Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Je zde nějaký návod kadyma se vůbec na tu novou mapu odstat?proletěl jsem všechny mapy od1x-x8 PVP nikde nic néní,nějaká rada a má to vůbec smysl?
     
  2. Pat a Mat je plánován na druhou polovinu roku 2019 :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Marrek

    Marrek User

    Na každej X-8 mape maš jeden port ktorý vedie na BL mapu Vždy je to portal ktorý je na spodku mapy v strede, možeš tam od lvlu 17, ale len na mapu z ktorej máš pristup z tvojej domovskej X-8 mapy, na ostatne mapy môžeš od 24 lvl


    PS: shock daj si od tej hry pauzu, načo hráš hru ktorá ta nebaví a len sa tu stažuješ ako je všetko zle a ako to bolo v roku 2011 dobre.. nehraj to nasilu :) Nik ti nedrži pri hlave zbran že to hrat musiš :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Nějaké info co jsem viděl ale kdo ví zda to bude pravda či ne.
    Nastanou asi v těchto mapách menší změny :)

    Hey everyone,
    We will have a sync/ patch today with the following changes:
    Mindfire Behemoth
    - NPC reward changed.
    o 50,000 uridium to 5,000 uridium
    o 200,000,000 credits to 20,000,000 credits
    - The remaining 45,000 uridium and 180,000,000 credits is split among the 8 boxes dropped by the Mindfire Behemoth
    - Damage has been increased to 145,000
    Mimesis Ship
    - Scramble ability evasion reduced from 80% to 65%.
    Star formation
    - 10% evasion reduced to 5% evasion.
    Hitac
    - The bookings for the winners are in progress, means that there are already entries in the logbooks of the winners but not all rewards are already booked. It’s work in progress, we are aware of it and we hope to finish the reward bookings soon.
    Your DarkOrbit team

    PS: rovnou dejte aby šli některé lodě do demontáže protože tím hodně lidí přestane dělat surky na mimesis můj názor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pecko

    pecko User

    taky tak
     
  6. Technický problém s montáží lodě Centurion:
    přestože mám dostatek zelených klíčů ke kořisti, tak v sekci Montáž/Centurion/BK-100 mám stav 0/200. Mám pocit že Montáž není propojena se stavem Hangáru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Postrach_Phönixu, toto sa už niekde riešilo, respektívne je to spomenuté na DO discorde.

    "The issue with booty keys not being recognised by the assembly is being worked on right now, as well as an error in the group window which displays players who are on 1-BL as being in 3-BL."
     
  8. Mapa Hezká jinak je to Opět klasicky věc pouze pro Vyvolé - Botery nejlepší zákazníky BP ostatně jako vždy 99% novinek :)
    Mám 10 nových Laserů a Konec Hry další postup není možný!! Nejen kuli nefunkčnosti montáže, ale není možné získat potřebnou surovinu, z Nejsilnějšího Nepřítele. 45% Bostrer na DMG munice 8x Vrtčka a mezi Osm hráčů kteří dostanou boxík se stejně nedostanete! a člověk by musel být Idiot aby to zkoušel dokola a dokola a nehorázně utrácel poctivě vydělané uridium a Bílou kuli odměně 200 uridia:-DD jak už jsem psal BP si ze slušných hráčů akorát dělá srandu!! a Podporuje Podvodníky a Podrazáky!
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
  9. •ŞĦΘCK▪ Zbytečně tu vypouštíš emoce do úteru. Tvé názory nic nezmění a prorokování úpadku hry se také konat nebude. Názor stačí napsat jednou, popřípadě doplnit s nějakým odstupem času. Nikomu tady určitě není příjemné číst, jak ve většině tématech si nesmyslně stěžuješ a zavrhuješ něco co je tu teprve den, především pokud jiní hledají informace k tématu.

    Blacklight tu máme teprve den, ty už jsi přesvědčený o zkažení hry tímto updatem, nemluvě o tom, že to nemáš vůbec vyzkoušené. Pokud k tématu nemáš nic smysluplného, je lepší nic nepsat. Když ti to tolik vadí, ignoruj to, dej si pauzu nebo prostě přestaň hrát.

    Opravdu nemá smysl, tady tímto způsobem dělat ze sebe vola. Snižuje to kvalitu diskuzí a především je to ostatním otravné, když si stejný hráč v několika postech na jedné stránce stěžuje na jedno a to samé. Baghira tady stačí jeden, nemusí jich tu být několik...

    Za zvířátko se omlouvám, ale jiné mě nenapadá.
    _______________________________________________________________________________________________


    Btw k tématu, BL pro mě celkem příjemná změna. NPC jsou sice silná ale pokud si hráč najde skupinu, dají se v klidu ustřílet. A věřím, že s novými lasery, které jsou určeny hlavně na BL mapy to bude časem možné i s menším množstvím hráčů ve skupině. Holt to není o farmení uridia a šetření si sepromu v laserech. Je to o spolupráci hráčů, plnění úkolů a získávání surovin do montáže. Suroviny padají ve slušném množství, úkoly jsou docela zábavné. Za mě fajn update, už předešlý update se stovkou misí se mi líbil.

