Diskusia: Vzpoura Saimonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 16.09.2016 - 17:37[​IMG]Získal si 1 návod/y Stavebný plán – Legend Pusat
    1. zeta hned plan (25% sanca), tak isto z bety ocean PET (75% sanca) po dlhsom case sa dari z bran. Z tej zety mi nevapadol box ako to bolo pisane, ale pripisal sa k odmene.

    EDIT: Musis vlastnit zakladnu lod spectrum.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Sentiero: Je to tak, kdo měl 59+ kusů šrotu mu na splnění každého ukolu stačilo sebrat jen jeden kousek a měl to. :)

    SSCU: Nepovídej, že jsi sejmul 1000 saimonů. Mě padá průměrně z každého 50tého, což je ideální částka vzhledem k ceně scrapu a hodnotě Saimona. Když to tak sečteš, dostaneš k normální odměně 30% bonus ve formě scrapu. A 30% je DOST!!! Nemyslíš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. svi1

    svi1 User

    Ahoj. Musíš vlastnit přímo loď Spectrum ("nově" jsou tyto bývalé designy samostatné lodě). Teprve pak můžeš použít tento design.
    Mrkni na
    Nový systém hangáru M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™
     
    kysma tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to nesbírej, když tě to nebaví!!

    Já jsem rád za každej kousek co padne. Mít bonus 30% je hezký. Chtít víc je hamižnost.
     
  5. Borat

    Borat User

    SSCUltimateAero posledné varovanie. Buď sa kroť alebo radšej ani neodpisuj pokiaľ máš toto písať.
    Radšej to premažem aby neboli zbytočné hádky.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Když přijdou o tebe, který neplatí, je jim to fuk. Takže klídek. A ti co jim platí účty, ti mají na fullku LF4. Scattery jsou stejně na nic a nepotřebuješ je. a i kdyby, nejde o 8M uri. Nehledě na to, že jsi zadarmo dostal 3 v ceně 750k uri zadarmo. Tak co ještě chceš?
    Ceny mají všichni stejné, kdo chce, má to, kdo ne, nemá. Nikdo tě to nenutí sbírat, máš stejné podmínky jako všichni ostatní. Tak co.
    A platit servery a programátory z něčeho musí. To není levná záležitost.

    A k těm chybám? Podívej se, kolik chyb už dávno opravili. Tak si přestaň furt stěžovat. I tu UBA opravili a zavedli spoustu věcí, aby se nedalo spoustu ěvcí zneužít.

    Ale kdo si chce stěžovat, tak to bude dělat furt. Je mi tě líto. Moc tu hru žereš a za svoje neúspěchy (nebo lenost) viníš to, co se ti zrovna hodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. svi1

    svi1 User

    Borat bývaly doby, jen velmi nedávno, kdy za tyhle řeči byly bany na fórum a ne pořád dookola "poslední" varování. Pak si z vás nemají dělat srandu a dělat binec na fóru. Ale kdo jsem já, abych do toho kecal. Moje OT smaž a napař mi co mi patří. Snad to někteří u vás v týmu vidí jinak než jen na několikáté poslední varování. Doufám pro dobro fóra :)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  8. Okounek.M

    Okounek.M User

    Měl bych dotaz k tomu sběru šrotu pokud mám misi zaplou a nedokončím ji dnes zůstane mě aktivní pro dodělání i další den... děkuji za odpověď
     
  9. Borat

    Borat User

    svi1 neboj uvidím ešte niečo také a už pôjdem jak stroj bez varovania :D Ale tak komu sa táto akcia nepáči tak von je teraz pekne a treba to využiť ;)

    Okounek.M áno môžeš si ju aj nechať na iný deň. Misia sa nezruší a počet ostane na tom istom ako ho nechaš.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  10. svi1

    svi1 User

    Okounek.M ahoj. Měla by Ti zůstat po celou dobu akce, než ji dokončíš.
    EDIT: o fous pomalejší než Borat
    Borat mě o pěkném počasí a zábavě venku opravdu psát nemusíš :) Se synkem tam trávím času dost :)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  11. to jsou same % same vypocty tot uz neni hra pro blbce asi a me už to nebaví davam tomu cas do vanoc pak asi pa pa lala
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  12. Prosím o vysvetlenie. ( moderátorov ,adminov)
    Včera som strielala takmer celý den. Ked mi vypadol šrot ,tak sm ho nechala na mape do dalšej úlohy. Mala som ich dá sa pvedat už cca 50 kusov a na mape a dnes po prihlásení som na mape nenašla ani jeden ! Som z toho zhrozená a velmi naštvaná . Mozete my vysvetlit z akého dovodu,ked že doposial sa mi to ešte nikdy nestalo????
     
  13. 1980milan

    1980milan User

    možno ak bol dáky reštart serveru počas dňa noci
     
    justcheckit tohle ocenil(a).
  14. Aj keby bol reštart ,tak sa to nemalo stat. Ked že som šrot po sebe nachádzala ešte aj po niekolkých dnoch. Tak že určite to reštart nebol. Znova nejaká chyba o ktorej nevieme.
     
  15. je blbost , že by něco zůstalo po restartu , restart od toho je a proto se tomu tak říká , komplet vyčistit a začít od znova takže pochybuji , že bys mohla někdy po několika dnech něco najít co jsi sestřelila kdysi...
     
  16. Vobec to nie je blbost. ked vravím že som našla,tak som našla. Nemám zapotreby niekoho klamat alebo si vymýšlat.
     
  17. ja som tiež raz zbieral na druhy deň lebo už bolo vela hodín a nechcelo sa mi dalšiu hodinu behat po mape tak som zbieral na druhy den
     
  18. Mne sa tiez stalo nieco podobne, pred mesiacom ked mi stale odpocitavalo arenu tak som nemohol brat boxy a asi nejakych 10 mukoz mi tam po oprave areny uz neukazovalo.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK Ak prebehla nejaka oprava, restart, mala aktualizacia.. mohlo to zmazat docasne veci na mape ako suroviny, miny a podobne.

    Overit nieco taketo sa neda.

    Vcera som bol dlho v praci a nebolo cas na forum... No nabuduce za tie reci vyssie budu lietat bany bez varovania. Je vazne chore aby sa niekto rozculoval kvoli nejakej malej akciovej ulohe, odmena za nu je ajtak skor symbolicka.
     
  20. škoda .. tak že sa to mže kludne stat aj nabudúce?
    posledné riadky tvojho príspevku znejú tak, ako by si zvozil práve mna :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.