Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Su aj ine servery tak pribrzdene alebo len G7 ze nieje ziadna ucast na TDM (team deathmatch) ked sa tam daju zarobit pekne odmeny do akcie? Nechapem ze ich bavi furt dokola to iste a nevyskusaju nieco nove. Tak mi napiste ako je to na inych serveroch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Zrejme nieje záujem o TDM. Podobne to iste aj na inych serveroch. A mozno sa mýlim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ale ved je za znicenie hraca 15 bodov akcie a za vyhru v zapase 45 a hra 1 firma porti druhej minimalne 3 vs 3 ved to je sranda. V nedelu bol tiez TDM ja som vtedy nemal cas vtedy boli nejaky hraci?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Vieš, ani akcia bitka o vplyv ma najako zvlášť nezaujala. Vpodstate ju ignorujem. Urobili v nej zmeny, ktore spôsobili nezáujem časti hráčov.
    Dali nejake akciove ulohy,za ktoré niesu body a niektoré sú svojim zadanim pre vela poctivo hrajucich hráčov tazko splnitelne. Hlavne tych slabsich. Napr..
    Až tragikomicky vyznela na chate prosba jedneho zufalca,ktorý ptosil nech niekto pride s venomom, spektrumom.....na 4 _1 aby mohol sposobit 30000 skod a om splnil úlohu. Na tych lieta málokto. A uz vidím ako nejaky slabší hrac znici na 4_4 5 nepriatelskych lodí.
    Ale úlohy a ich reálnosť je téma do iného vlákna.
    A k TDM ak je to taká sranda,prečo ju hráči ignorujú. Mal som to šťastie zas na chate vidieť výzvu VRU podte do TDM a niekolko krst sa opakovala. Dotycny asi neuspel.
    Na záver_ akákoľvek akcia má osloviť co najväčší počet hráčov,mne sa zdá zr niekedy to robia naopak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. josef402

    josef402 User

    duch 100pro pravda :):):)jde o to vyplacat co nejvíc munice atd. abys za real prachy kupoval :D:Da vo tom to je:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Podla mna sa uz nedali lepsie ozivit akcie ktore nikto nehrava (len nechapem preco nezacali hrat), a su za vyhru v akci body neviem co pises duch

    Výhra v režimu TDM/zápas45
    Výhra v režimu Sector Control/zápas30
    Výhra v režimu Bitva o bóje/bod40
    plus odmeny za znicenie hracov to je az 15 bodov a ked si v sector control alebo tdm tam hracov nicis furt takze lepsie sa zarobit body nedaju podla mna

    + Na ako dlho plati ten bonus 50% na bs a cest a znasobuje sa ked to vyhram viac krat za sebou.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Pišem o tom,že o napr.TDM nieje záujem bez ohľadu nato či za to body sú alebo nie, o tom,že akcia bitka o vplyv v tomto formáte nezaujala
    atď. Teba áno,mňa nie.Každý má svoj názor a každý si vyberá z ponuky to čo mu vyhovuje.Ak ponuka nezaujme hráči prestávajú hrať a odchadzajú inde.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher napsal:
    Je čtvrtek večer a akce nám za pár dní končí? Máme už i nějakou odpověď na dotaz?
     
  9. josef402

    josef402 User

    a cekam ,a cekam, a je to furt stejny cekej:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 27/7/18
  10. Název úspěchuTitulPodmínkyBodyBarva
    Společné hodnotyNičBody vlivu: 2.5005Bronzová
    NičNeohrožený vůdceBody vlivu: 10.00010Stříbrná
    Živoucí legendaŽivoucí legendaZisk všech předchozích20Zlatá
    Vie niekto poradiť ako to je vlastne s tými úspechmy?
    Ako mám získat ten titul "živoucí legenda", btw mám 10,745 bodov a všetko ostatné som získal.

    Edit: Ďakujem Honzin
     
    Naposledy upraveno: 30/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Honzin

    Honzin User

    Podívej se do profilu pilota úspěchy bitva o vliv a je tam ještě architekt budoucnosti 20000 vlivu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Je pondělí a já to napišu za zohana , máme už odpověď na dotaz ohledně našeho "poctivého" z cz1? :rolleyes:
     
    -baghira2-, Imperátor[CZ1] a -Neptun- tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Viditelně mé příspěvky zde někomu vadí? Já se na něco zeptám k akci, použiji při tom konstruktivní kritiku a odpověď moderátora, či admina je smazání příspěvku?
    Takže akci na cz1 vyhraje zabanovaný hráč, protože porušil pravidla a dejte mu ještě potom i nějakou šťavnatou kompenzaci zase.:p:rolleyes:

    P.S. Tím to prozatím u mne skončilo, žádná odpověď je taky cesta a zítra akce přece končí.
     
  14. Arya

    Arya User

    ZOHAN, Tvůj předešlý příspěvek neobsahoval přece žádný dotaz. OT smazáno.

    Pokud dostaneme k tomuto informace, tak je zde napíšeme.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jaritko

    jaritko User

    Obdržal si 61.440 bodov skúseností.
    Získal si 806 body/bodov za česť.
    Mimo dosahu
    Boj pokračuje.
    Podarilo sa ti zvýšiť vplyv firmy Venus Resources Unlimiteds o 15 bodov!
    Obdržal si 480 bodov skúseností.
    Získal si 6 body/bodov za česť.
    Obdržal si 480 bodov skúseností.
    Získal si 6 body/bodov za česť.
    Obdržal si 61.440 bodov skúseností.
    Získal si 768 body/bodov za česť.

    Neviete náhodou, prečo za niektoré zostrely nedostávam body vplyvu?
     
  16. jaritko - Body dostává ten, kdo tu loď dostřelí, takže když ji dostřelí jiný hráč než ty, nebo nějaké npc, body nedostaneš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jaritko

    jaritko User

    Žiadny iný hráč tam nebol a keďže som dostal body za odstrel lode, predpokladám, že som ho aj dostrelil. Najskôr som si myslel, že je to mapou, no nie je to tak. Proste z niektorých lodí dostávam len BS a česť a z iných aj body vplyvu.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
  18. [flav]

    [flav] User

    za vlastnu firmu nemaz body vlplyvu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jaritko

    jaritko User

    Je logické, že ak zbieram body do akcie, tak nebudem strieľať vlastnú firmu.
     
  20. Tak poslední výstřel asi nebyl tvůj, pokud tam žádný jiný hráč nebyl, tak ho dostřelilo npc.. nebo možná pet (u toho nemám vyzkoušené, zda body dostaneš, když loď dostřelí tvůj pet).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).