Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TobrukSK

    TobrukSK User

    Zdravím mám takú otázku ohladne výroby RSB v montáži. Ja viem vyrobiť iba 15 000 rsb na recept a už nejedneho hráča z chatu sledujem že vyrobil 65 000 na recept čím jeto ? jedného som sa opýtal má 25 level bol som v tom že čím vyšší lvl tým viac dostanem ale dnes ma jeden dostal ma nižší lvl odosť ako ja a tiež ta šupne že vyrobil 65 000 ako pán, jeto dosť frustrujúce vyrobiť menej za tolko isto čiže chcem vysvetlenie čím toje alebo jeto blud alebo čo . Dakujem :) a Pekné sviatky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Bože môj, pomôž mi. :(
    Fakt sa toto opýtaš ? :eek:
    Premýšľal si nad tým vôbec ? :confused:
    DO je pre všetkých hráčov rovnaké.... A či máš lwl 1 alebo lwl 50, stále máš rovnaké podmienky ako ostatní hráči v tejto hre
    15 + 15 + 15 + 15 + 15 = 75
    Takže podľa mojich výpočtov frajer z globálu vyrobil 5x naraz RSB. A preto si vyzdvihol 75k RSB.
     
    Kebab_v_tortile a ZOHAN tohle ocenili.
  3. jaritko

    jaritko User

    No píše o 65 000, čo na daný výpočet nesedí. Ale je pravda, že na chate sa dá napísať aj 1 000 000 na jeden raz.
     
    ZOHAN a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Buď se někdo přepsal, autor, nebo ten v chatu a je tu ještě jedna možnost:
    [​IMG]
     
    ZOHAN a Y*o*D*i*A*k* tohle ocenili.
  5. pichlace

    pichlace User

    BP pridalo dobre mapy ale multifirmaky si zas nasly raj maly tie mapy nechat iba pre firmy 3 bl vru malo zostat iba vru a zakazat inym firmam chodit na cudzie mapy to je jedno aky lvl su a takto to malo fungovat na vsetkych BL mapach
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Pavlinka1 co se ti tam nezdá na tom ukolu ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. jaritko

    jaritko User

    •ŞĦΘCK▪, dúfam, že to nebudeš brať ako neférové jednanie alebo niečo podobné, na čo sa tu zvykneš sťažovať, ale čo si tak prečítať aj tie 3 príspevky pred tým, na ktoré to nadväzuje.
     
    ZOHAN, *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. TobrukSK

    TobrukSK User

    to mi nedošlo že chalanisko mohol viac vyrobiť každopádne je to dosť náročne nato nazbierať tak som to nedomyslel ale dakujem za dobrú ideu :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak jsem pročetl asi 4 strany z celkových 10ti a moc se tu nerozebírá vlastně skutečná výbava. Takže odmítám číst zbytek a zeptám se rovnou.
    Má někdo zkušenosti s novou lodí? Vyplatí se oproti třeba Cyborgu? Už nějak nemám v hlavě konkrétní čísla Cyborga, hlavně rychlost. Takže pokud není rychlejší, zdá se mi, že zas tak výhodná loď to bez nějakého super designu není.

    A co se týče laseru, tak ten bonusový dmg je při první ráně a pak cooldown a nebo při páté ráně? Taky už si nepamatuju, jak fungovaly ty Scattery,či jak se to jmenuje. :D

    Ve výsledku mě zajímá, zda se to nějak extra vyplatí. Případně jestli pak full třeba Cyborg s bonusem 3,5násobku nakonec vytříská z blacklight víc než třeba z obyčejné cuby... :)

    BTW zdravím všechny známé po dlouhé době. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Dovolím si vložit video hrače s full vybavou na BL
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Nové lasery se vyplatí určitě, jak na normální pve, pvp tak na blacklight kde jsou potřeba aby se ta vystřílená munice trochu rentovala. Invoke se dá večer střílet solo s abl municí a přenosem hp i s pár lasery. Záleží jestli chce někdo mít za 4 kuby 4k U a 20k cti nebo na bl za 3 Invoke 6k U a 60k cti. Hlavně to chce tu munici a na tu, je potřeba skupina aby to farmení odsejpalo.

    Já zase přidám video s dmg testem pro pvp:
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Díky za odpověď. To by mě pak ale ještě zajímalo, jak často se spawnují ta velká npc.
    A co se týče munice, tak nějak mi nepřišlo moc výhodné to používat i na obyčejné střílení, ale tak maximálně na nějaký rush. X4 by nestačila v poměru k tomu, co všechno vyžaduje ta ABL a k tomu ještě farmit nejspíš ty malé, aby na ni bylo... Trochu mi to přijde jako s BR na Hitacy. Kdyby nepadala z boxů, tak si ji pořídí málokdo, protože se to nevrátí...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. stačí dat dohromady skupinu a nepotrebuješ tu munici, ale je duležité mít alespon x3 munici at to jde ryychle, tato mapa není až tak o expení,ale spíš o tom zjískat nové rudy na vyrobu laseru a vecí z nich, když maš dost času a i munice(i trpelivosti), tak dokažeš každy den vydelat aspon na 1 laser. musíš skousnout občasný,ale netrvalý batlík elit lvl 24+ . ale da se to i delat s jinyma firmama, pokud mají trochu rozumu a potrebují na cizích mapach BL plnit ukoly, ja dnes vnoci delal invoky a impulsy s EIC a nebyl problém, i když par hodin pred tím nas batlili :D diky, novym mapam, podle meho nazoru - se dá snížit ta velká propast mezi FEG a UFEG,hlavne diky BL mapam se zase využívá naplno potenciálu skupiny a skupinoveho plnění ukolu. najde se jen malo hraču, kteří na BL neřeší skupinu.

    co se tyče obnovení NPC mi to pripadá zhruba jako u cubiconu(Invoke) ale u behemonta si nejsem jisty s časovou prodlevou, ta je určitě delsí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. 123812

    123812 User

    Cca 15 minut. (Možná 20)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. PandoraCZ

    PandoraCZ User

  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 28/12/18
  17. -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahojky, takže tu na cz/sk nic není.. :(
    No už dělám 18 ukol, jen bych byla ráda to měla v češtině :)

    Sevgi
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. 123812

    123812 User

    PandoraCZ podívej se na stanici do uzamčených misí, tam jsou :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    U těch Invoke (jsou tam 3) je spawn tak akorát pro menší skupku . Odděláš jednoho a jdeš na další, když honíš Impulse v balíku a on ti šije do zad, tak je to dost nepříjemý :mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).