Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Slovíčka prosím a ďakujem, v danom príspevku pôsobia bezvýznamne pri tom, ako si príspevok napísal. O to ako s tým naložíme ďalej sa starať nemusíš. Okrem toho konkrétne táto chybička v texte , už bola dávnejšie hlásená. Ty si to teraz maximálne tak pripomenul.
    Tak isto sa nemusíš starať o banovanie. Táto možnosť je u mňa až na posledno mieste a využívam ju len výnimočne , tak isto ako výnimočne po niekom vyštartujem.
    Ty sa naučíš komunikovať bez ironických poznámok a ja nebudem musieť reagovať tak ako som reagoval. Tak ako ťa ja môžem zabanovať, tak sa aj ty môžeš na mňa sťažovať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Humanoid84[=Z=] Niesom toho nazoru ze je to len pre elitu. Moze vyhrat boj o vplyv aj slaby hrac? moze..., aj uspechy moze ziskat pomerne jednoducho a dnesne 2 ulohy su tiez velmi jednoduche + dokonca je aj zlava na dizajny.

    Akcia je pre kazdeho, to ze ta silny hrac sfukne za 10 sekund je uz ina vec a tam treba len pracovat na vybave. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Preco je to akcia o nicom?Len preto,ze sa to tebe nepaci?Hraci maju sancu ziskat odmenu v hre,co je vzdy k dobru,lebo je to lepsie ako nic.Ako keby nebola ziadna akcia,vtedy by si bol asi spokojny,co?:rolleyes: Navyse su kazdy den nove misie,co vnimam taktiez ako plus,za ktore su celkom slusne odmeny.Idem asi nahodit design z minulej akcie a trosku pomoct firme :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Humanoid84[=Z=] tohle je podle mne prave naopak akce ve ktere maji stejnou sanci v ucasti vsichni hraci, moznosti jak dosahnout bodu vlivu, od strileni NPC, a plneni ukolu, po delani bran a loveni hracu, myslim ze kazdy kdo se chce ucastnit si svuj zpusob najde. Nehlede na to vedouci firma ziskava bonusy pro vsechny sve piloty, coz urcite pomuze jak elite tak i novackum te dane firmy.
     
  5. A co s tim ukolem, ktery je zadan nemecky, jak psal uzivatel Timanris na predchozi strance. Je to takove zavadejici, do chatu se nesmi psat nijak nez cesky, ale ukol je zadan nemecky. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Ak by toto napísal nejaký nováčik, tak sa ani nečudujem, ale ak to napíše hráč ktorý má v hre level 21 , tak to sa už neskutočne čudujem.

    Nie som ani full a ani super platič, dokonca mám menší level , ale podobný výrok by som k tejto akcii nenapísal.
    :rolleyes:

    Imperátor[CZ1] Celé znenie úlohy je nemecky ? Inak nemiešaj sem chat a znenie úlohy. Tieto 2 veci nemajú nič spoločné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *pursuer*, fakt jo? To jsem nevedel. :rolleyes:
    Korben, nevim jestli cely zneni, ale zadani ulohy ano. Uz jsem ji udelal. Jinak, ten chat jsem myslel tak, ze by nekdo mohl dostat ban, pokud by napsal zneni ulohy. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Ja viem presne ako si to myslel ;), bolo to také podpichnutie, že znenie úlohy je v nemeckom jazyku ale na chat sa môže písať len česky. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Presne tak, pochopil si to dobre. Sakra uz me znas.:D Chtel jsem na to upozornit, protoze jak uz jsem psal, jiz to tu bylo zmineno a nikdo nereagoval ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Ja som na to reagoval v inej téme, tu som to potom viac menej už ignoroval. :) Ak by robili preklad len do jedného jazyka, tak by som sa možno tomu čudoval, no pri preklade do mnohých jazykov , chyba môže nastať. Ak by toto bola chyba ktorou sa treba zaoberať, tak hra by bola úplne bez chyby. :)

    Su hráči ktorý chybu zbadajú, ale nevšímajú si ju a úlohu urobia, lebo chyba neovplyvňuje hru, ten kto tomu nerozumie, si to hodí do prekladača.

    Potom sú hráči,(ako ako sa už raz na fóre tak niekto nazval) tzv. "hnidopich", ktorý z toho urobí tretiu svetovú vojnu.

    A potom sú hráči, ktorým to nevadí, problém s tým nemajú, ale potrebujú si len rýpnuť. ;):D

    Inak väčšinu už poznám ako svoje boty a aj finty niektorých hráčov ma neprekvapia.:D
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  12. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Zdravím, četl jsem ten dnešní úkol "Tým snů" asi uprostřed je napsáno cituji : Použij 3 min na mapě 4-1 .... 0/3 ? Co tam mám jako dělat ? To se tam mám zdržet ? Nechápu spojitost s 0/3.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

  14. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Citace smazana.
    Díky. já jsem myslel že to jsou minuty a tak jsem to nechápal asi nejsem dnes ve formě :D
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *RimmerH* stava se. :) Jinak necituj prosim predchozi prispevky, je jasne na co reagujes, pouzij rovnou textove pole v dolni casti stranky.
    Jak správně přispívat na forum
     
  16. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Bitka o vplyv bola jednou z najobľúbenejších akcií roka 2014. Celú sme ju prepracovali a zaradili ako trvalú súčasť hry.
    Dňa 23. januára 2015 o 0:01 hod. serverového času akcia opätovne začne. a potom Akcia skončí 1. februára 2015 o 23:59 hod. serverového času.

    Ako mám chápať že ju zaviedli ako trvalú súčasť hry ?.Bude to na stálo alebo ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Spíš asi, že se tato akce bude opakovat. Jako třeba vánoční úkoly, halloween, DO narozky, a kdovíco ještě.

    Každopádně odměny slušný, moc nechápu čísi výrok, že je tato akce pro elitu. Přijde mi to (oproti třeba Demanerům) právě naopak - 50 strunerů či lordek (100 vlivu) zvládne i úplný nováček a odměna hezká a co se týká toho epického úkolu, to je už trochu těžší, ale pořád luxusní poměr náročnost/odměna (mnohem lepší než třeba o Vánocích).

    EDIT: sammle einfluss 100 = nasbírej 100 vlivu (stačí použít ctrl+c,+v a jakýkoli překladač :) ). A myslím, že tohle bylo skutečně celé znění zadání.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. mam otazku co sa tyka designu sovereign kupoval som si ho este minuly rok nepamatam sa ako to bolo vtedy ale teraz je tu napisane: Design Sovereign poskytuje 5% bonus na každý zisk vplyvu .... zdoraznujem za kazdy...no ja nicim NPC no a aj bez toho designu aj snim dostavam stale 2 body za NPC nemalo by to byt 2,1? (viem ze ked mam design inej farby ako moja firma tak ten bonus nemam ale ja ho mam som eic a mam modry design)...alebo my ten bonus dava len pri nejakej akci?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Prosím vás, platí to aj pri strielaní NPC v GG ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. :-D Nemuseli jste reagovat jen jsem napsal svůj názor...jj (slabší) hráč může vyhrát ale realita je jiná...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).