    Hraní mě zase baví a jsem více aktivní i přesto, že jsem chtěl se hrou zkončit. A to jsem hráč, který si vystřílel zásoby sepromu, elitní munice, přestal jsem kupovat uridium, premium atd. Nemám klan a i přesto se to dá, sice si to šimrám x2 :D ale pořád je to zábavnější než hrotit ranky v braně a stresovat se, že mi utíká hodnost :).
     
  10. pecko

    pecko User

    zazalovat BP
     
  11. Můj názor je můj názor a mám na něj právo a mám právo ho vyjádřit a také ho sem napsat a pokud se ti nelíbí tak ho nečti :p
    a Hra Neupadá ta už je Mrtvá, Hra to bylo dříve teď už je to jenom ždímačka. a Toho Vola si pro příště Odpusť. předem děkuji.
     
  12. ZabijakAnetky Názor ti neberu, můj post je mířený na hráče •ŞĦΘCK▪, názor neberu ani jemu ale stále opakující se nářky mi lezou krkem. Všichni zde máme nějaký názor a s něčím nesouhlasíme. Ale tím, že budu psát jako kolovrátek pořád to samé je k ničemu. Vadí mi hodně věcí a proto jsem přestal platit, to je jediné co mohu udělat.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
  13. coroner

    coroner User

    tomu shock vrátila podpora a moderátoři všechny drony, když mu nezodpovědným jednáním pukly. Bacha na něj....
     
  14. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Pokud je pravda ze se bude mnenit odmnena a staty z top NPC na novych mapach je to ukazka umu vyvojaru hry -ono nestaci ten uzasnej ukol s promerkem -oni musej jeste vic to mrsit -utok NPC 145k. proc ne rounou 1M. - alespon by se u nej hraci mohly stridat -zatim to maj jen vyvoleni ze si musi nafarmit dokut to de :/ (asi vi vic nez je napsano na foru) .No BP se ukazalo a hraci 24/7 ty to maj uz celou mapu zakoupenou pro sebe. Opravdu se snima nehodlam popotahovat o NPC -skoda ze to nikomu v BP nevadi ale jak se rika -dokud platis delej si co chces
    PS:Kdo neveri at se koukne na 3-7 na GE2 jak se delaj spravne VK => pekne krouzivyma pohybama jako na kolotoci.

    Edit: Jak ja nesnasim pokud mam pravdu :/ => https://board-cs.darkorbit.com//threads/vyrovnavaci-patch.110966/#post-944075
     
    Naposledy upraveno: 7/12/18
  15. Prostě 24/7 nebo jak říkáš kolotoči hold BP s tím nic neudělá.
    Taky jsem viděl jak na x-7 mě 24/7 ukradl VK.
    Hold po sloučení se to ještě více rozmohlo ty 24/7 ale škoda řešit jen názor.
    A kdo nevyzkouší tuto novinku může jen nadávat.
    Vyzkoušel jsem to včera i dneska a v pohodě akorát NPC silné ale jde to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Marrek

    Marrek User

    citacia z diskordu "Mimesis Ship - Scramble ability evasion reduced from 80% to 65%. Star formation - 10% evasion reduced to 5% evasion."

