Diskuze: Achievement Systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Ano, co si pametam z infa o opravach, tak to bolo niekedy v polke minuleho mesiaca opravene, teraz by to uz malo fungovat spravne.

    Boli opravovane aj dalsie zle zaratavajuce sa uspechy, takze by tam celkovo uz nemali byt ziadne chyby.
     
  2. Dobrý den. Našel jsem si jak mám změnit název v profilu pilota, ale podle návodu "Jak na to? Profil Pilota / Výkony / Název - zde si označíš vybraný titul a stiskneš tlačítko Uložit. Vybraný titul bude vidět u tvé lodi.", tam nikde nemohu najít výkony na změnu a uložení. Díky za radu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Najdes je tady. Pokud tam nejsou, nemas splnenyho nic, za co je titul...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tenhle rok nejsou achievy na Zimní akci?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No ve FAQ se psalo že to bude stejné jak minulý rok a to achievy byly.
    Dík za odpověď. :)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Badmaniak no a když minulý rok byly při zimní akci achievementy a letos se píše že obsah akce je stejný jako minulý rok, tak jaké bys z logiky výpovědi čekal nové? :)
     
  8. Na cz3, [​IMG]86630135 mám 451.000 cti a v sekci úspěchy pouze 230.000 cti. Takže nemám úspěch ctihodný. Pomůžete mi?

    Nebo mám za odpověď považovat #19 ?
     
  9. Korben

    Korben User

    Áno môžeš to považovať za odpoveď. Úspechy sa počítajú až od doby, keď boli pridané do hry.
     
  10. Korben, no, ve FAQ je tento datum, Belgam,12/11/13, ale nevím, jestli to nebylo přidáno dříve a je to jen datum nového fóra. Každopádně děkuji za odpověď.
     
  11. Korben

    Korben User

    Skôr to určite bolo a presný dátum už asi pravdepodobne nezistíme. Niektoré úspechy sa pridávali postupne.
     
  12. Achievementy prisly do hry presne dne 23.11.2011 (jsem si zahrala na archeologa). Tedy ten zaklad. A 1.12.2011 byly zjisteny prvni problemy s ubyvajicimi body a mizicimi uspechy ... to jen kdyby chtel nekdo zase nekde psat jak byvalo kdysi vse bez chyb :D

    To, ze nemas na cz3 onen uspech bude asi dalsi z erroru, co proste k tomuto nepovedenymu serveru patri, bohuzel.
     
  13. Takže, pokud jsem začal na cz3
    ČLENEM OD:03-03-2012
    a neukazuje mi to správně čest, je to error serveru, hmm. No, další zetička mi ten titul zajistí :D. Díky astroarcheoložce :D
     
  14. presne tak. No, spravny pristup :D Stejne z toho titulu zadny vyhody nekoukaj, chleba lenvejsi nebude, munice taky ne, tak proc to hrotit :)
     
  15. Jen mimochodem, prodáváš za víc suroviny, tak pro to, ale to skoro každý zapomene... Mám tam i citadel a prodej 8000 promerka není ani za 8 mega víš. 450 000 cti to zlomí.
    21.01. 21:22Promerium prodáno. (8000)+ 7,960,000 k.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/16
  16. Aha, to mi vypadlo, ja takovy veci nedelam a nikdy jsem nedelala :D posilam akorat seprom a to jeste jak si vzpomenu, jeste myslet na tohle - to by se mi nechtelo.

    //EDIT: co si ale vzpominam, tak prodejni cena surek se odviji od cti co mas nahranou, ne od achievementu.. a limit neni uspech za 450k, ale musis mit pul mega cti. At uz s uspechem, nebo bez.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/16
  17. Vedel by niekto povedať ako získať tento titul? ˝Elita˝ :D

    Nejako to neviem nájsť ani tu Neprenosné tituly ani tu Prenosné tituly

    Možno je už iba veľa hodín a prehliadol som to ;)

    EDIT: Nikto nič nevie? :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 27/9/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý večer. Projížděl jsem achiewementy a našel jsem tam toto :
    [​IMG]
    Nějaké rady nebo návody, jak mám takový achiewement dosáhnout nebo dokonce i splnit?
    Je v tom nějaká finta?
    Díky.
     
  19. Jistě, finta je v tom nebýt z původní cz1 a pár dalších serverů, jejichž dávná existence se nejspíš i samotnému provozovateli vykouřila z hlavy. :rolleyes:

    Druhá finta by byla znovu hezky poprosit o update problému imho.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co to je ''update problému imho'' ? Co mám jako udělat?
    Já těm moderním zkratkám nerozumím prostě,