Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Stačilo si loďě dát na ty místa a pak odhlašovat....a změnit loď.
     
  2. I ta možnost tu sice je, ale pro hráče bez prémia a dostatečně rychlého připojení to nic neřeší. Vem si, že to jsou 3 minuty čistého času a když se musíš pokaždé odhlašovat 20 sekund, pak měnit hangárovou halu, znovu logovat, tak to holt nestihneš.
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som to siel na Tartaruse(bez bicykla) a je pravda,ze pokial vas hodi pri skosku na blbu poziciu,tak to bude ovela narocnejsie,ale na prvy pokus mi to nastastie vyslo.Vela stastia ;)
     
  4. Mal by som otázku ohľadne misií, už som sa na to pýtal ale chcel by som jednoznačnú odpoveď, misie ktoré su vypísané na fore je potrebné urobiť aby som mohol tú poslednú? Lebo najnovšie tam mam aj nové dve misie a to je na icy a ice meteorid, to sa na fóre nikde nespomína,keby mi to niekto z moderátorov upresnil bol by som rád, ďakujem.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Plati to co je v FAQ. Musis plnit misie danej linie co su v FAQ. To na icy je len dalsia akciova uloha. Pokial si pametam tie ulohy na meteory tu boli aj minuly rok.
     
  6. pecko

    pecko User

    ahoj pri misii ohnisko som nazbieral plazmid, len neviem čo teraz, na základni som bol, ale uloha sa nesfarbila na zelenu, takže neviem či stačí vyrobiť ten mikrotranzistor /// už som to vyriešil skokom na x-1
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  7. ahojte nejde mi prijat misia obsahujuce naklad, neviete co je s tym?
     
  8. Taky mi nejde přijmout, protože jsem ji už udělal. Jen se mi tam objevila znovu. Nemáš ten stejný problém náhodou?
     
  9. Ahoj, stále čekám na odpoved k tem petům... kde to dotyční sebrali, když ještě nejsou designy dostupné?
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

  11. Mám pocit, že má na mysli goliath X design na peta, který má být k dispozici až někdy od poloviny/konce prosince, jak je psáno ve FAQ jako součást dostupných craft designů ohledně nového goliatha. Já osobně sem viděl na Cz3 taky jednoho hráče, který měl tento design nasazený, ale napsal mi, že vlastní pouze 2 designy, které ve hře už jsou, bohužel vypadal přesně tak, jak má vypadat ten nový.
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

  13. dost informací mi chybí... zkusím v průběhu dní dohledat nicméně... design je to ten ke GOLIATHovi X, server CZ2
     
  14. na GE 1 taky hrači sú traja čo majú ten novy dizajn tiež som pozeral odkial ho maju
     
  15. Já jsem se už několikrát ptal proč ve speciálních misích nejdou už 3 mise přijmout ? Jediná odpověd byla ,když nejdou tak nejdou a neřeš to ...
    Jedná se o tyto mise : Převýchova ,Kdo dřív přijde a Cenný náklad.
    Děkuji za informaci pokud tedy se k tomu někdo offic.vyjádří .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  17. jaritko

    jaritko User

    Na GE1 ho majú viacerí, zobrazuje sa tak P.E.T. dizajn zlatá chiméra.
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ano, je to iba design Chimera, hraci nevlastnia designy na GoliathX. Chyba je uz hlasena, je to len zle zobrazenie.
     
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    Inak ako to je,pokial si napriklad kupim artic venom,ale nedisponujem venomom,tak ho obdrzim,ci nie?
     
  20. Ne, já měl ten samý problém u ledové citadely, musel sem vydražit odpovídající loď. Jedná se o ledové designy, ne o lodě. Pokud pak ale dodatečně nějak získáš venoma, budeš mít i ten design.
     
    -baghira2- a jaritko tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.