Diskuze: Boostery (Zesilovače)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    .Kulihrášek. ano existuje ale já osobně nekupuju,protože ta šance mi přijde stejná jako bez boosteru,mimo jiné se booster nevztahuje na nákup I-oleje
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Nemusím být platič abych si kupoval zesilovače stačí mít štěstí na bedýnky :D Sice nevím co s nimi budu dělat když dělám jen event :D

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess? Ať tedy nehltíme jiné vlákno, jen si zde odložím tvůj slíbený ''screen'' a jeho vysvětlení s ekonomickou rozvahou ohledně boosterů.
    #4782
     
  4. ZOHAN Tess ti jasně odpověděla. Nevím o co se tu snažíš.
    Četl jsem co jsi psal ohledně boosteru a to jsi dostal odpověď ;););).

    Co přesně tedy chceš, můžeš sem dát tabulku třeba :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, Nevím, jak jsi ty zvyklý v reálu řešit nesrovnalosti, nebo věci co tě zajímají. já jsem zvyklý dotáhnout věci do zdárného konce a pokud se chci něco dozvědět, tak se to i většinou dozvím. jen pro upřesnění, o co mi jde, tak si přečti opakovaně tento příspěvek od Tess
    :#4782