Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mr.c3laskon a co bys chtěl? Měsíc prémia zadarmo pro nejlepších 10 hráčů + další odměny se ti zdají málo? Taky nemuselo být nic, a žebříček nejlepších hráčů mohl být jen pro dobrý pocit. Nedávno jsem to psal, BP by nemělo dávat žádné odměny, pak by si nikdo nemohl stěžovat že to co dostal je málo. ;)

    ☻[†]ρhλητδм☻ no pokud jsi včerejší nesplnil, a dnes se ti v nabídce neukazuje, tak už jej neuděláš.
    EDIT:

    v popise úkolu Živoucí legenda stojí: Odemkni všechny úspěchy akce „Bitva o vliv“.
    Tzn. musíš splnit úspěchy Sdílené hodnoty, Neohrožený vůdce, Architekt budoucnosti a Velký ochránce- ten dostaneš za splnění všech denních úkolů akce.
     
  2. co dostanu když budu v první 100??diky za odpověď
     
  3. *nohafuc*

    *nohafuc* User

  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  5. Korben

    Korben User

    Mr.c3laskon Na budúce ti za tú skratku dám taký ban , že ti až monitor stmavne.
    Aj na fóre sa budeš vyjadrovať slušne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. vie niekto preco z TA /treningovej areny) nazapocitava ziskany vplyv?!:/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. -xghost-

    -xghost- User

    Nepsal jsem, že je to nemožné. Ale, jak sám píšeš, bude to tak na třikrát. A včera byl problém vůbec někoho (obzvlášť s golem) na vlastním PVP potkat - každý si chce ten úkol udělat, takže jen krouží po vlastní 4-x. Jestli to jde obejít, jak píšeš střelbou do vlastního, to mě vůbec nenapadlo - pokud to funguje, pak ok, je to velmi lehké.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- Nevidim problem pre novacika ist na pvp a strelit par ran do gola, v dnesnej dobe staci ked pouzije x3 + kamene + raketomet + rakety a dmg da za par sekund aj flaxac, staci byt len trosku sikovny. ;)

    No ja som stretol gola asi tak za 30 sekund, najst niekoho problem urcite nebude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Jo, asi to bylo jen tim, jak jsem to chtěl udělat hned první den - fakt tam nikdo nebyl (a na cizích byli). Kdyz se jeden konecne objevil radsi jsem s nim bojoval, ikdyž byl mnohem silnější a bylo mi jasný že udělám bum, místo abych mu hodil mrazící raketu. Neuvědomil jsem si, že ten epic úkol se nemusí dělat hned ten den :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Peacemaker-7% bonus na poškození je jen po dobu akce nebo napořád.
    Děkuji za odpověď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    **GOLI*PETR** bonus na DMG platí permanentně, pouze bonus na body vlivu platí jen po dobu trvání akce.
     
  13. Karlosray

    Karlosray User

    je to podvod jak ma EIC nebo VRU vyhrat když maji MMO vice hraču než ostatni , je to podvod vždyckly vyhravaji MMO protože je jich vic přes 1000 .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    Karlosray - o com pises? aky podvod zasa? Tak sa snaz ziskavat body za svoju firmu alebo ak sa ti to nepaci,ze tvoja firma je leniva alebo je tam malo hracov,tak mozes prestupit,ale obvinovat z povodu,to si koledujes na fore o maler. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Karlosray DO ma 10ky serverov a nie vsade je 1. MMO. :)

    Co tak pohnut zadnicou a urobit nieco pre svoju firmu? Toto vidim kazdy den na chate, vsetci tvrdia ze ich firma je slaba a pritom oni sedia na porte a len sa stazuju, nie aby nieco urobili.

    Ked je niekoho viac, tak to nieje podvod, najdi si radsej v slovniku presnu definiciu toho slova.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Drift1

    Drift1 User

    Ale no..neoháněj se tu podvodem-nejprve dokáž že nějaký podvod vznikl.!
    Dále sice dané firmy na serverech mají určitý počet hráču ale zase brát do uvahy jak kdo je aktivní,jestli se akce zučastňuje nebo zda má na práci jinou aktivitu třeba boxíky.Já se dal na vliv protože mne stejně balíček na boxy končí za 5 dní.Ale potřebuji zase trochu po tom dlouhém sbírání jinou aktivitu.Dále koukej na to že né všichni hráči jsou online a to že body se nejvíce a nejsnáze získávají na lodích,takže lovci mají žně jako obvykle.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. takze s tou TA je to takto zapocitava ti zvlast vplyv ako v normalnej hre no a aktualne tam mam 120 vplyvu a hre 1,712 vplyvu som zvedavy ze ci mi vplyv z TA zapocitaca aj do hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Drift1

    Drift1 User

  19. Timanris

    Timanris User

    Ten úkol byl 4-x? :O
    to sem si teda nevšimla já sem měla v zadání 4-1 (pokud teda už blbě nevidim) Já sem EIC.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Isiel som sa nato pozriet, v TA mi obcas dalo vplyv, ale nie za kazdeho. Nerata to do normalnej tabulky, cize si nemyslim ze na zaver sa tie hodnoty budu zratavat. Ono tych par drobnych vplyvu z TA by ti bolo ajtak nanic. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).