Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya není třeba..promin

    měj pěkný den...

    chtěl jsem jen pogratulovat hráči nic víc..

    Takže velká gratulace...

    Všem pilotum štastný let.. !
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Víte někdo co najdu ve Skrýších Black Light ? Pročetl jsem si FAQ + forum Blacklight a kromě stručného popisu, že Šifra Black Light se sestaví v montáži a slouží k odemykání skrýší Black Light nemůžu nic najít. Takže sice vím, že pokud najdu skrýše Black Light (už jsem je v praxi našel) tak k odemčení potřebuji Šifru, ale co je uvnitř tak to nevím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musíš číst faq i celé a mezi řádky?
    Nestabilní designy jsou získány otevřením nestabilní mezipaměti, která vyžaduje odemčení Blacklight Cipher.
    Nestabilní mezipaměť lze nalézt na každé mapě blacklight. Pokaždé, když je otevřena, obdržíte 1 design Centurion.
    * možnost získat stejný design vícekrát.
    Bohužel překlad ve faq není dokonale přesný.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/19
  4. Díky za detektivní radu. Dle popisu v montážním návodu u Šifra Black Light "vyžadován k otevření skrýší Black Light" to se na jiném místě ve FAQ Black Light/Unstable Centurion Designy vlastně jmenuje nestabilní mezipaměť.
    Tzn platí rovnost: skrýše = nestabilní mezipaměť
    Tak to je člověk hned o něco chytřejší.
    Jinak díky za vysvětlení Zohane.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/19
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Shock napsal a adminům to nevadí :
    Můžeš tu jako chlap napsat, koho tím myslíš?
    Zajímalo by mne, co to má společné s tímto vláknem a se slušným chováním?
     
  6. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Ahoj, chci se zeptat, zda už někdo dokončil úkol Redukce stáda? Jedná se o zničení 20 Impulse 2 za 2 minuty a 40 sekund, tedy 20 kusů za 160 sekund! I pro skupinu je to podle mne nereálné. Tak se ptám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano, je to reálné splnit. Z jednoho invoka ti vyletí 8 impulsů, na mapě mohou být i 3 invoky, nastřelíte je ve skupině a rázem máš na mapě 24 impulsů. Ještě více impulsů máš na mapě po ranním restartu.
    Skupina je může nakaminovat, vezmeš úkol a postřílíš. Není to těžké, horší to je na plném serveru, musíš si tu mapu na chvilku prostě uzavřít pro tvou skupinu.:rolleyes:
     
  8. Skôr si myslím, že horšia je úloha na 100 impulsov a 50 attendov za 30 minút :D

    Myslím, že sme to robili pred alebo po reštarte a aj to na dvakrát alebo trikrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Ahoj, máte někdo praktickou zkušenost s tím, jak dlouhou zůstane boxík z Invoka (na jehož sestřelení jsem se podílel) na mapě ?
    Napadá mě několik možností: odhlášení/přihlášení z účtu, restart serveru ráno, atd.
    Díky za radu.
     
  10. Postrach_Phönixu tohle ocenil(a).
  11. jetecha

    jetecha User

    Ahoj, měl jsem dvanáct boxů z Invoka a já trubkao_O jsem vyčistil flesh player a .......... zmizely taky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Boxy ti urcite nezmizli... :D A urcite nie vycistenim flash playera atd...
    Obcas sa stane, ked warpujes, tak tie boxiky aj ked zoberies, animaciu tam stale mas, ale box uz nejde zobrat.
    A ak ti zmizli, tak to urobil jedine restart, a nie ziadne cistenie... :D
     
    Kebab_v_tortile a ZOHAN tohle ocenili.
  13. jetecha

    jetecha User

    FrOg!_Is_Back_[SvK]
    napadá mě ještě, jestli nebyl restert během dne, ale boxi jsem dopoledne měl a večer byly pryč :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Myslim ze tie denne restarty ti boxy nezoberu, ale niesom si isty...
    Restart, ktory berie boxy, scarp a ostatne veci, je ten ranny.
    Tie denne restarty su len take doplnkove, ktore pridavaju, a zlepsuju veci, ale urcite neberu boxiky.
     
    Kebab_v_tortile a ZOHAN tohle ocenili.
  15. jetecha

    jetecha User

    FrOg!_Is_Back_[SvK]
    zkrátka a dodře-jsou v čudu a opravdu nevím po jaký akci, jinak dík.
    Je asi dobrý u toho zůstat dokud neudělám úkol (najednou jsem chytrej)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    On byl včera plus mínus kolem poledne restart a ten ti zcela určitě boxíky vzal.
    Byl restart asi větší, protože nešlo ani nalogovat do hry pro nově příchozí hráče. Nešlo ani GE-1, ani GE-2.
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Mohl by někdo odpovědět ? Já teda netuším :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    A byl jsi někdy v bráně Hades? Tak něco podobného vzniká, když hráči dokončují sestřel toho největšího NPC - Mindfire Behemoth.
     
  19. Honzin

    Honzin User

    V ten okamžik by ti mělo HP + stoupat či - klesat.

    Možná se pletu ale podle mojeho pozorování je to takhle.

    Samozřejmě když je NPC mrtvé zůstanou jenom znaménka

    a těch NPC u kterých se tento jev děje je úctyhodný počet.

    «¤( Emperor Kristallon )¤» možná všechny.

    Mindfire Behemoth

    Attend IX

    Otázkou je proč tento jev vzniká?

    Možná při velkém úbytku HP NPC.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/19
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  20. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    No já Hádesky nedělám, všiml jsem si toho na 2 bl mapě. Ukazuje se mi to občas i když nejsem ve skupce a zrovna nic nestřílím, ale jsem poblíž. Tak dík za info :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).