Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. V tom ukolu se může křupnout. Takže není důvod ho prohrát.
    Ted jsem ho dodělal a na refrakci můžeš křupnout.
    Příběhová linie „Ticho“
    K dispozici od 27. prosince 2016

    NázevIDÚkolyOdměny
    Zatemnění506229Nutno splnit popořadě:

    Leť na souřadnice
        • X: 50
        • Y: 67,5
        • Na mapě: meziserverová zóna
      • Leť na souřadnice
        • X: 133
        • Y: 20
        • Na mapě: meziserverová zóna
      • Leť na souřadnice
        • X: 133
        • Y: 115
        • Na mapě: meziserverová zóna
      • Leť na souřadnice
        • X: 105
        • Y: 67,5
        • Na mapě: meziserverová zóna
      • Přežij 30 minut = zustan na mapě 30 minut
    Splň 2 z následujících podmínek:
    • Způsob poškození nepřátelským hráčům
      • Množství: 1.000.000
    • Sbírej cargo boxy
      • Množství: 500
    • vyrob
      • 1.000x MCB-50
      • 1x EMP
      • 1x Vysokofrekvenční kabel
      • 1x Nano-pouzdro
    Zkušenost: 1.000.000
    Kredity: 1.000.000
    Uridium: 3000
    Čest: 2000
    Klíče ke kořisti: 10
    LF-4: 1
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejsou ti Battlery bugnutý ? Na 5-3 běhaly čtyři a ani jednomu se nedalo ublížit :eek: jen mě to poctivě padalo dolu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    Kde jsi ten úkol vzal? Já ho tam nemám

    PS: není ani v zamčených
     
  4. Enriqe-XXX, 123812 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    ChuckNorris Díky za ten odkaz. Jdu na ty mise. Neměl jsem tu jednu, s těma souřadnicema za 3min., tak se mi neukazovaly další. Jsi zlatej
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Tak mi to jaké obvykle nedá neuzavřít zimní akci s nějakým tím výslovem pro a proti.
    PRO:
    Brány skool-potěšila jedna těžká navíc.
    Ukoly-potěšily ukoly kde se daly získat klíče a suroviny.
    Boxy-dárečky,zmrzlé bedny neměli chyby.
    Santa a meteoriti-oproti minulému roku to bylo tentorát na pohodu..
    Goliath X-získal se aspoň dva designy na něj a designově je prostě retro :D
    Meziservery-ukoly s cpu maskování uplně nej..navíc zona neutočení?pochvala za ní.
    PROTI:
    Brány-ukazovalo mi to životy jak chtělo jednou tři,jednou dvacet...
    Ukoly-bylo jich dost,obsahově a odměnově slabší...na 10 letou oslavu to chtělo něco velkolepého.
    Boxy-chtělo to jen v rámci 10 let přidat obsah 2x to by bylo něco:D
    Goliath X-tady je to trošku zavádějící v info:-11 variant designů Goliath-X
    nějak mi ušlo o jaké jde,navíc zrušení designu letounu a peta...fuj..
    Demaner-u toho se nedivím ostatně někdy je moc až příliš a někde se to odrazit muselo.
    Navíc mohly tu 10 letou oslavu pojmout trošku víc nobl..mohly vytvořit bránu v GG jen pro tuto akci s velkou odměnou a hlavně ledovým tématem,klidně i možnost ji postavit jen dvakrát tedy jednu na mapu jednu v záloze...
     
  7. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Takže už zase kalendár. :) Vie niekto s čím tento súvisí?
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    vlani bol na noví rok tiež spustený kalendár,ale nebol na celý mesiac a ešte boli popoludní aj extra boxy.Kalendár zrejme treba len doladit ked chlapci z BP prídu do práce,teda mozno zajtra
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Enriqe-XXX je to zimný kalendár. Tamten bol vianočný. Čo som sa pýtal tak vraj chyba s tým kalendárom nieje, ale iba chyba v preklade je.
     
    Enriqe-XXX a *SATKO* tohle ocenili.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Letos ho asi prodloužili o týden a zapomněli to změnit v té informaci, kde se uvádí do 17.1. Jinak to chodí, dnes 3x klíč.
    Před chvílí byl restart hry, tak uvidíme zda něco opravovali .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -Kante-

    -Kante- User

    Ta zpackaná oslava desátého výročí mne jen utvrdila, že s hrou je konec. Vývojáři nejsou schopni ani recyklovat kdysi funkční akce, jako sezónní brány o jejich vylepšení, jak to bylo plánované pro Demenera ani nemluvím. Brána se mi objevila až před koncem roku, ale nestihnul jsem ji už dodělat, radši jsem jel oslavovat Silvestra a když jsem se vrátil tak už zase zmizela, zbyl mi jen úkol, který se nedá dodělat a to jsem to zkoušel hned 11. Loni to bylo daleko lepší, nejprve na jedné misi bylo třeba bránu objevit a pak bezchybně fungovala. Alespoň jsem neztratil zbytečně to nejlepší střelivo jako se mi to stalo u Demanera, kdy jsem bláhově věřil instrucím. Zatímco já jsem se pohyboval jak šnek a neměl nejmenší šanci, ti co nestříleli byli na místě daleko rychleji. Kdyby alespoň boxy musely zůstat na vrchu, nebo to zpomalení se zrušilo, když jeho původce byl zničen. Jediné co mne zaujalo byla mise Slova Moudrosti. Bylo to něco, co tak naprosto vybočuje ze standartních DO misí, leť tam a tam, sestřel tolik nepřátel učitého druhu, že jsem na to navzdory nápovědě v názvu hned nepřišel, a misi jsem musel dělat 3x, než mi to došlo.
     
  12. pecko

    pecko User

    kedy sa chystá (ak sa chystá) bp spustiť demanery?
     
  13. Sufuzky1

    Sufuzky1 User

    Ahoj.
    Jediné oznámenie čo je že budú demanéri v priebehu tohto mesiaca:
    Akcia Demanery

    Po diskusií s tímom sme sa rozhodli, že sa pokusíme túto akciu znovu spustiť niekedy v Januáry nového roku. No zatiaľ celá akcia musí prejsť našim oddelením kontroly než bude znovu spustená na servery.
    A kedže je len začiatok mesiaca a boli sviatky takže nemal to kto dať do poriadku demanerov tak asi ešte niaky týžden to potrvá kým budú spustené.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.