x více hodin, budeš muset koupit 2x až 3x více sleváků a tím se ti to prodraží.
     
  12. Neber to jako nějakou urážku nebo výsměch, ale mohl by jsi mi prosím sem popsat nějaká ta zvýhodnění nováčků ? Řekněme LVL 14 - 18
    to, že se nedají Pidi lodičky střílet na x-1 a radar na x-2 neberu zvýhodnění ale jako Nutnost a BP to taky trvalo hodně dlouho než vůbec něco v tomto ohledu udělalo.
    A radar označující nebezpečí :-DD tak to je fakt výhoda :-DDD kdyby se jím měli prckové řídit tak 98% času stojí na portu nebo hru vůbec nezapínají :-DDD

    PS: úkol na 750 golíků má být taky pořádná výzva a já osobně ho na CZ1 plnil přes půl roku teď ho není problém splnit za dva měsíce a nemusíš se nějak extra snažit s tím jak se rozšířily pověstné nůžky mezi průměrným hráčem a elitou .... tak že nějaké omezení by jistě bylo na místě.
    --------------------------------------------------
    Teď si mne rozesmál :-D
    Máš pravdu, že útočník vidí golíka, ale ne LVL.
    1. Pokud není retardovaný pozná lod s letouny, bez letounu, flax, iris.
    2. je to vlastně fuk to co jsi napsal je totální blbost . i když si koupí golíka,a koupí elitní štíty,všechny LF3 elitní pohony, a 8 irisů může se s tím stejně jít akorát tak vyfotit :-D :-D
    3. tak že když do hry nacpe cca 400 Euro tak stejně může tak akorát leštit porty na X-1 pokud nechce být cca každých 5-10 minut rozložený na součástky při plnění úkolu.
    4. prostě rozdíl mezi tím co byla dřív elita a tím co je elitou Teď strašně velký a mezi ne elitní lodí /flaxásáč / a elitou je tak brutální, že by se s tím mělo opravdu něco dělat a udělat nějaká omezení pro elitňáky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/16
  13. TRIXT

    TRIXT User

    ZabijakAnetky: Ty lítáš na CZ1? U jaké firmy? Ptám se jen proto, že s snažím pochopit proč to vnímáš tak negativně.

    Jen sáhnu trochu do minulosti, protože dříve tu byl ještě propastnější rozdíl. Pokud si pamatuješ dobu, kdy upgrade nesmyslně zvyšovaly DMG a výhody pro začátečníky nebyly žádné, pak "vypařit" golíka bylo možno na jednu ránu i s jeho štíty. Z mého pohledu se dnes nůžky nerozevírají. DMG byl opraven a hráč co měl vše se dále rozvíjet nemůže a ti slabí se dnes rozvíjejí mnohem rychleji.

    P.S. Víš, že by jsi neměl psát dva příspěvky pod sebe. Pokud nikdo na tvůj příspěvek nereaguje, měl by jsi vždy upravit ten poslední a ne založit nový. ;)
     
  14. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky, Nepíš viac príspevkov pod seba, máš možnosť príspevok upraviť.

    Obmedzenie? A na čo? Každý hráč v tejto hre musí počítať s tým, že ho nepriateľ zostrelí. Nehnevaj sa na mňa, ale ako nováčik som musel lietať zo základne na X-1mape v zóne, aby som sa dostal na x-2 mapu a všade som musel dávať pozor na červenú bodku, aj keď to bolo NPC, lebo som nevedel či to je NPC , alebo nepriateľ. Ak sa ku mne nepriateľ dostal, tak som nemal šancu na únik, pukol som jak malina a na kreditovej lodi sa za opravu muselo platiť 500 uridia.
    Teraz ma nováčik toľko výhod , že to je až nemožné a stále tu budete vyplakávať. Nemáš na to, tak hraj človeče a navŕtaj si dierky na všetky strany kocky, aby si mal všade šestku.
    Všetkých plačkov by som hodil na starý server, kde človek musel poriadne makať, aby niečo dosiahol. Žiadne vracanie kreditu, opravy za všetko 500U, žiadna ochrana nováčikov, drahé dražby, brány na jeden život.
    Sa naučte hrať, naučte sa prijímať zostrely, aj tak je oprava zadarmo.

