Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    Mám tomu chápať tak, že ak do daného hráča strieľa aj npc, tak sice dostanem BS a česť za odstrel, ale nie body vplyvu?
    Skúsim to ešte odsledovať pri dostrele na porte, tam npc nebude.
     
  2. Body dostane ten, kdo udělí poslední výstřel. Takže ano, pokud poslední dmg, které hráče dostřelí, je od npc, body nedostaneš ty, ale propadnou systému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Takže víťazom akcie môže byť nakoniec aj Lordakia?

    Edit: Takže problém bude inde. Práve som zostrelil ,,botxikára" v masku a body žiadne. Rovnako aj pri ,,utekajúcom farmárovi", ktorého som dorazil na porte.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Arya napsala :
    Abych nebyl OT? A kdy to bude????
    Pokud jste si nevšimli, tak akce dnes končí a odpověď trvá více než týden?
    To na BP mají celozávodku, nebo hráči a probíhající event mají v létě nulovou prioritu pro BP?

    jaritko ? oni to určitě zase rychle opraví.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. [flav]

    [flav] User

    ZOHAN prepac ale oni nemaju cas na opravovanie ale keby sa sekol peypal do 5 minut je opraveny .konecne si uz zvyknite ze v tejto hre je dvojity meter a hlavne sa s tim zmierte :):):)
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  6. Bingo :cool: další komu to došlo ;). Celá hra je jen obchodní byznys na zisk reálných peněz. Tudíž je priorita aby payment fungoval i kdyby sloni lítali,ale zbytek je nepodstatný. Hlavní je prodej :(. Takže i kdybychom se postavili vzhůru big-boyem stejně Nám to bude platný jak nebožtíkovi polobotky;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN pokud sis pořád nevšiml, tak kolegyně jasně napsala že až budeme mít odpověď tak ji dáme. No BP nám přes opakované dotazy dosud nic oficiálního nepodal, takže jestli si chceš vybíjet agresi, místo psaní na fórum mrkni do VOP na adresu BP a zkus se informovat osobně, třeba ti vyhoví dřív. :rolleyes:
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nebudu koukat do VOP na adresu a nebudu si psát s vrátným, který poštu z česka háže rovnou do koše?
    Uvidíme po půlnoci, jak se vyhrává event podvodem?
    A pokud si myslíš, že mé příspěvky jsou agresivní, tak se všem hluboce dětinsky omlouvám.:p
    A i kdyby jsem na BP napsal, tak co myslíš, že bych dostal za odpověď ?
     
  9. To by me zajimalo, co vam teda podali, kdyz ne nic oficialniho? To nejsou schopni neco kloudneho odpovedet nebo problem proste vyresit?

    Oni maji asi fakt celozavodku a jen na dalku spousteji eventy jeden za druhym :rolleyes:.
     
  10. Bambino

    Bambino User

    Hoši rozčulujete sa tu zbytoče čo vyriešia,lebo ak niečo tak to zase dostanu zrejme všetci a budeme si rovný aspom v jednom metri,čiže bude všetci najedený a aj husa zostane celá tak ako si to nepredstavujeme zase.Zasé?. :(
     
    Naposledy upraveno: 2/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak a máme zde nový měsíc, předpokládám, že BP už adminům odpověděl(v souhrnném měsíčním reportu? ) na jejich dotaz ohledně nepoctivého 2-hého místa při akci bitva o vliv na serveru cz1? Jak k tomu přijde poctivý hráč, co se umístil na 11-tém místě?
     
  12. Jestli jsem to správně pochopil, tak hráč na druhém místě bitvy o vliv byl zabanován, ale asi dostal odměnu za umístění. No a jak jsem se díval, už zabanovaný není, takže máš po problému. Takhle přece BP řeší problémy s nepoctivci už roky, to jsi si ještě nezvykl? UBA neběží, spousta věcí nefunguje, mimo ten platební systém.
    A pokud moderátorům nikdo neodpoví, tak si odpověď nemůžou vycucat z prstu, tak na ně prosím nebuď hrubý, už bys měl vědět za ty roky, jak to tu funguje.
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=5oeP2&profileCheck=4Gyrv&lang=cs
    Tenhle byl na (cz3) zabanovaný už několikrát, a na sloučeném serveru ge2-cz3-cz2 no je šéf-generál a první... Myslím, že sem brzy přihodí i cz1, tak budeš s bídou plukovník.
    Myslím, že jsme v exkrementech tak po ramena.
     
