Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Měli by udělat 2-3 mesíce bez akcí a jen opravovat chyby... myslím, že kdyby dali anketu pro lidi jestli akce nebo bez akce a oprava bugů než davat do hry zase neco noveho a zasvinit hru jeste více bugama, tak bych rád ten ctvrtrok bez akcí obetoval :)
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Informace:

    aktualizacia-pre-51-tyzden

    Demanerská korisť:

    Problém s boxami z demanerov sme zaznamenali, no po diskusií s developermi tento problém nebudeme môcť opraviť tento týždeň.

    Exkluzívne boxíky:
    Hráči, ktorí majú túto možnosť v nastaveniach povolenú, môžu zobrať boxíky, ktoré im nepatria.

    Chýbajúce odmeny:
    Niekoľko hráčov nás informovalo, že odmeny sú menšie než očakávali. No tieto hlásenia prišli od hráčov, ktorí hrali v skupiny a spôsobili len veľmi malé škody nákladnej lodi Demaner.

    Odmeny mimo mapy:
    Hráči v skupine, ktorí odišli z mapy nedostanú odmenu za zabitie Demanera. Táto funkcia funguje tak ako má.

    - A napokon demaner freighter spawnuje na 10, 30 a 50 v hodine na mapách 1-3, 2-4 a 3-4.

    P.S.: Kompenzace bude:

    Distribučný booster poškodenia B-02 (+10% väčšie poškodenie hráčom, trvajúci 10h herného času)
    Distribučný booster štítov B-02 (25% viac štítov, trvajúci 10h herného času)
    60x Šrot
    100x Mukózium
    40x Plazmid
    2x Prizmátium

    a bude pripísaná v čase od 23.12.2016 o 00:00h - do 30.12.2016 23:59h

    Viac ohľadom kompenzácie sa dozvieme v pripravovanom oznámení.

    Btw. To je vše, co dostaneme? To je snad velice zlý vtip. :(:D
     
    Naposledy upraveno: 20/12/16
    • Distribučný booster poškodenia B-02 (+10% väčšie poškodenie hráčom, trvajúci 10h herného času)
    • Distribučný booster štítov B-02 (25% viac štítov, trvajúci 10h herného času)
    • 60x Šrot
    • 100x Mukózium
    • 40x Plazmid
    • 2x Prizmátium
    ... za ten čas čo som prestál na porte koli ničomu by som si aj toto naškrabal
    boxy ma netrapia či ich niekto vidí alebo nie

    otázka znie, kedy bude demaner normálne lietat? v spawnových časoch kedy má a ked vypíše mapu že sa tam zjavil aby tam aj bol, nie ako je to teraz bud nič alebo nič
     
  3. baghira2

    Ta závěrečná poznámka je opravdu trefná.Na kompenzaci je přesně vidět jak si BP svých platících hráčů váží a dle mého názoru se snaží jim hru spíše znechutit než je u ní v co největším počtu udržet :-(
     
  4. No neodolal som , tie odmeny su naozaj male bol som bez skupiny (golo ,full LF4 , 20% boostre , seprom ,vrtačka,rb municia ) strielal som to celu 2-4 mapu a dostanem 4000 u ? a to nas tam bolo málo . A to nehovorim o tom , že nasladujucu mapu som po puknutí demanera nedostal žiadnu odmenu .To radšej vystrielam do cub všetku municiu . A tá kompenzácia no budiš aj ked boostre co mi bežia pri čakani na demanera to nevykompenzuje .
     
    Naposledy upraveno: 20/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Problém s boxami z demanerov sme zaznamenali, no po diskusií s developermi tento problém nebudeme môcť opraviť tento týždeň.

    si robia z nás srandu, že? :D

    a nikde nevidím informáciu, že či tých demanerov už aspoň ukazuje na mape alebo stále nie.....
    sa tu niektori sťažujete, že ste nedostali odmenu z demanera.....sranda je, že napríklad na GE2 dnes žiaden demaner ani nebol.....
    by ma zaujímalo, že kedy vlastne na mape budu ti demaneri.....nikde sa o tom nepíše, ani v tej informácii o aktualizácii na tento týždeň.....
     
    Naposledy upraveno: 20/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jen pro představu, na mém serveru se zloději boxů ještě na chatu chlubí tím, jak si někteří nakradli 10000 EE a 1700 klíčů. Takže tak, abyste byli trošku naštvaní ;-)
    Takže kompenzace, kterou bysme měli dostat je tak trošku bezpředmětná :-D

    Chýbajúce odmeny: Niekoľko hráčov nás informovalo, že odmeny sú menšie než očakávali. No tieto hlásenia prišli od hráčov, ktorí hrali v skupiny a spôsobili len veľmi malé škody nákladnej lodi Demaner.
    - já jsem třeba s nikým ve skupině nebyl, střílel jsem to tou 8násobnou municí, motýlem nebo vrtačkou a nedostával jsem vůbec nic. A to jsem v podstatě FE.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  7. Cory

    Cory User

    Ono jde o to, že do ledna ani demaneři nebudou, jelikož si BP tým údajně dává prázdniny :D Takže nezbývá nic, než čekat na nový rok, zase půjdeme do školy a prázdniny jsou mi k ničemu :DD... Vánoce bez akcí? Začíná to být pěkně abandomed...
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Nejde mi dokoncit Ukol Strach ! Mam problem pouze ja nebo i nekdo jiny ? Je to v ukolech mise akce.Na chatu je to dnes same vemeno a kloudne reakce se tam clovek nedocka tak treba tady to bude na informace pristupnejsi.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  10. Ono ještě vtipnější s tou malinkou kompenzací je to , že to původně měl být dárek od bp k vánocům a ejha , post kterej o tom včera psal byl pár minut po vypuštění na en fóru smazanej a dnes je z toho kompenzace za demanery :rolleyes:.
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -°kaffee°- Kompenzácia ktorá je od včera v officialnom oznameni je za celkové problémy s hrou a pod. je to tam aj napísane. Nie je to kompenzácia za demanery ani nič iné. Neviem čo si videl na EN fóre ale musel si vidieť to isté čo máme my len preložené kedže každá komunita dostala rovnaký post.

