Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zde máte možnost diskutovat na téma: Kuiper GG - FAQ (alias Streuner GG).

    Pamatujte že obsah je stále ve vývoji a od finální verze se může lišit. Všechny známé informace naleznete ve FAQ.
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Mňa by zaujímalo, či tá šanca na dizajn je myslená, že určite dostanem jeden z dizajnov alebo možno dostanem jeden z dizajnov ako to je u ostatných brán?
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    jaritko Nie, je to len sanca na dizajn, nedostanes to z kazdej brany. Je to ako pri havocu...

    To by si tam kazdy chodil farmit 200K U. ;)
     
  4. Plaptík

    Plaptík User

    Ja si myslím, že už aj kvôli tej šanci je to veľmi atraktívna brána a vymysleli pekne to, že aj keď ti to môže padnúť, tak nemusí a tým pádom je tá brána aj dosť neefektívna, lebo ju človek postavia zo 100 častí dostane 15k uri a žiadnu bielu, zdá sa mi to celkom vybalancované. :)
     
  5. No .. i tak většina elitních hráčů má všechny jmenovane desingy ... takže při padnutí některého z nich by dostali pouze U ... a za tu u se Slevakem tu bránu postaví 1x neli 2x ...
     
  6. Polas

    Polas User

    No zatím ta šance není specifikovaná takže se časem uvidí jak to bude padat ,doufám že né jak desingi z beden.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Polas Prirovnavat bedne k branam je uplne odveci. V bedni bude sanca na dizajn niekde pod 1%, v branach ako epsilon a kappa sa sance pohybuju okolo 20-30%.
     
    ♥†мσяŝταıη†♥ tohle ocenil(a).
  8. Polas

    Polas User

    Já vím trochu jsem to nadsadil.Ale tady ty šance jsou dost nevyrovnané.Hold někomu to bude padat častěji a někomu zas né.Jak jsem psal bude se tu uřčitě psát jak komu to padá a nepadá.Já vím ted to nemá cenu řešit.
     
  9. vosinoha1

    vosinoha1 User

    tak že nebude odměna v bílé munici je pro lidi co točej brány pořád jedno ta šance na těch 200 k uri je lákavá designy se draží už dlouho tak snad skoro každej kdo jí bude stavět už designy mít bude a půjde po tom urku a procentní šanci vidim asi jako u kapy na herculy cca 5 bran na odměnu ale uvidíme třeba se mýlim a bude to padat častěji
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Polas Sanca je pre kazdeho vsade uplne rovnaka, akurat niekto ma stastie a iny zase smolu. Teraz ci neskor, nema vobec zmysel to riesit, sancu bude mat kazdy rovnaku a nic neovplyvni padanie vzacnych veci.

    vosinoha1 Nespoliehal by som sa na caste padanie, BP si urcite da pozor aby sa z brany nestalo miesto na lahky zarobok Ucka. Sancu by som realne videl niekde okolo 20-25%.
     
  11. DolIphinz

    DolIphinz User

    chci se teptat kdy bude brana pridána do hry a jestli na ni bude zaply test? Díky
     
  12. Korben

    Korben User

    Pýtaš sa na niečo, čo ešte nikto nevie. To čo sa vie, je vo FAQ.
     
    Gahan tohle ocenil(a).
  13. DolIphinz

    DolIphinz User

    dobře diky :)
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    Řekněte mi kde se píše že tam není/nebude X4 munice??..já to tam nikde nevidím...protože jde o rozpracovanou verzi tak předpokládám že se to ještě bude měnit.Jinak těch 200 tisíc uridia je lákavých a jsem zvědavý na ty NPC...nechám se překvapit a pokud bude test tak se tam zase nedostanu...
    Kristo-To jsem četl ale všimni si že tam není uvedená nejen X4 ale též kredity,kredity za NPC,uridium za NPC,rank body a logdisky..předpokládám tedy že to je pouze prvotní info pro předběžnou odměnu a že se to ještě upraví.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/15
  15. Kristo

    Kristo User

     
  16. Výhodu ve vyplacení uridia vidím v tom, že si ve slevě koupíš disajn, který si sám vybereš, nebo něco jiného.
     
  17. kredity z NPC, uridium z NPC a celkovy ranky vzdycky pokud vim pocitali sami moderatori, tohle info BP nedava. Bys chtel trosku moc.
     
  18. Little_Tali ono jde spíš o to, že ještě nikdo (ani moderátoři) neví, kolik bude za ty nová NPC rb, Uridia, Kreditů, etc. Proto to tam zatím ani být nemůže. Je tam pouze odměna čistě za dokončení brány.

    Ale to nic nemění na tom, že se očividně s x4 jako odměnou nepočítá - ta je také za splněnou bránu a ne NPC, logdisky jakbysmet...
     
  19. Myslim, ze jsi mel svuj post smerovat na nekoho jineho :) mne osobne je jasny proc to tam neni a taky to pisu. Nepotrebuju pro sebe preklad toho co jsem sama napsala :D
    Kazdopadne pracovni verze je vetsinou o hodne jina nez verze co pak prijde do hry.. pokud je tu jasne napsano "rozpracovano", pak nechapu, proc se nekdo pozastavuje nad odmenou - a ta se ve finale muze klidne jeste upravovat az po uvedeni GG do hry. Upravovali tak vsechny 4 prvni brany (Alfa, beta, gamma i delta) a tak bych informativni post ve FAQ brala jako priblizny info o tom, co v brane bude. A ne co se za ni dostane.
    A ono vlastne i to co v ni bude se muze taky zmenit, i v live verzi. To se u prvni ctverice vlastne taky upravovalo :D
    Takze FAQ je hlavne proto, aby se vedelo, jak bude brana vypadat. To uz urcite menit nebudou :D :D
     
  20. Promiň, ale opravdu nemůžu poznat jestli ti to je jasný nebo ne z takové věty...btw. reagoval jsem na tvůj příspěvek, ale bylo to myšlené samozřejmě všem, kteří si nebyli jistí;)

    P.S. opravdu ta kočka neexistuje? Dokud tu krabici neotevřeš, tak to nezjistíš, stejně jako jestli je mrtvá či živá:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.