    Naposledy upraveno: 3/9/18
  13. 123812

    123812 User

    Cruenta†Ultionem Nojono a má přes 50 000 000 rank bodů :D A skoro 2000 hádesek? Blázen
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  14. Tak málo Hádesů ? :D:D:D Tohle je od Nás z GE-1. Měli by ho dát k Nám :D.
    [​IMG]
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  15. První cenová skupina :D.

    Aby mi to nesmazali, bitva o vliv má své "zasloužené" vítěze a pak ty další...
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Cruenta†Ultionem napsal :
    Kde ve svém příspěvku jsem hrubý?
    Korben mi v jiném vláknu napsal, že dotaz několikrát údajně reklamovali a že odpověď na mou otázku zřejmě dostanou v souhrnném měsíčním hlášení, tak se zase připomínám, aby dotaz nezapadnul.
    P.S. A to s tím, že budu s bídou plukovník na GE_.2 po spojení, jsi jako směroval na mne?
     
  17. ZOHAN, tak to jsem nevěděl, že jsi za to takhle vzal, pokud je to tvůj účet na cz1 tam dole, generál ti asi zůstane. Takže odvolávám, měl jsem se podívat. Zde top10 spojeného serveru ge2, cz2, cz3. a tvůj cz1.
    1[​IMG]TSAR-26[​IMG]Šéf-generál[​IMG]237,631,014
    2[​IMG]¨˜”°»Pнσεηîx«°”˜¨[​IMG]Šéf-generál[​IMG]224,329,895
    3[​IMG]★Đóит•Mєśś•Wιтh•Mє★[​IMG]Šéf-generál[​IMG]168,223,764
    4[​IMG]***BOXA***[​IMG]Generál[​IMG]167,814,685
    5[​IMG]ℳℴĸℝ Ɒ℮ℓƒⅈℕꜱα∪ℝⱰℴℝ⟙[​IMG]Plukovník-začátečník[​IMG]157,446,179
    6[​IMG]CAPTAN[EMRE][​IMG]Generál-začátečník[​IMG]152,370,469
    7[​IMG]Bω⬤ȊM•ÑΛŲĜĦŦҰ•ßØҰ⬤Bω[​IMG]Generál-začátečník[​IMG]141,525,750
    8[​IMG]csillagcsilla[​IMG]Generál-začátečník[​IMG]134,734,808
    9[​IMG]ƒ£ί¢ķĕř★Ổƭ_ſΐŕę*[​IMG]Generál[​IMG]125,960,876
    10[​IMG]♠ВОЙНА♠[​IMG]Generál-začátečník[​IMG]125,488,352
    [​IMG]ZØgHÅN‾‾‾²⁵[​IMG]Generál[​IMG]176,986,453
    Snažil jsem se ti vysvětlit, že pokud není odpověď, není ani na fóru. Já čekám na otázku, kdy bude opravená UBA už to bude 3/4 roku, rok. A už mě ani nebaví se připomínat, protože kdo na to peče je BP a ne moderátoři.
    Kde jsi byl trochu hrubý? #404 Moderátoři a administrátoři nejsou zaměstnanci BP, nemohou skoro nic v BP ovlivnit, pouze napsat upozornění, žádost o vysvětlení ap.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/18
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aryo, Korbene a Marvine? Už jste obdrželi nějaké of. vyjádření od BP k mému dotazu?
    A otázla zněla : dotaz ohledně nepoctivého 2-hého místa při akci bitva o vliv na serveru cz1?

    Už to bude?:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/18
  19. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN až to bude, tak to bude, pokud to někdy bude. Osobně si myslím že danní nepoctivci měli být zabanováni až do konce akce, aby zůstali mimo žebříček, ale s tím už teď nikdo nic neudělá.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můj osobní názor zde bohužel nemohu zveřejnit, jen mne prostě zajímá oficiální odpověď z BP na můj opakovaně urgovaný jednoduchý dotaz ohledně akce. Nic víc a nic míň.:(:(:(