Diskuze: Akce k 10. výročí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den;

    mám dotaz nečtu forum, ale prosím Vás na jaké mapě je narozeninová brána ? Děkuji moc.
     
  2. dik za info
     
  3. No výborné tak dnes to byl velký úspěch bravo !!!! Mimo to že brány za celej den nikde tak ted už jsou lagy a výpadký třeba 1 minutu ..Tak si představuju oslavu hurá hurá hurá na to se nedá zapomenout
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Borat

    Borat User

    Chyba je globálna a nie na účte.
    Ďalej za nadávky na moderátora ti dávam body a vychadza to na oddych od fóra a verím, že nabudúce budeš kľudny.
     
  5. THORAS

    THORAS User

    bude se moci někdy hrát?? přijdu večer nic, zkusím to po půlnoci to je premmko a urko na nic
     
  6. a uz je medzuiserverova zona a ak ano kde ju hladat?
     
  7. prosím vás klud,to neviete že BP pokazí aj železnu gulu,čo je v podstate nemožné? na tu branu pokajte tak do štvrtku ked bude reštart,a ta medziserverova zona odhadujem na január,vtedy podla mna pustia aj demanerov ;-)
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  8. No kalendář funguje, super, ale tu bránu nebo štěrbinu mám najít kde? S misí i bez ní nikde nic, už se o tom mluví dost dlouho a ejhle, jaké překvapení, ono nic. Super oslava 10. výročí, nefunguje nic, ale newsletter byl hezký!
     
  9. Bond*Star

    Bond*Star User

  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    To je taky problem sa ukludnit a pisat normalne? Idu pomaly sviatky a ja fakt nemam naladu tu citat iba same negativne a agresivne komentare.

    Jednoducho bol vcera vikend a nepracovalo sa, preto sa vcera ani nic neopravovalo. Problem maju hraci co robili minulorocnu branu, nezobrazuje sa im. O probleme prisiel aj oznam a budu to dnes riesit vsetko.

    Cross server zona nie je este dostupna, len unikol oznam na hlavnu stanku skorej nez mal..

    Demaneri budu od 19.12.

    K lagom, vcera v noci som branu robil a hra bezala uplne normalne. Ak ide o lagy na GE1, o tom sa vie a bohuzial k tomu nic nove nemam.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  11. V sobotu se mi objevil ukol na 20 VK a 40 MK (mozna naopak, ted presne nevim :D), pres vikend jsem ho ale neudelal a dnes uz ho tam nemam. Nechapu proc zmizel, ostatni nesplnene ukoly zustaly.
     
  12. Bond*Star

    Bond*Star User

    Chcel by som nahlásiť chybu u misie Zimná misia 01 (ľahká obtiažnosť).
    Chyba je tá, že na žiadnej X-2 mape sa nenachádza Terbium.
     
  13. Bond*Star ale nachází, jen neumíš hledat. Většinou je ve spodní polovině uprostřed ;) A je ho tam málo.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] prejdi si Denné misie, ak si ju nesplnil v ten den, nahradila ju dalsia misia.

    Bond*Star Na x-2 mape je terbium odjakziva, iba je ho tam male mnozsto, skus najprv hladat a potom hlasit chybu.
     
  15. Bond*Star

    Bond*Star User

    Diky za odpoved.
     
  16. k tej brane celd wave po reštarte že vraj ide .Mne išla aj pred tym ale iba hard tu som urobil a easy stale nič .Je to stale chyba alebo to tak už bude kto prešiel hard easy nedostane? Dakujem za skoru odpoved
     
  17. Chyba stále je... neřekl bych že by byli modi ticho když by se neco změnilo... ale kdo ví... třeba to i do konce roku zpraví a nebude to jako vše ,,repair in progress,,
     
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak me to uz jde v pohode udelal jsem lehku a ted delam tezku...vzal sem ukol a byla aj brana.
     
  19. Snad to brzo opraví, jelikož se mi furt zobrazuje jen úkol na easy bránu, ale po jeho sebrání se ta brána nezobrazí, takže musím čekat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.