    S.a.t.a.n.í.k no pokiaľ nepopíšeš presne o aký problém ide tak ti nik nepomôže. Napísal si, že ti to nejde dokončiť, nebolo by zlé dohodiť nejaký ten screen úlohu, ktorá časť nejde dokončiť a pod. Ja neviem prečo ti to nejde dokončiť pokiaľ nedodáš informácie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Citát zmazaný.

    Ten ukol ma dve casti ktere udelam ale i tak mi v nem cas stale utika dal.Dojde na nulu ukol se vypne jako nedokonceny.Souradnice mam stejne jako 50 boxu po npc hotove ale cas se neprestane odpocitavat a ukol se po 15 minutach zrusi jako nesplneny.Opakovano 3x a vzdy se prerusi po expiraci casu i kdyz mam vse hotove.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    S.a.t.a.n.í.k úloha bola pred pár minútami nahlásena nemeckou podporou do systému ako chyba, takže nieje problém u teba ale v kóde úlohy kedže to bude robiť asi každému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. akože oni si z nás robia srandu, že? veď tie akcie sa pripavujú dopredu a oni nie sú schopní to otestovať s spraviť to tak, aby to išlo OK....ja mám pocit, že oni vačšinu vecí testujú, až keď ich pridajú do hry a potom ich týždeň opravujú, dokonca toto nevedia ani opraviť, tak to radšej zrušia a možno to zase pustia, keď to opravia alebo to nepustia vôbec (veď každý ich už trošku pozná a nebolo by to prvýkrát, čo napísali, že na tom pracujú a rok to neopravili - viď napríklad úlohy s loďami)
    pokiaľ si dobre pamätám, tak už raz pustili demanerov, ktorí nefungovali a bol to úplný prepadák (neviem, či to bolo minulý rok alebo 2 roky dozadu).....tak každého odškodnili 1 havokom a podobnými vecami - tiež tam bol nejaký balíček na odškodnenie.....veď vedeli, že to už raz pobabrali, to je taký problém si dať na tom záležať a spraviť konečne akciu, ktorá funguje?.....veď za posledný rok ani jedna akcia, čo pustili do hry, nefungovala normálne.....ja mám fakt pocit, že oni si z nás robia už dobrý deň a pracujú tam úplne neschopní ľudia
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Borat

    Borat User

    Choď tam pracovať ty ak si taký schopný :rolleyes:.
    Blížia sa sviatky, ľudia berú dovolenky a v BP pracujú tiež ľudia a nie stroje a ešte k tomu akcia bola spustená pred sviatkami a ako každý si všimol tak s chybami. Je dobré, že to vypli a bude lepšie aby sa nato dôkladne pozreli a až tak pustili, ale to či to pustia znova sa dozvieme až v novom roku.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím, kompenzáciu si predstavujem úplne inak. Veľká škoda, že tu nemôžem spomenúť kompenzáciu z dielne Ligy Anjelov II.
    Tam si svojích hráčov skutočne vážia. Nie ako tu. Tam je herná mena diamanty & zlato a neľutovali nimi.
    A tu? Nezmohli sa ani len na 10 000 Ur., 10x LF3, 2x LF4, 1x havoc a 5000x UCB aspoň.
    Nečudujte sa potom, že si tu pripadáme fakt ako v nechcenej spoločnosti. :eek:o_O


    V podaní strýka Držgroša. Ako paralela s BP.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  17. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    těch chyb je celkem hodně a úkoly na lodě nefunguji už půl roku. Ta oslava 10 narozenin je spíše poslední pomazání choreho před smrti.

    Chyby jsou a budou, ale pokud je někdo neřeší či mu řešení trvá dlouho, což je případ DO, tak v dnešní urychleně společnosti jsou rychle převálcovani konkurenci.

    Měli by tu hru předělat celou od zacatku. Preci jen vylepšovat 10 let starou hru je jako upravovat a vylepšovat neustále starého trabanta, to už je lepší si koupit novou skodovku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. axilom70

    axilom70 User

    mě by stačilo i to kdyby opravyly ty demanery :mad:
     
  19. Borat zase taká trápna odpoveď.....veď to je ich práca robiť túto hru a robiť ju tak, aby tam bolo čo najmenej chýb a snažiť sa ju robiť tak, aby sa tým chybám vyhli alebo ich minimalizovali....lenže tu každá akcia má také fatálne chyby, že ich potom týždeň opravujú.....a to chápem, že majú teraz dovolenky a podobne.....veď ale kde je problém tú akciu otestovať a dať ju do hry v takom stave, aby počas sviatkov všetko fungovalo v pohode?.....veď keby to testujú, tak to musia vidieť, že to vôbec nefunguje
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  20. Selendix

    Selendix User

    Třeba mají tým, který hru předělává do něčeho jiného než flash (který je mrtvý).
    A udržují v chodu tuto verzi, dokud nebudou mít novou :rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.