Diskuze: Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leon

    Leon Guest

    Diskuze k tématu: Bezpečnost a opatření proti krádeži herních účtů.

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/11/18
  2. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Ja ti nevím Kájo, ale všetky odkazy tam fungujú. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zafod

    Zafod User

    Hele to bylo kouzlo? Jako záznam o editaci není, ale já ty odkazy opravdu měl takhle, teď již je vše OK. Heh asi jsem neměl jíst ty houbičky a konzumovat na ně alkoholické nápoje, opravdu se omlouvám.

    Když klikneš na to co jsem okopíroval sem, taky ti to jde?

    Jsem zmatený...

    Večer to ještě zkusím doma na PC, ze kterého jsem psal, divný, divný, divný. Ještě mě napadá že jsem byl na chrome. Herdek...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Práve že to čo je tu, mi nejde, ale to čo je tam mi išlo a tak isto som sa čudoval lebo posledná editácia bola 14/10/14 a tak som radšej 2x kontroloval aj to či si post písal naozaj dnes :D

    Tak že odkazy by mali byť v poriadku. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zafod

    Zafod User

    Ach jo, tak já jsem z toho srnka. Teď to zkouším jak na FF tak na chrome a vše jde. Snad jen VOP, ty vidím v AJ. Ale fakt jsem to tam měl, vždyť jsem ty odkazy kopíroval přímo z tématu sem. Omlouvám se.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. »vojta«

    »vojta« User

    Zafod možná tam byli původně odkazy na staré fóum a ty jsi prostě neměl aktualizovanou cache :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Ee, to promazávám pravidelně, rozhodně se nestalo, že bych je mazal tak dávno. Ale když oi tom tak přemýšlím, byl jsem na chrome a to jsem v poslední době přestal používat. Heršvec, že by jsi to trefil? To bych ale byl pěkný balík...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahojky (spokojená?)

    Varování chodí podvodné maily, neklikejte tam a nikde se neregistrujte, tento hráč co to rozesílá je v řešení podpory.
    Toto je ten mail...http://prntscr.com/leqz0x

    Warning, coming in fraudulent mails, do not click on it and do not register anywhere, this player who sends it is already in support.
    This is the mail ... http://prntscr.com/leqz0x

    Sevgilim ♥​
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    PandoraCZ Pokiaľ ti príde podvodný email, tak to hlás na podpore.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahoj,

    měli by jste už něco udělat s těmi podvodným maily. Jestli to chodí, tak často i ostatním, tak se nedivte, že se kradou účty....

    Zase mi dorazil další mail.. http://prntscr.com/lhwghv

    Dejte si prosím na ně pozor, na nic neklikejte a nikde nezadávejte své přístupové údaje, Bigpoint nikdy po vás tyto udaje nebude chtít (pokud nejste na oficiální stránce s přihlášením).

    Pěkný den Sevgi
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    PandoraCZ, Ahoj, za nahlášení děkujeme. Ale skutečně je potřeba to napsat na podporu. Tam se o to postarají. :) Kolegové na chatu na spamboty upozorňují často, žádný strach. :)