    Raz je niekto červený, tak je nepriateľ a ide dole. Buď sa naučí hrať, alebo na túto hru nemá.
    Áno ten kto to nevie hrať a nevie využívať možnosti hry, tak sa môže len fotiť. Aj s LF3 dokáže dobrý hráč urobiť paseku, ale dobrý hráč hrá, ten nechodí vyplakávať na fórum.
    To isté, kto nemá v hlave a nevie rozmýšlať, tak mu nepomôže ani 1000€
    Rozdiel tu bol vždy a pukal som jedná radosť a platil za opravu, ako všetci hráči. Ta elita na to musela makať. Že je nejaká priepasť? Tak makaj a zmenšuj tu priepasť.
     
    ChuckNorris, PaiMei a |Oromë| tohle ocenili.
  15. PaiMei

    PaiMei User

    ZabijakAnetky hraju na CZ3, ale nedávno jsem začal i na CZ1. Za dva měsíce hraní jsem level 15, full iris. Na irisky jsem si posílal promerko ze skylabu a prodával ho. Mezitím jsem plnil úkoly na spodních mapách, občas se odvážil i na horní. Dokud jsem neměl vydražené všechny irisky, nešel jsem do žádných velkých akcí. Dnes se mě podařilo vydražit poslední pohon a pracuji na štítech a lf3. Sestřelen jsem byl mockrát, ale opravy mě nestály nic. Investice do tohoto účtu činila 150 Kč, jednou zvýhodněné premium, jednou slevy a včera dvojnásobek, sbírám boxíky a snažím se postavit zetu.
    Byl jsem navíc velice příjemně překvapen, kolik tzv. fullek je ochotno pomoci, mám hotové všechny úkoly (vyjma asi dvou) na VK, Uber, boss lordakium, BVK apod. Dokonce mě neelitu s dmg 3k vzali do skupky na UVK, takže jsem i zarobil. I pár úkolů na hráče mám hotové, samozřejmě to byly sestřely na pět minut flaxáč proti flaxáčovi - sranda jak cyp.
    Sestřely beru sportovně, opravím se a jdu dál po svým.
    Jde o to, že před šesti lety jsem hrál na CZ2 a to bylo v době, kterou popisuje Korben, opravy za uridium, přelet z x-2 na x-3 dobrodružstvím, jelikož na polovině cesty stáli fullkáči a kosili to jedna radost. Ale nej byly aukce, kde projet 100 a více mega na iris a odejít z prázdnou byly nervy.
    Cuba se dala dělat jenom ve skupině a uvk jenom skrytě v rohu, protože na 4-5 se normálně střílelo. Paladko tehdy začínalo a byly to bitvy, navíc pokud tě sestřelili, ztratil jsi náklad a mohl si začít od nuly. A navíc, mlhovina brala hp, takže tam nestačilo stát jak trubka dneska a nechat sbírat peta.
    Dnes jsem na jednom účtě tzv. elita (a stejně pukám :) ) a na druhém neelita a taky pukám. A víš kde mě to baví víc? Hádej. Na CZ1, protože mě to dává pocit něco nového dokázat, vybudovat a ne si jenom lítat na fullce a dělat machra, protože nic jiného potom ke hře není.
    Tak nebreč a makej nebo jdi jinam.
     
