Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Naposledy upraveno: 30/11/16
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  2. Mal by som pár otázok, tá prvá, misie, jednorázové sú kždý deň jedna alebo všetko naraz do ďalšieho dátumu? Ďalšia vec, musím plniť všetky,aby som mohol splniť napríklad poslednú Zatemnění - kde je LF4, druhá vec, pokial budem zničený uloha sa ruší?

    Tešil som sa na zimné dizajny na stíhačky, o UBA nie je žiadna zmienka, budú tieto stíhačky tiež v montáži? Ako frost dizajny na lode?

    A posledná k boxom, ,, U každého z následujících předmětů existuje 100% šance na vypadnutí. " to znamená, že
    • 100x Extra-energie
    • 15x Zelený klíč ke kořisti
    • 1x Prizmatická patice
    • 1x Nano-kondenzátor
    • 15x Logdisk
    padne z tohto všetko ?

    Ďakujem za odpoveď
     
  3. Zdravím,
    taky mám pár otázek a nejasností.

    Nemělo by to být spíš obráceně? Takto bude na některých serverech téměř nemožné demanera zničit a na jiných zase získat Box 4 (viz níže).

    Znamená to, že se budou dělit i ranky? (body do žebříčku)

    1) Jaké jsou jednotlivé bodové milníky?
    2) Počítá se pouze DMG do HP nebo i do SHD?
    3) Pokud bude štít s narůstajícím počtem hráčů ztrácet účinnost, bude na některých serverech téměř nemožné získat Box 4. Pokud jsou milníky 1 a 2 nastaveny na 1 a 500 000 DMG, pak můžeme očekávat 3. a 4. na 750 000 a 1 000 000 (v lepším případě, spíš bude milion už na 3. boxu).
     
    Naposledy upraveno: 30/11/16
  4. Formes

    Formes User

    Pokud máš úkol na hráče nehledě na to, jakou mají loď, tak se normálně připisují.
     
  5. tak to jsi natom dobre ale me se nak nechtej pripisovad posledni dobe
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte chalani, diky za otázky, budem sa snažiť odpovedať na všetko ako som to ja pochopil, kedže ani my nevieme všetko

    Osobne usudzujem, že musíš urobiť všetky misie, ktoré sa ti postupne budú otvárať každý deň, aspoň tak o tom hovori táto veta. Samozrejme sú tam dni kedy úlohy nebudú kedže od 1.12 je len 6 úloh a ďalšie sú až od 16.11

    K odemknutí všech misí kromě první musíte nejprve dokončit předchozí misi série.

    V Denních misiach máš zase poznámku, že musíš ukončiť niektoré dejové misie napr. č 8. preto podľa mňa bude lepšie ak to budeš robiť od začiatku tak či tak

    O UBA nemám žiadne info bohužiaľ. Všetko čo bude v montáži je vo FAQ, ak to tam nie je tak nevylučujem, že to tam nepridajú počas akcie no nemusia.

    Podľa textu vo FAQ usudzujem, že ti vypadne iba jedná odmena a nie všetky.

    Ono je to správne, pretože základne štíty demanera sú 180.000.000 čo je prehnane veľa. Takže ak ľudia nebudú robiť demánera tak bude bohužiaľ takmer nemožné sundať si jedného. A k Boxu 4, bohužiaľ nevieme aký tam je milník na poškodenie ale ber na vedomie, že ma 20mil. životov takže určite to nebude nemožné ale budeš asi musieť použiť lepšiu muníciu.

    Áno proste získať svoj podiel z odmeny ak si útočil na demánera pred jeho zničením.

    1. To nevieme presne, ale to by si pravdepodobne ani nedokázal sledovať počas toho, tak či tak to musíš zostreliť aby si mal box ak tomu rozumiem správne.
    2. Netuším, predpokladám, že do HP
    3. Nevieme bohužiaľ posledný milník preto ti na to odpovedať neviem, ak tomu tak bude určite skontaktujeme BP aby sa to upravilo, treba to sledovať a prípadne nahlásiť po pár odskúšaní.

    netuším, možno to opravia konečne s touto akciou ale neviem Vám povedať.

    Nie lode do úloh sa nepripočítavajú pokiaľ nezostrelíš základny typ lode napr. základny Goliath bez žiadnej schopností.

    Verím, že som Vám ako tak odpovedal na otázky, na veľa zních bohužiaľ nemám 100% odpoveď, kedže takéto dôkladne FAQ až nechodí preto bude potrebné aby ste si to skúsili zistiť aj sami a pri nejakej chybe nám to nahlásili a pošleme to ďalej.




     
  7. timoti123

    timoti123 User

    Musím napsat že tohle bude "vskutku" opravdu skvělé výročí.Opravdu to asi už nikdy lepší nebude.Sem se těšil na ten kalendář,a nemohu ani rozkliknout políčko,a navíc mi ještě k tomu padá celá hra,opravdu skvělé :(
     
  8. pecko

    pecko User

    jasne ze to bude pohoda dnes sa moc nastrieľalo na SB :), takže táto akcia bude stáť za to
     
  9. pěkně přiblblá ta 3tí mise... pro hráče bezdvojkola nemožná splnit.. takže končíme fakt rychle.. tartarus to nezvládne... gg bp.. achjo at u tech misí aspon trochu premejsli! :mad::mad: at to bp bleskem změní nebo zase naštvou x hráčů..jak to umějí až moc dobře...
     
  10. Stačilo by pritom trochu zapojiť hlavu - pripraviť tri lode na predpísané súradnice, vziať misiu a prelogovať ;)
     
  11. maflicek

    maflicek User

    Taky jsem u tý 3tí mise vzdal :D valil jsem se spearheadem s full pohony a promerkem v motoru a stejně chybělo cca 20s a to jen když bych si hodně fandil :D ale u sebe to dávám za vinu i pomalejšímu připojení a docela dlouhému čekání na portnutí :-D
     
  12. No tak jsem to nedomyslel noo :D :D ale stejně myslím, že cílem nebylo vytvořit misi na přelognutí, ale na lítání, což se jim ani trochu nepovedlo ;)
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  13. Zkusila jsem 7 x udělat misi Slova moudrosti, kde časový limit 3 minuty a za úkol jet na stanovené souřadnice na 3 nesousedících mapách.
    Nelze to zvládnout, na spírce s formací 2 kruhy, ale problém je že cooldown skoku nejde po prvním použití cca dalších 1:30 minut vůbec použít.

    Mise Litanie lží - poškození se vůbec nepřipisuje.

    To se dalo čekat, jako vždycky, jsou u akcí problémy :(.
     
    extreme°°uroboros tohle ocenil(a).
  14. Snad to nějak opraví a ten kalendář taky. Lognul sem se na acc, ale to políčko prostě nejde rozkliknout a to je škoda.
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte

    kalendár som práve nahlásil. Na tú úlohu ešte pozriem, nemyslím si, že pointa bola prelogovať hangáre ale uvidíme. Už tu raz bola jedná úloha myslím zostrel nejaké NPC na mape kde sa nenechádza takže toto je možno tiež nejaký trik :confused:
     
  16. Ja tam tú úlohu ani nemám. Mal som tam len že preletieť vlastnú -2, -3 a -4 mapu. Bez súradníc.
     
  17. Taky jsem se těšil, ale už kalendář mi vzal nadšení, nejde rozkliknout. Plnění misí taky nic moc, laguje to a padá.
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Kalendár by mal opäť fungovať, ak tomu tak nie je dajte mi vedieť prosím Vás
     
  19. Funguje dostal som 30x EE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.