Diskusia: Vzpoura Saimonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Presne tak ! šrot nepadá ..ak áno tak jeden každé 2 hodiny. Strielam už tretí den a boxík s plánom mi ešte nepadol. Ja neviem čo "páni " tam hore robia ale robia to ZLE! samé lagy ,bugy a žiaden priadny zážitok z hry. Ak čakajú len na prímy tak to im asi ide najlepšie! Ja uz neviem čo si mám nich mysliet ,ale narovinu pvedané asi sa im do hláv nenalialo!
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ ak je to vážne bug, o ktorom som doteraz nevedel. Osobne SL-02 vyhodím a dám tam späť LF3.
    Okamžite teraz. Osobne nepatrím k tým, ktorí by to zneužívali. Aspoň budem mať kľudné svedomie.
    Testoval som to výlučne na npc.

    Aθηνa*SK nevykladaj si to špatne, ale Prosím kroť sa. Zdrž sa v budúcnosti takýchto komentárov, aj keby
    to bola pravda. Nezmeníme to. Tiež som to párkrát poriadne dávnejšie skritizoval a nič z toho. Ako sa vraví:
    "Psi štekajú a karavána ide ďalej." - S prepáčením.
    Mne zas nepadá plazmid, ide to ako z chlpatej deky. Tak to dnes už neriešim, veď aj zajtra je deň.
    A čo tak viac optimizmu & vyraziť z domu von do ulíc? Aspoň sa tým prečistí hlava od zlých myšlienok,
    ak myslíš popri tom na niečo úplne iné. Veď život nie je len sedenie za PC stoličkou? A nad DO?
    Život je prikrátky na to, aby si človek nad nejakou hrou zničil celú mladosť. Ktorá za to ani nestojí.
    3 noci som strávil bez toho na chalupe dívajúc sa na Bokšovskú skalu a večer na hviezdnatú oblohu.
    A jediné čo mi v tej chvíli došlo, že som nad DO zbytočne márnil svojím časom. Ktorý som mohol fakt
    využiť omnoho zmysluplnejšíe. Práve preto radím, odpojiť sa od toho a nebyť viac polo-otrokom pre BP.
    - Na druhej strane sťažovať sa na to, že niečo nefunguje, nemá zmysel. Buď sa chcem zahrať, alebo nie.
    - Veď život, BP a DO pôjdu aj bez nás. A je len koniec koncov len na nás, kedy to už konečne pochopíme.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  3. -baghira2- Nemusíš písat aby som sa krotila ,viem čo ,kedy a ako. To je všetko pekné, ale ako sa hovrí neudrel si klinec po hlavičke. Ja tu nesedím non stop. Prídem raz za čas aj to iba cez akcie. DO už pomali ani nehrám,tak že na mna to neplati. Nehnevaj sa . A to že ma niečo vytočí je úplne namieste pri tom ako to všetko funguje.
    Tak že ta poprosím,ak máš iné na robote venuj sa tomu a ako hovoríš využi svoj čas zmysluplnejšie!;)

    edit: a prosím ešte jednu vec. nevykladaj o živote a tom čo by sme mali a nemali,ked sám presedíš za pc celé dni a píšeš na fore samé pezie.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  4. presne sam by som to lepsie nepovedal co spravili s hrou? sak rano isla normalne a teraz laguje jak postihnuta nech uz daco robia bo prisambohu stratia vsetkych hracov asi len o to im ide
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ale nic nelaguje, nevim kde jsi hrál, ale v tu dobu co píšeš post to jelo plynule...

    A že nepadá šrot? dobře že tak! Nebudte takoví nenažraní...
    Stejně na ukol stačí 1 šrot, tak co...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jinak všiml jsem si že už konečně opravily foramce. Teď ještě trochu vyladit ten Spaceball a pár dalších chybiček a bude vše OK :D
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Spaceball? :D
    Prosimtě, je tu spousta závažnějších chyb. Třeba warpování totálně zneschopní elitní loď. a chyba je tu už skoro půl roku.

    Aspoň že opravili ten Scrap a slyšel jsem že už i ten ukol na Scrap.
     
  8. jaritko

    jaritko User

    Úlohu áno, ale čo sa týka dropu, tak neviem. Práve som buchol saimony v gamme a ani jeden šrot.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sánka by Ti rozhodne nespadla, keby si prejavila aspoň minimum slušnosti. Niekoľko otázok:
    1) čo máš proti poézii? Poézia Ti asi nie je blízka, pretože tá len z čistej lásky tryská.
    2) a odkiaľ si nabrala, že presedím za pc celé dni? Len preto že niečo napíšem na fórum?
    - To ešte neznamená, že to aj hrajem. Pokým viem, vždy platí prezumpcia neviny, pokiaľ sa
    - nepreukáže pravý opak.
    3) prečo tvoríš zbytočne OT?

