Diskusia: Vzpoura Saimonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. svi1

    svi1 User

    Aθηνa*SK ta poslední věta od |Oromë| nebyla na Tebe. Neboj. Ta se týkala promazaných příspěvků, které se Tebe netýkaly.
    Jinak ano, stávat se to bude i v budoucnu s tím restartem.
     
  2. áno ja viem ,ale tak to vypadalo ;) a čo sa týka ostatku som o niečo múdrejšia ,aj ked ma priatel zvozil či som bola slepá,že som mala určite aj cez stovku šrotu na mape a že som ho mala brat hned. No na druhej strane som nemohla tušit ,čo sa stane. :p
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Tak nikto nevie čo sa reštartom/aktualizáciou stane takže také veci ako šrot treba radšej z mapy brať hneď aby nedošlo k nedorozumeniu :)
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK Nie, to bolo smerovane na tie prispevky zo vcera.

    Môže sa to stať, určite by som si nenechával scrap na mape. A neviem ci nahodou aj iny hraci nemozu ten scrap zbierat. Uz sa mi neraz stalo, ze som letel cez mapu a bol tam scrap, pritom urcite nebol moj.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    věci do montáže (narozdíl od ostatních věcí) po restartu opravdu zůstávají, ale ne po aktualizaci, která mohla proběhnout. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. 17.09.2016 - 18:37[​IMG]Získal si 1 návod/y Stavebný plán - Legend Spectrum
    Tak uz mam aj pre pusat aj pre spectrum, ten box zo saimon je taky tmavo modry.
     
  7. ja nejak nemám štastie :(
     
  8. 0,015 % z lodí saimon je naozaj mala sanca, o to vacsia radost ked to padne. :)
     
  9. ιηωσ

    ιηωσ User

    Ahoj úkol svobody -vyzvedni si sestaveny recept (stavební plán SL-02) z montážní linky nemohu ho najít prosím kde ho najdu ?
     
  10. Borat

    Borat User

    ιηωσ otvor si v hre montáž a tam je v pravo hore "filter" a označ si pokožku "Laser" a vyskočia ti lasere a už len najdi SL-02, daj ho vyrobiť a je to.
     
  11. áno to je fakt, no po x- tisícke odstrielaných saimonov stále nič.... už somprestala verit že to padne :(
     
  12. 0,15 % šance na Spectrum Legend není ani možné zvyšte :D :D
     
  13. Borat

    Borat User

    *Đablikjani*RAM* 0,015 a nie 0,15. Je to rozdiel a získanie tohoto dizajnu je reálne len treba na to pevné nervy a čas.
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Spíš ani jedno, to co potřebuješ je štěstí. Znám dva hráče, co to dostali po 20 a 200 saimonech. Ti co střílej tisíce třeba nic.
    Tohle vážne nemá ani cenu zkoušet, prostě buď to během hry padne, nebo se akorát člověk naštve, když sejme tisíce saimonů a nic. :)

    Navíc, stejně ty designy budou k dispozici někdy znovu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Presne tak. Tiež som kúsok z toho už rozladená. Niekto ho má hned bez "námahy" a iný sa može potrhat a nič. Celkom to nechápem.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK To je ale % sanca, vzdy ma niekto stastie a iny zase smolu. Je to tak vsade.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ja viem ..ale štastie ako štastie... ked si tak vezmem nastrielala som 80. tisíc urídia len na saimonoch a mordonoch Tak že ,aj keby som to ur rozdelila na polovicu aj tak pri 4-ur za saimona mi vychádza 10. tisíc saimonov. Alebo?
    Už som napísala síce že to chápem..% šance atd. Avšak dost divné.. Nechcem polemizovat. No ruku na srdce,koho by to nenaštvalo?
    A ako to že vačšina štastia sa drží len na strane tých "zlých" ? Alebo respektívne hráčov,ktorých ani poriadne nevidiet na mape a zrazu ich človek vidí a majú hned všetko? Ako napr. hráči ,ktorý obdržali odmeny z Hitechu bez kúpy kapsúl.....
    Celkom to nechápem. Možno je to politika hry ,alebo znova len nejaký háčik.... ale rozhodne sa mi to nepáči. Ano pravda je že nemusím hrat. No bola by som rada,ked že som teda stále tu,keby bola v hre férvost.
    Je už vela hodín. Ak mám gr chyby tak prepáčte ;)
     
  18. Borat

    Borat User

    Aθηνa*SK ja som tiež na saimonoch/mordonoch nastrieľal okolo 40 000 uridia dokopy a mal som už nervy v. No vieme kde :D, ale nakoniec po troch alebo štyroch dňoch sa ten box zjavil a to som mal väčšiu radosť ako z nejakej výhry :D
    No len dúfam, že padne už aj tebe ten spectrum :)
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  19. ja tez strilim furt saimony ale na ten box nemam sanci ja tu vlastne nemam sanci na nic vsechno musim delat milionkrat
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sakra 3 dny jsem nehrál, ani nebyl na fóru a když to tady čtu, tak je to jak na nějakým spolku happyologie, že snad ani nenaloguju.
    No tak hlavu vzůru :) a naladit pozitivně ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.