    No to ma teda dostalo ten nerf lode Mimesis :D fakt rovno odstánte všetky lode a nehajte tam len ten kus plechu cyborg.. dost že s nim hra minimalne 70 % hračov nerfnite mimesis nech ich je ešte viac na tej hnusnej lodičke, najlepšie je že ja som si tu lod vyrobil hlavne kvoli schopnosti, teraz mam drahu no neschopnu lod a nemam ani tu vašu všemocnu lod cyborg.. a to vdaka tomu že BP dobre vedelo že hrači dokažu to nove NPC zničit pomerne lahko ale namiesto toho aby tým NPC pridali nejaku abilitu podobnu spearheade - hned znižili odmenu za NPC na hráča, chápem to je správne, ale prečo ničit kvoli tomu lod a tým v podstate aj pestrosť hry ? Teraz to NPC bude solit za 135K a jediný kto ho bude ničit budú top hrači alebo kolotočari pretože maju všetko vo full maju uridko tak si vyrobia novu municiu a možu tam farmit aj celý den.. Mimesis lod ktora jedina ponukala ako taku spravodlivosť proti hráčom ktorý radi hraju 5vs1 a dala možnost bránit sa je teraz uplne k ničomu, pripade ešte lepšie ked medzi tými 5 hráčmi sú tak 3 z vašej vlastnej firmy však prečo nie.. už včera som písal o tom aku podpásovku dali všetkým hráčom čo si poctivo dlhu dobu robili full Nove LF4 a teraz su v podstate bezcenne ... to iste misie s promerkom.. mne osobne to nevadilo ale neviem si predstavit že mam 5+ mega sepromu v laseroch a kvoli nechopnosti BP spraviť niečo s hráčmi čo bugovali seprom on prísť.... mam pocit že tunak v tejto hre človek može profitovať len z multi klanov a hrat to viac hračov (kludne aj vaša firma) vs menej hračov a mat danu mapu alebo zapnut kolotoč a všetko to riešit skrz miliony uridia na učte... normalny hráč ako ja čo občas da nejaku korunu do hry, nepouživa žiadne programy ani nepreferuje interracial klany nema možnosť nič v tej hre robit len byt taky ten blbček ktoreho každý pošle na zakladnu pretože sám nemože nič... uprimne dnes som prvý krat uvažoval že s DO skončim, hra ma baví ale spôsob akým sa to všetko vyvíja na úkor asi menšinovým poctivým hračom ktorí ešte hraju na firmy ma znechucuje vobec pokračovať a snažiť sa dalej byť lepším v tej hre... som zvedavý ako to bude vypadat za mesiac , tipujem 60 % cyborg , 20 % centurion, a ostatok sú hrači čo ešte nemaju jednu z tých 2 lodi ... krása.. vyber teda fakt úžasný.. no som zvedavý čo ide byť dalej ale minimalne odomna neuvidia ani cent pokial neuvidím že sa aspon niečo nerobí pre normalnych hračov. .. ( neviem kde som sa mal vyjadriť ohladom tohoto na forku neni žiadne oficialne vyhlasenie zmien, no na discorde to už je takže je to viac menej isté.. ) Viem že väčšina hračov je proti Mimesis ale uprimne, ta lod teda okrem NPC neni ničím nepriestrelna a lepšia než cyborg atd.. skôr by som povedal že bola konkurencie schopna a zaležo dosť o skille.. spoliehat sa s tou schopnostou na RNG pri 82 % vyhýbaniu nebudem ... to nema ani cenu skušat - za mna ta lod bola dobre balancovana, jediný problem je že hrači si mohli s nou nafarmit na tom novom NPC no však ale to snad neni problém mu dat nejaku špecialnu schopnost ako ma napr JAMX alebo podobné.. hlavne že spomaluje a dáva hračom polaritu :D lepšie je nerfnut lod ako zmenit schopnost NPC logika BP v 2018, jasne naserte viac hráčov nech tam mate už len ten odpad na ktorý tu každý nadáva a aj tak s nimi nič nerobia, ludia to mate dôkaz ako vie BP rýchlo riešiť problémy - hrači si mohli zarobit za mindfire 50K urka zadarmo pomocou lode mimesis ? na druhý den nerf lode, formacie, a zmena odmeny za NPC, keby chcu tak sa kolotočov zbavia do 24 hodin lenže zjavne nechcu, presne kvoli rovnakemu dôvodu ako teraz nerfli lod a odmenu z NPC uplne presný :) Správte si názor sami..
     
  17. Marrek můžeš to upravit aby se to dalo číst nějak.. ztracím se v tom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Si to vytiskni a rozstříhej ne?
    Pochopím, že s mimesis to bylo snažší toto nové npc zdolat, ale zadarmo to určitě není. Nechápu ale proč změnili tu formaci?
    Logika nepustí.:p:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. asi důkaz proč se nic neřeší.....máte pravdu dám si pauzu moje nervy jsou jedny... jen jedny..
    A kvůli neřešení nemíním o ně přijít....takže 21 prosince a nový rok dám klid mým nervům z této hry..

    Edit mám 34 SB, full herkul lf4 pet full a stejně vyjedu na novou mapu jsem dole...jako poctivě jsem měl problém i na 4-5 ...UBK velmi těžké, cubikon něco co nesundám... nová mapa NPC brutálně těžké...obrovská spotřeba munice, kami mi nestačí nic... už vůbec nic... akorát mi z toho ještě víc rupli mé nervy
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Tohle vše chápu, ale zamyslel se třeba někdo na tím, jak ty nové ukoly budou plnit hráči kteří třeba ještě ted mají 15 LVL ?? Prostě dát na Regulerní Mapu na NPC Drop systém je naprostá Prasárna!! Sám se těžko chytám na Ivoke abych dostal Box na spráku a růžovkou :)
    a až budou mít hráči těch laserů více jak 10 tak ten kdo tam vleze až na měsíc bude jako dělat CO ?
    Bude na velkých NPC totálně bez šance !! Tohle je na Hlavu není to přece speciální akce jako Hitac!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).