Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Oslava 10.narodenín darkorbitu , tomu sa hovorí irónia, demanery vypnuté, servery ktorým to včera išlo tak si na cz nalúpili 10000ee 1700klučov a pod.
    Ja za celý čas som zničil 2 demanery! Až toľko sa spawnlo na GA5, dúfam že tento výsmech doslovne povedané šrotu nebude jedina kompenzácia, pretože toto je uplny vysmech, je rozdiel zarobit si za den 1000ee aj viac možno ak by sa dali kradnut boxy aj 10k na den a je rozdiel dostat balíček kameňov ktoré mi k tomu čo mi treba nie sú absolutne potrebné alebo boostre... čo mám z nich ked tie čo som aj mal odišli pri tom čakaní na nič... demanery absolutne už nebudu tento rok :)) rovno vymažte z hlavnej stránky na celu pravu stranu nacapeného demanera. Čo nam vlastne DO dalo k narodeninám?
    Jedneho golíka z kalendára čo ma 2% dmg a má schopnost mraziacej rakety, kalendár by bol aj bez toho, vianočné misie tiež, tie nové polka zabugovaných, jedna lf4 z misie ktoru si ale musíte dobre vymakať kedže pozbierat 5 plazmidu pri týchto dropoch je pre slabých hráčov bez silných kamarádičkov nemožné alebo pre tých čo tu nestrávia celý život, btw ulohu som urobil ale nezapadám do skupiny len iris alebo flax... takže len pre nás silných... cross server zone, dokopy to nedáva nič, nová perspektíva na fight a vymlátenie si munky. Úlohy na pvp neopravené, zimné brány prv nefungovali. Fakt super, strašne som sa zabával na tom videu čo bp natočilo, tu prebieha dizajn hry, tu sa všetko programuje :)) ... a nech mi nikto nevraví že su to len ludia, mas svoju firmu, bereš za to prachy žiješ na tom, tak by to malo aj nejako vyzerať, nemôže si architekt dovolit aby mu spadla budova a podobne, v žiadnom povolaní nemožete urobit take chyby aby sa tolko ludí stažovalo
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    V každé hře je základem akce to, že hra je hratelná...Nu co mě opravdu pobavilo bylo to video k 10. výročí, kde chlapík říká něco ve smyslu:" Tady se s týmem staráme, aby hra fungovala." Teď přemýšlím, jestli to byl vtip a nebo to myslel vážně :)
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -°kaffee°- je to kompenzácia a vianočný darček zároveň, jednoducho poďakovanie. Táto informácia bude dostupná až v najbližších dňoch. Anglická podpora sa pomýlila a zverejnila to skôr než mala preto som to vymazal aj odtiaľto. Neni to ale určite za to, že nefunguju demanery.
     
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Pokud to chapu-kdo se nebal a hrabal i kdyz vedel ze je v akci chyba ma hromadu klicu,ee atd a kdo hral poctive ten ostrouhal ? Nebo hraci co zneuzily chybu k obohaceni sveho uctu budou za toto zneuziti potrestani.A nebo je to jen =co se stalo se stalo= aby ste nebrblaly dostanete vsichni (i ti vykutaleni) neco zdarma.K rozpracovanemu ukolu Sestřel NPC Demaner Freighter: 1x - predpoklad na moznost dokonceni ukolu je planovane na kdy ?
     
  5. Zdarec ukol Strach nejde ukončit. Souřadnice proleťené, carga posbírané, ale ukol se neukončil. Doběhne čas a úkol skončí neúspěšně.
    Edit: Už jsem se dočetl že je nahlášeno německou podporou jako chyba.

    Strach
    506228Nutno splnit popořadě:
    • Splň během 15 minut:
    • Leť na souřadnice
      • X: 105
      • Y: 67,5
      • Na mapě: X-3 (jiná)
    • Sbírej cargo boxy
      • Množství: 50
    Kritéria nesplnění
    • Smrt
    Zkušenost: 100.000
    Kredity: 400.000
    Uridium: 1.500
    Čest: 1.500
    Vysokofrekvenční kabel: 1
    Nano-pouzdro: 1
    Nano-kondenzátor: 1
    Prizmatická patice: 1
    Mikro-tranzistor: 1
    Hybridní procesor: 1
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  6. 123812

    123812 User

    Kde je ta mise za lf4 ? :)
     
  7. pecko

    pecko User

    tak asi ľudí mrzí že dali do toho lóve a nič nové, ale ako bp dokáže niekomu niečo, keď auta tu pobehujú kde kade. úlohu na spearehead mám už asi pol roka a nie ju dokončiť lebo mi do úlohy nič nezaratáva. dosť smutné a je toho veľa čo sa vytknúť. žeby bp dýchalo z posledného :)
     
  8. Příběhová linie „Ticho“
    K dispozici od 27. prosince 2016
    Tam je ukol na za LF4.
     
  9. Bud to nemyslí vážně nebo nevím... DO je snad jediná hra, která má za měsíc víc bugu jak jiné za celý rok... odměna jako výsměch, minule za to jako omluvu byl alespon havoc... ( nebo nevím jestli to byla akce konkretne na demanery ale to je jedno...), akci zrušili... dobře...a ještě bych dal penalizaci hráčům co ty boxy kradli... sice by se to jiste dlouho hledalo ale co se vlastne divím... většina hráčů se chovají jako dobytek co se vám jeste vysměje... oslava deseti let a zase jeden velký propadák... 10 let darkorbitu = 10 let neustálých bugů :)
    Nechci být ofenzivní, ale BP by se měli vážně zamyslet, jak se vlastne prezentují...
     
  10. úloha strach nejde ukončiť, myslel som že ked ten čas odpočíta tak chyba bude len v odpočítavaní a uloha bude dokončená ale čas sa odpočítal a misiu som neurobil ...
     
  11. Stejný problém jako v #265 a #270.
    Vše splněno a čas běží dál. Je to už nahlášené, prosím?
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je problém s úlohou a je to hlásene.

    Demaner sa bude opakovať niekedy v januáry
     
  13. pecko

    pecko User

    tu ide o to že v januári už mi to bude ukradnuté, mali by dať celý víkend crazy cubi, aby som si to vynahradil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Drift1

    Drift1 User

    Mě se líbí jak si každý nakradl tolik a tolik EE a klíču...kde berete ty čísla s jistotou?že někdo povidal?směšné..nejde mi už dlouho přijmout ukol přesilovka..proč?
     
  15. 123812

    123812 User

    Drift1 Ten úkol mi taky blbne, splnil jsem ho, objevil se.. dlouho nešel vzít a pak jsem ho splnil podruhé. Mám ho tam zase, nejde vzít.. jen překáží.
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Úloha Strach s ID 506228

    by mala v najbližších minútach byť opravená.
     
  17. Napriek neprijemnej správe vyššie, podarilo sa nám skript opraviť a každý by si už svoj Vianočný darček mal nájsť vo svojom denníku.

    Prajeme príjemnú hru.

    Jsem jediný komu se nic nepřičetlo ? o_O
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  18. -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jj, to jsem citoval... ale nic u sebe nemám :)
     
  20. Tak zítra, nebo do 30.12. 2016
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.