Diskusia: Vzpoura Saimonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Vo faq ak som dobre cital bolo ze lasere ani stity nie su v montazi kumulovatelne, to znamena ze sa da vyrobit len jeden kus, ci to nespravne chapem? Mimochodom fakt ta cena co sa tyka krystalov je privysoka, kiez by sa tam dal pouzit aurus ktoreho ma vela hracov az prilis, alebo boli aspon normalne v obchode a nielen tie najslabsie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    K-A-R-E-L To ti naisto nepoviem, no uprimne, tie lasery nie su celkovo nic moc. Testoval som 35 SL-03 na 16lvl upgrade a dmg teda nic moc. Na full ucte sa extra dmg na rsb nevysplhala nad 130K, maximalna bezna strelba bola niekde okolo 40-60.

    -Kaperko- Lasery aj stity su kumulovatene, cize ich mozes vyrobit aj milion v Montazi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. zdravím pukám saimonov už asi hodinu a padol mi jeden šrot no ak to takto pojde dalej nezmontujem nič:(
     
  4. jaritko

    jaritko User

    A tiež úloha Vůně svobody Seber (vyrob) SL-03 (vo FAQ) a v hre sa jedná o SL-02. Hlavne, že som si postavil Deltu a dve Kuiperky aby som mal kryštál rozvratu a nakoniec mi stačili 2 nano-púzdra, ktorých mám plno z bední. Ešte šťastie, že včera bola zľava na brány a aspoň ma to nevyšlo tak draho. Teraz len dúfať, že aspoň z jednej Kuiperky mi padne 200k U.
     
  5. ta ne us ma pekne cely dark ani npoviem co jak mam daco zmontovat ked to nepada a jasne mohol som si mysliet ze nerfnu drop rate srotu sak jasne:mad::confused::mad:
    a samozrejme boxy niesu chcel som zajtra tryhardit ale nic s toho to radsej pojdem von jak nad touto rip hrou byt a tie lasere nove ani za sto rokou nepostavim nemam slov us
    ...:mad::mad::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Boxiky sú :) Len v 2D verzií ich nevidno, ale čoskoro to fixnu aby bolo viditeľné aj v 2D. Aa stačí zapnúť peta a ten ich zoberie aj tak.
     
  7. ano a tie nove lasery mam jak postavit? ked pada 1 srot za hodinu vysveli mi noo som zvedavy
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Excelsior

    Excelsior User

    nejvíc hardware padá stejně z beden ne? nebo ho koupíš v obchodě a navíc mně při aktivním střílení padne tak 20 šrotu za hodinu, ale včera jsem za chvíli nasbíral 200, no to stejně nestačí ani na jeden procesor
     
  9. Borat

    Borat User

    Tak súčiastky je najlepšie zbierať zo zelených boxov. Rýchlejšie a menej času zabere ako keby to ma človek montovať zo surovín.
     
  10. 1980milan

    1980milan User

    zdravím jednu radu potrebujem posledná úloha vyzdvihni si stavebný plán z montáže aký plán to je ??a či tam aj dáky v tejto fáze hry je
     
  11. Fuu, tak já jsem spokojen :)
    12.09.2016 - 17:30[​IMG]Obdrženo: 2x recept Stavební plán: Legend Spectrum (2)

    2x asi protože mám doubleboxy, jinak jsem snad nesundal ani 200 saimonů :)
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Super, takže to je nakonec tak, jak jsem předvídal a žádná velká změna, co by narušila hru. :)


    EDIT: Jo a lasery ani štíty kumulovatelné nejsou! Neplést si kumulovatelnost s množstvím použití blueprintu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. a to jak? ze sa nezrata rychlost regeneracie ci co? ze napr
    . 6,25% krat 10 je 62,5 % k regeneracii ?
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, Orome odpovídal na otázku ohledně kumulovatelnosti v Montáži. Na to jsem reagoval. :) V Montáži kumulovatelné nejsou.

    Booster dobíjení štítu, o kterém mluvíš, kumulovatelný je. 6,25% za každý laser. A multiplikativní s obyč a distrib boostery.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. sry ale dajak furt nechapem myslis ze sa da vyrobit iba jeden stit ci co a viac nie?
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, to jsem netvrdil.
    Proto říkám, že je třeba rozlišovat mezi KUMULOVATELNOSTí a množstvím použití blueprintu (kdesi ve FAQ to bylo nazvané VYROBITELNOST).
    Vyrobitelnost je PERMANENT, což už je ted mimo akčních už každý blueprint, i když to bylo zamýšlené jinak (I ty co byly publikovány jako JEDNOU použitelné zůstaly ve hře i nadále, či počas akce).
    Ale KUMULOVATELNOST laserů a štítů je "NE", je to ve FAQ správně.
    KUMULOVATELNOST znamená, zda jde navolit počet kusů, kolik chceš vyrobit. Což jde snad jen u munice. Je to celkem podstatná informace, vzhledem k tomu, že některé předměty se vyrábějí několik hodin. Například kumulovatelnost hardwaru je také zakázaná a nedej si navolit třeba 20 kusů od jednoho a nechat to stavět třeba 10 dní. Musíš po jednom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jaj us chapem ale stit sa vyraba len 5 sekund
     
  18. Tak to ti gratuluji , také se snažím tento design získat ale mám bohužel smulu už ani saimony nepočítám ale do konce akce spousty času , tak snad se poštěstí :)
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Hrac sa pytal hlavne ci sa daju lasery a stity vyrobit len raz. V rychlosti som pouzil zle slovo, no zamer bol jasny. Stity sa daju vyrabat viackrat, nie len raz.

    SSCUltimateAero Ano, kazdy stit zvysuje regeneraciu o 6,25%

    Ulohy a vsetky problemy boli hlasene, uz som to tu raz pisal, netreba to dookola opakovat.

    1980milan Ved tam je napisane aky plan si maz vyzdvihnut, je to lase SL_02
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. mam problém z lasermy prehadzuje sa farba raz červena a potom modra a roby to aj zo stovkou vie sa o tom?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.