    K téme, vždy nariekate že je tu nedozerné množstvo chýb. No a? Je aj to vari moja chyba?
    Všetké tie lagy, bugy, chyby rôzneho druhu a vyhadzovanie z herného okna. Pokým viem, chyby
    sú na strane BP. Takže oni by to mali riešiť. Nehádž to Prosím Ťa, láskavo naďalej na mňa.
    Pretože je to nad slnko jasnejšie, že to nie je pravda. Tak ako to moje presedenie za pc celé dni.
    Zaujmalo by ma, z čoho to vyvodzuješ? Len preto, že každý čas môjho príspevku je iný?
    Treba sa na to pozrieť aj z iného uhlu pohľadu. Nie ako svi1 ktorý je podľa svojích príspevkov,
    čisto školopovinný. Takže láskavo zváž svoje slová, ktoré píšeš. Bola to len moja dobrá vôľa,
    že som Ti predtým tak ohľaduplne napísal. Pozri na svi1 a na jeho slovník: "To je zas výblitek."
    A podobne. Nenavážaj sa, pretože vyjadrovať sa ako svi1 dokážem aj ja. Dosiaľ som bol vždy
    ten ohľaduplný. A keď Ti vadí moja dobrá vôľa a trocha poézie, tak to celé čítať hádam nemusíš.

    Scrap nebol jediný, ktorý zriedkavo padal, zrovna tak plazmid na výrobu Nano-puzdier. Na GE5 som
    vôbec rád, keď mi padne 1 jediný za dve hodiny. Dnes jediný plazmid zo 14 sibelonov. Včera to samé
    z Devo a Boss Devo. Taktiež čo občas prečítam z chatu, aj tam vypisujú ako to veľmi zriedkavo padá.
    K tvojej otázke: Pokým viem, taká hodinka poézie ešte nikoho nezabila. Vôbec nechápem, čo je na nej zlé?
    Ak vieš odpoveď, tak ju láskavo napíš. Nech to všetci vieme, keď už to nie je tajomstvom. S pochopením.

    Btw. úplne iné je napísať pár príspevkov do fóra, ako sám presedieť za pc celé dni.
    V tom je dosť markantný rozdiel. Od poslednej akcie Hitac som tu dosť dlho nebol
    po 13 september neskoro večer. A ak je moderátor tak ohľaduplný, nech sám
    zverejní moju dobu dlhšieho hrania. Fakt nemám čo skrývať. Okrem prihlásení.
    Teraz využívam akcie, ako väčšina hráčov. Len nechápem, čo je na tom zlého?
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
  10. Za tu "hodinku" poezie si dam radsej 100 km na bicykli, nez citat tieto tvoje pergameny. :D Ak by si riesil nieco k veci na darku nenapisem ani f.
    Nechcem tu byt za tvorcu toho laseru, ale proste som sa nikde nedocital o tom ze by tie lasery mali na 100% zasiahnut supera.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  11. -xghost-

    -xghost- User

    Tohle stačí toho saimona sestřelit, nebo musím sbírat cargo boxy z nich a je to až v tom?
     
  12. zostrelit a vypadne modra kocka
     
  13. Dobrý den

    To dostanete jen s saimona a s boss a ubere taky ? A s bran máš taky šanci to dostat ?
     
  14. to uz nestaci zobrat len jeden srot do misie? asi ako mam nazbieratv60 ks preboha??! jasnee ale toto opravia ale bugy to neee sak naco len to dobre opravia vy si us koledujete naozaj o stratu vsetkych hracov :mad::mad::mad:
     
    -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  15. Borat

    Borat User

    SSCUltimateAero a ty si myslíš, že keď si zobral 1 šrot namiesto 60 šrotu tak to nebola chyba? Bola to chyba a je opravená. Tak sa rozčuľuj už :rolleyes:
     
  16. Táto akcia je naozaj nezmyselná, nevyvážená, zlá....
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  17. Okounek.M

    Okounek.M User

    Nic proti řekli že se to měnit nebude tak proč to změnili???No dobře aji když to změnili ale proč šrot padá pořád stejně jako v předchozích dnech.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  18. Po opravě úkolu se šrotem už se někomu podařilo nasbírat těch 60 ks a za jak dlouho?
     
  19. chcem vediet naco je dobra ta montazna hala ked za dva dni hry padne scrap 14 kusov,mukoza 4 kusy a plazmid 2 kusy ,ako mam potom nieco zmontovat a to uz nehovorym o dennej akciovej ulohe casy hojnosti - ako ju mam kazdy den splnit, zda sa to nelogicke pustit cez vikend nech pada srot s kazdeho a potom zastavit uplne
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Na to vám nikdo neodpoví, holt je to tak nastavený. Proč to ví jen Pán Bůh, zbytečné se rozčilovat ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.