Diskusia: Vývojářský blog

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 21/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Tu môžete diskutovať k téme Vývojářský blog

    Samozrejme v rámci pravidiel a slušného správania.
     
  2. na akciu sa veľmi teším a sám som zvedavý ako sa vydarí. dúfam že nebude mať toľko nedostatkov ako boj o vliv keď začínal.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Já sem zvĚdavej zda budou nějaké designy na to jako při vlivu nebo ne...necháme se překvapit...každopádně sběr boxíku mi zábavu jistí...určitě se najdou ,,pilináři,,kteří budou hru akorát znepříjemňovat...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    Drift1 dizajny ziadne nebudu, uz tak ich je dost :)

    bude to nova akcia a ak sa vydari bude byvat pravidelne

    budu nove uspechy, zvlastne debne, bude sa to tykat KBS a vznikne aj batlle arena kde sa bude moct duelovat
    neviem ci ste videli fotky akoby som to nazval poskvrnenych zakladni farbou? :) bude to sranda
    cital som aj o ulohach

    sam neviem co vsetko tam presne bude, cize som dost zvedavy co stoho celeho vypadne uvidime v sobotu
     
  5. Bambino

    Bambino User

    No,ja sa tiež teším hlavne na tie ulohy,ale už teraz vidím ako ma bude z toho ostatne ho boliet hlava ak ju minimalne nebudem mat v smutku z tej firemnej jednoty. :(
     
  6. Naposledy upraveno moderátorem: 24/7/14
  7. Crystal

    Crystal User

    akakolvek novinka bude dostupnejsia pre silnejsich hracov a ludi co pravidelne platia, to je proste fakt...

    a nemusis hrat cely den aby si si poriadne zarobil, da sa to v pohode aj za par hodin...

    ja osobne sa chcem zapojit do tej akcie uvidime ako mi to pojde :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    NotDragonCZ pozeraj sa na to objektívne, neplatiaci hráč nepodporuje rozvoj hry, prečo by sa potom vývojári mali zamerať práve na takýchto hráčov. Ako sa ti ale Crystal snažil vysvetliť, aj neplatič môže v hre dosť toho dosiahnuť, stačí len odhodlanie a venovať tomu čas, hneď a všetko z neba nespadne, taký je aj život.

    Osobne som skúsil mnoho hier (či už od BP alebo konkurenčné hry) a ako neplatič som v mnohých dosiahol na vrchol, samozrejme vždy boli predmety či munícia, o ktorej som mohol len snívať ale aj alternatíva dostupná pre neplatičov poskytne zážitok z hry, zábavu a dosiahnutie určitých cieľov. Ono to chce len viac makať a menej frfľať aké je to ťažké ;)
     
    Bambino, Sentiero a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Poprosím venovať sa už len predmetu diskusie, nejak sa nám ohľadom noviniek vždy otvára otázka platičov a neplatičov avšak nerád by som to tu riešil, kedže pre mnohých sa táto otázka vyriešiť nedá a povedie to k uzamknutiu témy z dôvodu OT.

    Ďakujem za porozumenie.

    Btw. osobne sa teším čo si DO pre nás pripravilo, netajím sa tým, že môj záujem o hru v poslednej dobe klesá, chcelo by to niečo na upútanie pozornosti práve takých ako ja. Som zvedavý :)
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.