Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Timanris - Ten úkol určitě nebyl na 4-x. Já jsem VRU a taky jsem tam měl 4-1.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. nebolo ale dakujem za odpoved :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Peacemaker ma 7% dmg na vsetkych nepriatelskych hracov aj ked som menil firmu?...pretoze som MMO a dmg mam akysi maly,,,zahadne ked prehodim na klasiku Enforcer su velke rozdiely,dakujem za radu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  5. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ďakujem moderátorom za každú odpoveď...ako je najlepšie zarabát vplyv z prémkom? batleray,cubi,x-2 ? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    -HeJkO33- cubikon je asi to najhorsie, najlepsie je rychla lod na x-2 mape a strielat tam krpate npc. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Thymius

    Thymius User

    Zdravím, ve FAQ k bitvě o vliv je psáno, že se Mise akce budou opakovat. Znamená to, že když jsem včera úkol neudělal, budu mít možnost ho ještě dodělat, nebo už mám smůlu a nebudu už tím pádem moci dokončit všechny mise (a úspěchy). Předem díky :)
     
  8. takze este raz a dufam ze posledny krat sa vratim k TA takze pozeram ocenenia a pise mi tam ze mam 2132 vplyvu no a v hre mam 1967...to znamena ze si myslim ze to zapocitava aj vplyv z TA pretoze v treningovej arene mam aktualne 165 vplyvu co ms doviedlo k vypoctu ze 1967+165=2132 ... takze myslim ze je ptvrdene ze vplyv z TA zapocitava do celkoveho vypoctu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. RobPol

    RobPol User

    Čau,
    chci se zeptat.
    Pokud dnes neudělám dnešní speciální úkol (Tedy nasbírat 500.Promerka ) Budu moci zítra splnit další (Zítřejší ) úkol?
    Jestli se mi zítra zobrazí zítřejší úkol pokud dnešní nesplním?
    Předem děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Přijatý můžeš mít jen jeden speciální úkol. Pokud dnešní úkol budeš mít přijatý, tak zítra se ti objeví další, ale ten dnešní (co budeš mít přijatý) budeš muset zítra dodělat abys mohl přijmout ten co bude zítra.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. RobPol

    RobPol User

    Dobře, ale když ten dnešní zruším, budu poct přijat ten zítřejší?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Ano.
    (ale ten dnešní už ne)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Thymius

    Thymius User

    No, zítřejší se ti zobrazí, ale ten dnešní už tam nebude :( Což je docela škoda, protože pokud chce člověk úspěchy, musí každý den na DO a udělat ho :)
     
  14. do oceneni zaratava vplyv aj z TA aj z hry ale do celkoveho rebricku hracov (najvplyvnejsi piloti) uz nie:/...je to troska domotane
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. RobPol

    RobPol User

    Chápu, jde mi o to, že bohužel dnes nemohu úkol splnit.
    Tedy snažím se nasbírat těch 500.Promerka (Někdo radil, at pošlu ze skylabu, že jim to šlo, no mě již ne). A nemím takovou výbavu na puknutí Cubíka, nebo UVK sám, tkaže pukám VK a ty dávaj 16.Promerka.
    Dnes nemám čas, jedu s neteří na krytý hřiště, kam se již týden těší.
    Dobře, tedy pokud dnešní úkol nesplním, a zruším ho budu moct udělat v pohodě zítřejší?
    Já jen, abych zítra nepřišel a neměl sjem možnost splnit zítřejší úkol :D Děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ten dnešní úkol si můžeš nechat aktivní a splnit ho zítra a po něm přijmout (a splnit) ten zítřejší. Jinak 500 Promka = 32 VK. Práce na hoďku (pokud nebudou moc často padat místo boxů bedny).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    alebo 4 cubovia :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. RobPol

    RobPol User

    Stále jsem nedostal odpověd.
    Pokud se úplně vykašlu na dnešní speciální úkol, přijmu ho, ale zruším ho, budu moci zítra dělat zítřejší úkol?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    neviem pre istotu to sprav
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. RobPol - Ty úkoly nejsou nijak vzájemně podmíněné, takže ano, pokud zrušíš dnešním úkol můžeš zítra dělat nový.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).