Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jojo, už to jde.. ale nevím jak ostatní, ale mám problém s ledovými designy.. nedělají ledovou stopu.. co s tím zase je? Venom nedává ledovou stopu, spektruma no, a venm v masku změnil texturu...

    EDIT: tak nejde... lehká hotová, těžká se nenačetla... takže místo jedný chyby jsou ted 2... :)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/16
  2. Tak easy gate už funguje, takže opraveno a hurá do brány ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Hard gate nefunguje opravte to prosim konecne uz :)
     
  4. Po dodelani GG Hard jsem sel na 1-4 a port stale na miste, tak jsem ze zvedavosti skocil a jsem podruhe v hard brane v 1. vlne. Neni to tim, ze dnes pridali vsem hracum branu? Minuly rok jsem ji nedelal.

    Nicmene jeden hrac mi psal, ze mel taky 2 a minuly rok v ni byl a dokoncil ji. :D Opravdu nechapu :D.
     
  5. Na cz3 se mi objevila lehká brána a a je hotová.
     
  6. To je k smíchu to ,,řešení,, bugů..achjo...
     
  7. Hhh každému niečo iné :D:D ako na 1.Apríl by to bolo aj prijatelné;)
     
  8. Borat

    Borat User

    Čudné je to, že tie brány som nemal ani ja, ale po oprave som ukončil bránu easy a prijal som hard a tiež mi ju normálne zobrazilo.
     
  9. ja ju naozaj nemam mam sa obratit na podporu alebo?
     
  10. Minulý rok jsem ani jednu z bran nedělal pouze jsem si přijal "easy" úkol, ten jsem v průběhu roku zrušil každopádně brána mi naskočila prvního prosince na mapu počítám že to byla ta z minulého roku, takže jsem jí udělal. Včera mi lehká brána nenaskočila pouze "hard" tu jsem tedy dokončil již včera ale brána "Easy" se mi nezobrazuje ani po dnešní opravě.
     
  11. Presne takto som to mal aj ja tak toto bude problem..Vtom pripade by mohli aspon tu ulohu easy dať že ju mame splnenu
     
  12. Dotaz kde se nachází na ta brána (myslím easy, narozeninová). Děkuji.
     
  13. Na x-4, ale musíš nejdřív přijmout úkol. Je v misích akce.
     
  14. Díky, a jak se ten úkol jmenuje prosím, mám jich tam víc. Díky.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    po slovensky Roztrhnuté reťaze. po česky Velký útěk.
     
  16. pecko

    pecko User

  17. Odměna sa setřel určitě :) Achieventy se určitě taky budou moct dodatečně získat... jen je změna v boxech, které budou padat
     
  18. rijana

    rijana User

    Ale áno, na každej x-2 mape terbium existuje, je väčšinou dolnej časti mapy smerom v ľavo.Treba tam dlhšie posnoriť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

    Udělal jsem lehkou i těžkou zimní bránu no těžkou tam mám zase a jde do ni skočit-mužu ji udělat nebo hrozí trest?..díky.
     
  20. To je ta třetí v závislosti na levelu jestli se nepletu.Dělal jsem také tři.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.