Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Timanris

    Timanris User

    Takže odpověd si již dostal stačí číst..
    Takže Ano budeš tam mít zítřejší úkol a ten dnešní ti propadne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. RobPol

    RobPol User

    Děkuji za odpověd, ale i tak úkol jsem raději udělal...
    Timanrisi, pokud nechceš odpovídat na otázky tak nepiš, nejsem na tvoje kecy zvědavý.
    A odpověd jsem dostal, až po mé poslední otázce. :D Takže ty čti. ;)
    Ještě jednou děkuji za odpověd.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Timanris

    Timanris User

    Ještě sem ti tam dala citaci kdy si dostala odpověd ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No akce velice =pekna= (pro mne az tak teda ne).Duvod ? Je fuk co clovek strili,tudiz at se to priste jmenuje sestrel co nejvic Stauneru a Lordakii na x-2 mape :D
    Tudiz az se bude psat nejake hodnoceni skuste nekdo kompetentni tam nekam napsat ze je afektivnejsi strilet jak nekdo napsal uz krpate NPC nez cokoliv jineho (brany,akce -nic nenese jako pidizvikate NPC :D )

    Odmnena pro Top hrace a 100 dalsich je nejaka ale opet se ukazalo jako pokazde u nejake velke akce ze ne vsechno bude bezet (jj presne 2 a neco denni SB). Ale zase si hraci vydelaly a to se ceni.

    Jen mne osobne zarazi ta nekomunikace ze strany BP. To jako se v patek seberou ,zhasnou,zamknou a do pondeli neni nikdo poverenej se o to starat a delat info pro hracskou komunitu? Nebo proste jen ja asi ziju v nejakem romanu ze se o chod hry porad nekdo stara 24hod. 7 dni v tydnu v kuse?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Belgam

    Belgam Guest

    _mnemonic_ a to jako meli informovat ze nechali zapnuty space? Nebo co se delo ze byla nutnost BP?
    Vubec nic se nedelo, pouze bezela akce dele nez mela. Jinak ano v patek je konec pracovniho tymu a zustavaji pouze lidi , kdyby byl problem se servery a ty zadne nebyli.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Aha.Tak to mam jinak nastavene v hlave co je a co neni problem ,tudiz problem byl jen u mne v me hlave :) No pro priste uz vim ze kdyz neco bezi trosku dele je to v poradku a neni to problem.Tak tedy dekuju za vysvetleni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    _mnemonic_ Ahá tak že ak u hráča alebo niekde v internetovej sieti nieje niečo v poriadku, tak samozrejme že problémy budú len u BP. Toto je myslenie 90% hráčov.
    Svoju iróniu si niekam schovaj. Jediný problém bol, že sa nevypol spaceball, no servery išli.
    Zamestnanci ktorý majú službu, sa starajú len o chod serverov .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. postman

    postman User

    Korbene, globál1 taky fungoval? Já myslím, že ne.
     
  9. Dobré odpoledne,
    Chci se zeptat, nikde jsem se toho nedočetl.. Zda budou ostatní národnosti na CZ serverech taktéž započítány do bodování v Boj o vliv..
    Protože na CZ3 má již první hráč necelých 100k bodů vlivu (doslova NONSTOP na baterce) a nikdo ho tam nezvládne ukočírovat na celý den, přece jen chodíme spát.. Druhý v pořadí má 68k a třetí 45k.. Co se týče národnosti, od nás je šesté pozici čech s 29k body.. Dá se s tímto něco udělat? Nebo je to prostě jiná národnost a my jakožto CZ/SK forum/podpora s tím nic nenaděláme.. ? Děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    ☻[†]ρhλητδм☻ Bodovanie je platné pre celý server. Národnosť sa v rebríčku nerozlišuje.

    postman Ja zas myslím že áno a nemienim v tejto téme preberať chod serverov, táto téma sa venuje úplne niečomu inému, okrem toho v jednej téme som sa jasne vyjadril ako sa bude postupovať pri hlásení problému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    ☻[†]ρhλητδм☻ vazne sa pytas na toto? Hovori ti nieco slovo diskriminacia?
    To ze je tam povoleny len CZ/SK jazyk este neznamena, ze su servery len vase. Moze si tam zalozit ucet kazdy a ma pravo sa zucastnit vsetkych akcii. To plati pre kazdy server.

    A nie, nikto s tym nic neurobi. Ked chces vyhrat, tak ich budes musiet predbehnut ferovo, ziadne diskvalifikcie na zaklade narodnosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    -HeJkO33-

    poprosím dodržuj pravidlá fóra, multipost spojený.
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Mohl bych se tě nečitelný nicku (☻[†]ρhλητδм☻) na něco zeptat? Hraji na serveru GE1, jinými slovy globální evropa, na prvních příčkách v hodnocení jsou tito lidé:
    Jejich národnost neznám, barvu pleti také ne, ale jedním jsem si jistý, nejsou to češi, mohou tam být???

    Btw: když je tedy CZ server čechů, je GE server evropanů? Je tedy server GA (global amerika) jen amíků? Proč tam tedy hraje pár českých hráčů? Já být amík, vypráskám ty hnusný čecháčky zpátky na rodnou hroudu.

    Tfuj, že se nestydíš!!! Já se stydím, ...za tebe...

    Ještě bych se tě rád optal, proč používáš v nicku cizí písmo? Jsi přece Čech ne? Se za latinku stydíš?
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
    -baghira2-, Korben a -HeJkO33- tohle ocenili.
  15. Timanris

    Timanris User

    Fíha, tak dnešní úkol ti slabší asi moc dávat nebudou :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Zafod

    Zafod User

    Tak jelikož se jedná o Bitvu o vliv, nevidím důvod proč by úkol musel moci splnit každý hráč. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    Timanris - ale dnes bude predsa SB,takze bude sanca zostrelit na 4-4 nepriatelsku lod.Urcite vacsia ako keby tato akcia dnes nebola :) A kedze vela lodi bude chciet splnit tuto ulohu,tak ocakavam tam aj patricny masaker :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Ja som teraz moc nemal cas na akciu, no prihlasujem sa aspon na specialne ulohy a dnes som skocil aj na 4-4 po tuto ulohu.

    Poviem ti, netrvalo dlho a uloha hotova, az ma prekvapilo kolko cervenych bodiek som stretol na mape. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. již od skončení sector control se mi nepřičítají osobní body o vliv a to jsem i vyčistil pc

    [​IMG]60111762
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest