Diskusia: Vývojářský blog 2015

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 18/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Selendix

    Selendix User

    PaiMai myslím, že jsi to vystihnl úplně přesně a vtipně
     
  2. A kdo tu tvrdí ,že mám elitní účet ?? já to tu snad někde napsal ??
    Sem něco napsat je jako močit proti větru fakt, že jo :-D
    A to že se dá vydělat 100k účka za 2 až 3 dny nepopírám i když to nebude moc zábavné. a nikdy sem to tu nenapsal tak nechápu tvojí reakci.

    PS: s těma dražbama jsi tedy asi byl největší smolař na serveru :-D 300 mega sem nedal ani za všechnu komplet výbavu na Tehdejšího FEG
    i když uznávám nedat iriska za 300 mega by mne asi vytočilo na druhou stranu bych to tam nikdy nehodil :-DDD
     
  3. Korben

    Korben User

    Neminim tu čítať všetky tvoje výplody a protiklady ktoré si tu tvrdil, ale úlohu na 750 golikov nerobil flaxač, alebo hráč ktorý nemal full účet, jedine ak by strielal flaxačov

    Fakt? Kde je ten účet? Ako to môžeš vedieť, keď si FEGa nemal?
    To čo som napísal bola bežná suma v dražbách za irisku. Ale ten kto nemal nemal v tej dobe full účet, tak o tom nič nevie, tak ako o tom nič nevieš ani ty.
     
  4. Server CZ1 klan MSG MMO nick Rakosnicek..CZ na CZ1 sem končil po přidání P.E.T. kdy po jeho vylepšení už tam nebylo co dělat...

    Kde je učet ted se nebudu vyjadřovat jednou sem tu na to odpověděl a jak jistě vidíte v mích záznamech byl se za to na tomto učtu odměněn Banem na Hru za něco co jsem udělal před 5 lety opravdu vtipné :-D

    100 mega byla téměř jistota a vůbec nebyl problém ho vydražit kolem 40 stačilo trošku přemýšlet a taktizovat a spolupracovat - přesně jak tu někdo psal pomocí nadhozu od elitního a dražbama profláklého hráče někteří kopírovali nick aby odradili případné nestoudníky co by chtěli přehazovat. Třeba takoví hráč kolermit dražil pomalu celý den v ruzných verzích :-D

    Tady je důkaz kdyby se někdo chtěl podívat než mne označí za Lháře
     
    Naposledy upraveno: 13/3/16
  5. Korben

    Korben User

    Aj čítaš čo píšeš? Tak nemal si čo robiť, alebo si dostal ban ? :rolleyes:

    Tak chaotické príspevky ako píšeš ty, to je neskutočné. Všade tvrdíš niečo iné, raz si FEG , raz nie si, raz úlohy pre feg, raz pre flaxačov a video to si sem môžem pichnúť aké chcem.
    Jednoducho o účet si prišiel banom na účet, čo vôbec nieje vtipné. A bez urážky, ale takých čo si vedia vymýšľať, sme tu už mali viac ako dosť. Ak sa ti hra nepáči , tak ju nehraj. Pre nováčikov v hre sa toho urobilo veľmi veľa a hra nieje a ani nikdy nebola na mesiac. Nechápem ľudí ktorý hrajú niečo čo sa im nepáči.
    Každý nováčik si musí prejsť tým že ho slupne FEG hráč a ten kto to neznesie, tak je zbytočné aby túto hru hral.
    Nováčik v hre, má stále svoj cieľ, ktorý môže dosiahnuť.

    Viac je zbytočné sa tu k tebe vyjadrovať. Je to len zbytočné OT.

    OT post zmazaný. Vyjadril si sa, ja tu viac nemienim komentovať niečo, na základe videa a tvojho tvrdenia. Samotný hráči ktorí na teba reagovali, už teraz nevedia kde je sever, lebo vždy píšeš niečo iné. Klamárom som ťa nenazval, ale ja som si už zvykol na to, že ak niekto niečo tvrdí, tak si to musím overiť priamo z účtu, inak tvrdeniam neverím.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/16
    PaiMei, -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.