Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    ja by som chcel vediet ci zmenia tu ulohu na upgrade laseru
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ještě jsem se nerozhod, jestli pustím k čertu seprák v lodi, zatím jsem prošel úkoly a byl jsem se podívat na nové mapě. Jeden tam v tom chlívku nahoře na mě vybaf v mžiku mi slíznul mask a polovinu bž a štítu a snad i zpomalovačka, byl jsem rád že jsem zdrhnul :) Co je tam dole za tou zdí, jak je v polovině ten průlez ? Tam bude asi ten druhej šmejd a další npc, za průlezem čekali ruďasi a jsem tam vlez tak si mě hned podali ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. to je nejilnejší NPC :) dava za 145K rany :D . ma antimask a zpomalovacky.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pecko

    pecko User

    vdaka za odpoved, ale tam sa pise ze nebude to branit mi plnit ulohy lenze tu niekto pisal ze to bude problem tak teraz neviem co si mam o tom mysliet
     
  6. brání to v té linii úkolů ze které je tento první ,tím pádem nesplnění blokuje další a pro spoustu hráčů i poslední ,protože máme x milionů poctivého sepromu v laserech . Je to stejně nelogické od chytrých hlav z BP jako dnešní akce LF4 den ,když už se ví že tyto lasery včetně upgrade jsou už slabší než nové prometeus lasery ---je to prostě špatný vtip od vedení této hry kde je momentálně největším problémem neférovost hry vůčí poctivým hráčům a tolerance ba ignorace podvodníků v této hře
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    co za LF4 den je?
     
  8. HELIX LF-4 DAY!
    Helix zvýšil tvou šanci na nalezení cenných předmětů včetně trojnásobné šance na zisk smrtícího laseru LF-4. Užij si nejlákavější zelenou kořist od dob kapitána Kirka!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 100 beden ... 5 lf4 po novém zvýšení 3X ted..což je fajn :rolleyes::rolleyes:..

    A úkoly lehké akorát munice mizí moc rychle....a dá se udělat full elit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. No však o to jde, aby všichni, kdo mají seprom v laserech o něj přišli. Já ho sice miliony nemám, ale kašlu na úkol, jde naprosto mimo:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. na margo sepronu hrám každý den a nikdy ho nemám dost kde ho zobrali všetci ty čo plaču že ho maju hafo a nemôžu dorobit ulohu ? takže pekne si ho minte a dorobte si ulohu ale mám otázku kedy sa otvoria tie úlohy ktore su zamknute vie niekto poradit prosím ??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ***, poprosím o slušný slovník. Jinak dost poctivých hráčů má našetřeno několik mega sepromu. Jednoduše pokud hráč posílá denně více sepromu než kolik za den vystřílí, ať už z důvodu menší herní aktivity, nebo vlivem způsobu farmení (boxíkování apod.), dokáže si udělat slušné zásoby.
    Přečti si FAQ- blackfight. Začíná se dvěma úkoly, a po jejich splnění se ti postupně odemknou další.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  13. Ta čest je hodně velké když hráči koupí booster 50% pak vydraží boostery no prostě když dají kolem 100% tak to bude pecka ta čest
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Já jsem dlouho přemýšlel zda obětují seprom a rozhodl jsem se že ne.

    Tohle je na CZ3 kde mám malý účet a nehraji max chodím na chat.
    Zde nehrají. na celém CZ3 jsem nehrál snad rok jen posílal seprom z nudy.
    [​IMG]
    A toho by bylo více kdybych chodil na CZ3 server každých 16 hodin,přijal seprom a poslal další.

    A tohle je na GB1 - GE4 - (Anglie 1)
    [​IMG]
    Jak admin napsal:
    "Jednoduše pokud hráč posílá denně více sepromu než kolik za den vystřílí, ať už z důvodu menší herní aktivity, nebo vlivem způsobu farmení "

    Má odpověď nesbírám boxy protože na serveru by si hráči myslely že jsem 24/7
    Aktivita na mém účtě od doby co mě skončilo premko tak ani nechodím hrát, jen čekám až bude zimní brána tu si udělám.
    Před měsícem jsem měl 3.000.000 a obnovil jsem mega sepromu na laser opět. protože byla akce prometheus a já utratil kolem měga uri jen do brán i seprom šel pryč ale nevadí mě to.

    Jde o to jak je již napsáno od admina:
    Když například nejdu na CZ3 - 3 dny tak mám skylab 9.000 a a přitom na cestě dalších 8.000
    na GB1 třeba v sobotu jsem poslal 5000 sepromu a dneska (pondělí) jsem posílal 7.000 sepromu.

    Ono co jsem to počítal tak za těch 7 dní co hráč denně posílá se dá dát kolem 250.000 sepromu
    Za měsíc je to skoro kolem mega záleží kolik posílá.

    A představa že bych měl dělat úkol a přijít o slušně naposílany seprom fakt nechci.
    Protože pak bych nehrál zase kolem 3-4 měsíců abych ho měl tak jak měl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Selendix

    Selendix User

    Stačí kdyby tam dali, upgradujte pomocí Promerium nebo Seprom a je to pořešené.

    Ale jak jsme četli, je to tak záměrně.
    Tak se zařídím podle toho a záměrně ten úkol dělat nebudu, protože nečekám, že to změní.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. josef402

    josef402 User

    zamer potrestat nas poctivce :)co občas strilime ze mame většinu ukolu hotovyh 21+ a většinu posilam seprak to jo:eek::eek: a ti co si +-nakradly ruznym nepoctivym spusobem v tom budou pokracovat dal protože to smazaji a za par dni+ to mají spatky to je teda spravedlnost :D:D:Dtemu kdo na to prise bych chtěl podekovat:eek::eek: většího .....sem za svůj 50lety život nepotkal takze když je to zamer tak se všichni vy...na:oops::oops: poctivost a podme hrat nepoctiveo_Oo_Oo_O jak zbytek ja sem vyzvu prijal:p du do toho:p:p:p doufam ze se hojne pridate:p:p:p
     
  17. Vidím v tom, výhodu.
    A to, že když máte tolik sepromu v raketách a střelách a nechce se Vám přehazovat.. no ale nebude mít nové lasery.
    Tudíž kdo to udělá bude víc elitní...než ti co bojkotují úkol..
    Takže tak...aspon to bude konečně vyrovnanější snad
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. josef402

    josef402 User

    a na to si dosel jak :confused:elitak :pza pul roku budou zase všichni eli:rolleyes: a pridaji zase nove hovadiny aby vytahali další eura takze budes tam kde si ted v :oops::oops::oops::oops::oops:o_O
     
  19. kde najdem tie bedne blacklight s dizajnom ? už som preletel všetky mmo mapy aj s 1bl a ani jedna
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Asi tak: Nestabilní designy jsou získány otevřením nestabilní mezipaměti, která vyžaduje odemčení Blacklight Cipher.
    Nestabilní mezipaměť lze nalézt na každé mapě blacklight. Pokaždé, když je otevřena, obdržíte 1 design Centurion.
    * možnost získat stejný design vícekrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).