  16. Už nejsem na CZ1 2 roky přešel sem na BSGA jinak sem byl MMO v klanu MSG

    Jedno nechápu já tu napíšu svůj názor a všichni to obrací na mně , že pláču a mám se naučit hrát a tak podobně to jste tu všichni fakt tak omezení ?? Vyjádřil sem názor a nepíšu to sem kuli sobě. Pane Korbene já si začátky hry pamatuji nemusíš my vysvětlovat jak to fungovalo :-D a taky si pamatuji jak se dřív "Vydělávalo" a jak dlouho to trvalo než se to zatrhlo pokud se to vůbec zatrhlo :-D
    Myslete si co chcete,ale nemyslím si, že hráč dávající DMG 180k+ má zapotřebí střílet lodičky na na malých mapách.... nevím jak an CZ1 nebo CZ2 ale na Globální Evropě by se klidně 4-1,4-2,4-3 mohla zrušit i 4-4 :-D jsou naprosto k ničemu. veškerý lov se odehrává ostatních mapách nikdo už nemá zapotřebí lovit na těchto mapách odkud se nedá utéci. Není problém křupnou hráče co stojí 10 cm od portu když s 300 štítů a 300 HP vydržíš tam max 5 vteřin a z toho 3-4 trvá než se vůbec proportuješ :-D Ale grafika je moc pěkná alespoň se je před smrtí na co koukat :-D Prostě Podle mne se pro nové kluky a holky o hodně ztížila a bez pomoci toho zvládnou o hodně méně než dříve a mnohdy je ani ta pomoc nezachrání --- Bohužel....
    Píši to co jsem odpozoroval,co jsem vyčetl na foru, a co vidím na mapách a srovnávám jak to bylo dříve.....

    A Ano souhlasím, kdyby se více ve firmách spolupracovalo, bylo by to pro začínající o něco jednodušší.... Jenže to by sem nesmělo BP naprat hloupé stanice, nebo diplomacii která jde i mimo vlastní frakce a podobné hovadiny... Hlavně ty stanice to byl noblesní dárek pro elitní klany a pro ostatní luxusní kopanec do slabin :-D Prostě BP když něco přidá tak je to vždy jen výhoda Pro Elitu ostatním to nikdy nic nepřinese, tedy kromě BP protože než to ostatním dojde,jaké nehorázné prostředky by musí investovat aby elitu dohnaly tak,už mají zas slušně nahrabáno a krásnou výroční zprávu :-D

    a Teď mne zas můžete ukamenovat a psát jak tu brečím a fňukám :-D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/3/16
  17. jetecha

    jetecha User

    Podle čeho se pozná Elita?
     
    Naposledy upraveno: 11/3/16
  18. niekto podľa toho,že je rozstrieľaný behom2-5 sekund a nestihne utočnika ani nakliknúť
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Bambino

    Bambino User

    zabijak anetky to že prišli KBS a pribudnu dalšie veci je len koli tomu aby hráč mal možnost stale niekam napredovat a nestat na mieste lebo už ma všetko a tím stracat hru hrat a BP tím smerom stracat priaznivcou hry.Je to domino efekt.To ako ked sa stažuju elit. že hra straca zmysel lebo su servery poloprazdne.Ja som rad ked sa prida do hry niečo nové i ked na to najskor blízku dobu hned nebudem mat,ale ta tužba po tej veci ma ženie vpred.A na začiatky si tiež pamatam.Bolo to naozaj dobrodružtsvo a aj adrenalín letiet niekam dalej.Ostavam s pozdravom
     
  20. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky, Opakujem znova. Nepíš viac príspevkov pod seba, máš možnosť príspevok upraviť.

    Ty si napísal názor, my sme reagovali a vysvetľovať ti to asi treba, lebo si očividne zabudol, aké to bolo pre nováčika v hre.
    Na CZ serveroch nehrám, hrám na globálnom servery a čuduj sa svete, na 4-1,4-2, a aj 4-3, chodia stále loviť. Inak max DMG je nejak 115 452 RSb. To čo udávaš, je sčítaná hodnota.
    To áno ten kto to nevie, tak nevydrží.

    Viac ťa ani citovať nebudem, je to zbytočné. Osobne poznám hráča, ktorý začal hrať na novom účte a čuduj sa svete, pomocou klanu a hráčov, rastie ako voda.
    Okrem toho ak niečo BP pridá tak to musí byť hlavne pre hráčov čo už majú všetko. lebo taký hráč sa v hre nudí a už nemá čo robiť. Nováčik, ten má stále niečo pred sebou. Sťažovať sa že ho niekto zostrelí za pár sekúnd, je hlúposť, lebo je samozrejme že ak hrám už nejakú dobu a makám na účte, tak predsa mi nebude robiť zostrel slabej lode problém. To je príroda. Si slabý, tak sa musíš schovávať aby si prežil, ak sa to nenaučíš umrieš. Tak to bolo, je a aj bude.
     
    Aθηνa*SK a sufuzky tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.