Diskusia: Vzpoura Saimonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jde jen o jeden design, se nezblázníte. Já osobně tuhle akci komplet vynechám. :)
     
    -baghira2- a Okounek.M tohle ocenili.
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    No a ja som zostrelil 40 saimonov do ulohy a som spokojny, design nemam a asi ani nebudem mat. Nebol cas. :D
     
    -baghira2- a Okounek.M tohle ocenili.
  3. chci se zeptat ukol ve specialu Zady ke zdi co je to za branu to je alfa nebo beta?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Polas

    Polas User

    ahoj no mě oba stavební plány padli z bran hned z prvních dvou z alfi a bety takže řádná honička na saimony :)
     
  5. Okounek.M

    Okounek.M User

    Neopakovatelné mise
    Tyto mise je třeba dokončit úspěšně v následujícím pořadí:
    Min. levelIDMisePožadavkyOdměna
    6506158Zády ke zdiVstup do brány Delta a
    dokonči ji.
    Zkušenost: 800.000
    Kredity: 800.000
    Uridium: 2.500
    Čest: 1.200
    5x Extra energie
    3x SL-03
    2x FS-03
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  6. Okounek.M jj super dekuji ti moc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tregles

    Tregles User

    Dobrý den.
    Mám problém z tímto úkolem
    [​IMG]

    Nemám tušení co mám přesně dělat a nebo kde to hledat.
    V "montážním" oddělení jsem nic nenašel.
    [​IMG]

    Hraju teprvá 4 den, takže malinko tápu v úkolech a tady na fóru jsem zkoušel hledat nějaký přehled úkolů (a jak je případně plnit) ale nedaří se mi nic najít.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj Tregles

    SL-02 je rozptylový laser II, tedy přesně ten, který máš na screenu. Tady si můžeš přečíst něco víc Vzpoura saimonů. A jak to funguje a co máš vlastně dělat se dozvíš tady -> Montáž

    Jinak seznam úkolů najdeš tu -> Seznam nových úkolů

    Vzhledem k tomu, že hraješ krátce, tak doporučuju nakouknout do DarkOrbit Bible. A určitě se ti bude hodit odkaz na Popisy-glosář.

    Přeji hodně úspěchů ;)

    P.S. Je pozoruhodný, že někdo, kdo hraje 4. den, přijde na forum pro radu, kterou napíše do správné sekce, podrobně a slušně popíše problém a ještě před tím, než napíše tak hledá...Z tebe Tregles by si někteří měli vzít příklad :)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/16
  9. Tregles

    Tregles User

    Mám zkušenosti z jiné hry (myslím co se týká fóra)
    Tady je toho ale tolik že se mi nedařilo nic najít.

    K mému dotazu : chápu li správně, tak ten laser musím vyrobit ?
    Já myslel že už ho někde mám a jen ho musím vyzvednout.
     
  10. Borat

    Borat User

    Áno musíš ho najprv vyrobiť a vyzdvihnúť si z montážnej linky.
     
  11. jaritko

    jaritko User

    Hlavne nemáš hardware na výrobu (0/2 H-NCA). Potrebuješ tam 2 nano-púzdra. Môžeš ich získať zo zelených bední, prípadne vyrobiť v montáži.

    Edit: -baghira2- vďaka za upozornenie, opravené.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    jaritko oprav si to. Pretože, nano-káble to nie sú. H-NCA sú nano-púzdra. Tú úlohu som plnil na GE5 a je pekne hnusná.
    Potrebuješ na vyrobenie 1 nano-púzdra 10 plasmidov. Na druhé raz toľko. Spolu to činí 20 plasmid, ale drop je tak mizerný;
    že to jednoducho nedáš aj keby si zahlušil 50 devo a 50 boss devo. Zbytočná strata času. Drop je len mizerných 0,2 %.

    Iba ak by si mal dostatok urídii na kúpu nano-púzdier. Dostať ich na hlavnej stránke pod obchodom a pod doplnkami.
    Treba len hľadať a nakliknúť len H-NCA - nanopúzdro. Inak zbytočne prídeš o cenné urídia; o ktoré si dosiaľ statočne drel.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
  13. ano ja som bol tiez nastvany ze sa nedaju nazbierat tie rudy na komponenty a nakoniec furt zo zelenych bedni to pada uz sa mi podarilo na sentinela i lightning zozbierat komponenty ale neviem ci ich chcem :D
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Eudy nemají padat na komponenty. Drop je tak malý cíleně, jinak by měl každý hned všechno. A zadarmo...

    A baghiro, ty zase neklam. Drop rozhodně není 0,5%.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    drop je tak mizerný, že je to úplně jedno, jaká je to cifra.
    je to pouze detail.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenže ty ve všech postech přeháníš. Je to asi z každého 40tého. A to je dost. :)
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keby to bolo, aspoň z každého 20tého, tak nepoviem.
    A nemal by som dôvod, toľko tu o tom, rozpisovať to.
    Potom by som bol fakt ticho. A na fóre by bolo fakt mŕtvo ako v hrobe. :D
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Když dělám brány, tak mi z 80ti padnou 2-4 třeba, to tomu počtu sedí ne? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ono to vychadza 1 kus na 2 uber, 4 boss alebo 16 normal. okrem mukozy to tak aj sedi pri ostatnom, a mozem povedat ze 1 kus plazmidu z devolariek v brane mam v pohode, ak nepadne, nevadi, obcas da aj tri, ale priemer okolo 16 aj sedi
     
  20. Mamina71

    Mamina71 User

    pro -Baghíra2-
    Ježíšmarjá, vyrábět nano-pouzdro z Plasmidu??? To je snad ta nejdražší cesta, když z beden tohle padá velice dobře.
    V pátek na akci Zeus z cca 350 beden mi mimo jiné padlo 40 Nanopouzder.
    Plasmid se bude hodit později na jiné věci, nevíte co vše do hry bude ještě přidáno, tak s ním neplýtvejte.
    Anebo plýtvejte, pokud už máte všechno...

    P.S: osobně jsem z pátku 23.9. 2016 opravdu nadšený a tak se podělím něco trochu OT:
    padly 4x LF4, 13x Apis a 12x Zeus dílky, + za designy Vega Adept a Goliath Exalted odměna 2 x 10.000 uri..(+3x LF3, 5x gen.pohonu, 6x štít B02 a spousta toho nového hardware).
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.