Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Brána jsou celkem jen 2 v závislosti na levelu a to brána easy do levelu 12 a hard od 13. Pokud ste měli třeba 2 hard, tak ta jedná byla z minulého roku a ten zbytek z tohoto roku.
     
  2. Ni asi jen tak nebude jestli vůbec. Jsem v šoku z odpovědi podpory! Psala jsem,že jsem udělala po konečně objevené se bráně Easy, druhý den nasadili mezisektor mapu a já opět nemám bránu vidět, abych si udělala Hard, a také že mi nenaskočily vůbec mise na icy a ice.
    Odpověď asi velmi schopného člověka je, že bránu uvidím až vezmu úkol :D - totální nesmysl (na jiných účtech je vidět rovnou a že když jsem dělala úkol na icy/e tak ho znovu nemůžu mít.
    Tak to už se opravdu není co divit co se touhle hrou děje, když ani podpora nic o hře neví!
     
  3. Ani na účtu s levlem 14 nebo 15 Hard není v mosích.
     
  4. Borat

    Borat User

    Hard brána je až od levelu 16 a nie od 13. Ďalej ten komu sa brána zobrazila na začiatku akcie a urobil ju tak už nemôže znova urobiť tu istu bránu aj keď ma nato úlohu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Bond*Star

    Bond*Star User

    Kedže v častých dotazoch je príbehová línia ZOUFALSTVI od 16. decembra tak prečo sa mi tá prvá misia neukazuje v akciových misiách?
     
  6. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Mám rovnaký problém, misie ktoré majú byť dostupné od 16.12. sa mi nezobrazujú. Môže to byť tým, že som nedokončil poslednú misiu z predchádzajúcej série alebo je to všeobecná chyba?
     
  7. svi1

    svi1 User

    Alyctro, to téma je Lightning.
    Pokud se nevyznáš na fóru, tak si ho trochu projdi. Mrkni se na Jak správně přispívat na forum.
    Vždy když se napíše nový příspěvek, tak se přečte a téma téma se tím obnoví. Pokud to pak vkládáš takto vkládáš své myšlenky do témat, které jsou o něčem jiném, je to OT (mimo téma) a zbytečně se pak zahlcuje vlákno nesmyslem. Pokud něco máš k jinému tématu, tak ho nejdříve zkus vyhledat a piš tam, nebo založ nové do správné sekce.
    Přeji pohodový den.
     
    Borat tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Ďakujem za odpoveď a odkaz. OT zmazané a nabudúce smerovať posty do správnych sekcií.
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    ok
    :)) , skusim nabuduce spravne , ale aj tak si myslim ,že su prispevky a príspevky , ci už k teme ebo nie ,su tie ,ktore su dolezite a su prispevky ako moja poznamka ,......a takých nepodstatných blbostí su tu kilometre xD
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád bych se zeptal, jak tomu doopravdy je? Protože to nikde nedokážu najít.
    Co je to tá příběhová misie 8? A jak se ku ní vlastně dopracuji?

    Protože ve FAQ stojí k několika úkolům, že je potřeba Dokončit příběhovou misi 8.
    Abych věděl, co to vlastně znamená. Kdyby někdo z kompetentných, byl tak moc ochotní.

    Například:

    Minulost je současnost 506207 Dokonči příběhovou misi 8
    Akce a reakce 506208 Dokonči příběhovou misi 8
    Odvaha a rozvaha 506209 Dokonči příběhovou misi 8

    V podstatě mi jde pouze o to, abych poznal o akou Příběhovou linii se vlastně jedná.
    Teda, o které je řeč. Pokud o tom, smím vůbec něco vědět.

    akce-k-10-vyroci-caste-dotazy #4
     
    Naposledy upraveno: 18/12/16
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    No Ďakujem.
    Myslel som však, o ktorú presne konkrétne ide. Čo už.

    Podľa poradia, je 8 v poradí Plýtvání časem 506224.
    Asi som vyšiel z cviku, cez tretiu prejsť neviem. Slova moudrosti.
    Tie 3 súradnice do 3 minút ani s pusatkou na dvojitom kole zvládnuť neviem.
    A pritom som skúšal všetko. Od prepínania hangáru po skoky pomocou CPU skoku.
    Pripadá mi tá tretia príbehová misia veľmi nezmyselná. Ako to má potom stíhnut pomalejší golík alebo bigboy?

    A získať 5 plazmidov zo šiestej príbehovej misie, je takisto nonsenz.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/16
  13. no ok, prave sme pukli prveho demanera.....myslel som, ze v BP su uz pouceni a posnazia sa nas prekvapit tym, ze konecne pojde nieco normalne.....ale opät neprekvapili :D.....ked znicite demanera, tak vam neda odmenu a nevyhodi ziadne tie ruzove bednicky, ale takych malych demanerov.....hlavne, ze sme ho nicili 15 minut a este k tomu 50 000 rb-214 fuc :D.....pri druhom oznameni demanera sa uz na mape ani neobjavil, pri tretom tiez :D.....to fakt to nevedia otestovat predtym ako vlozia nieco do hry?.....ani to nenicte, kym to neopravia :D.....dufam, ze to nebudu opravovat ako tie akciove ulohy, ktore nejdu zakliknut a zjavne sa na to uplne vykaslali :D
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Selendix

    Selendix User

    Baghira. S jednou lodí si doleť na jedny souřadnice, s druhou na druhé.
    Pak přijmi úkol s třetí lodí, kterou doletíš na první souřadnice. Odloguješ se přehodíš se na druhou loď, logneš se - hup souřadnice 2 splněno. Odlogneš, přehodíš na tu poslední, logneš a úkol hotov :-D
     
  15. Sú nejaké časové spawny demanera? Teda či ste odpozorovali kedy sa spawnuje xx:xx , pretože ja som celu hodinu prestál na porte a nič, žiadne oznámenie o spawne, alebo je bugnutý a nespawnuje sa?
    Otázka na modov, reštartom sa to vyrieši?
    Ďakujem za odpovede
     
  16. ACHJO... a to už jsem myslel že nás nic kromě chyb na refrakčkách a ledovce nepřekvapí... demaneři nedávaj nic... po pulnoci jsem na 2 letel pak ted ráno po restartu, ani odmena ani boxy... jak k tomu prijdou lidi co používají elitní munici?
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No výborný :eek::confused: v deníku : Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Group DemaNeR Freighter.
    Munka v ...... žádné boxy a ani se nezapočítává do úkolu, Jen odměna U a body.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. pecko

    pecko User

    no ja zas som nemohol si zobrat bednicku, kedze par lodi ostali nad bednou. nechapem co maju z toho :)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
  19. Ahoj, taky mám takový problém střílela jsem už třetího demanéra a žádné boxy nepadly ráno ještě to bylo v pořádku tak nevím kde se stala chyba :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.