Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. Axar

    Axar User

    Chci se zeptat kdy bude ten speciální úkol?
     
  3. -Neptun-

    -Neptun- User

    Chvilu tam byl aj dneska a pak zmizl,ale na EN forku sem sa dival a je tam psane Missions will start on 20 November 2015.Takze po pulnoci asi.
     
  4. Zdravim chci se zeptat na boxiky , který jsou teď (Kuiper akce)..Z boxíků padá cca 20 -40 gg .Chci se zeptat jestli to není nějaký BUG, abych nekupoval zbytečně zdvojnásobovač.Díky
     
  5. Otázka,jsou ještě ty boxy? jak koukám,tak žádný boxíky nevidím,nikde,server Global Amerika 4,jinak co z nich je? a jestli z nich je 20-40 ee znamená to se zdvojnásobovačem 40-80 ee? Díky za odpověď
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Takže musím říct že je to povedené..nasbírané gg se kopí takže zítra musím 2x násobek koupit :D..do brány pujdu až po akci....z beden ta munice mě nijak neoslovila jak na test serveru ale nevadí..co jsem zatím nenašel ukoly co byly na test serveru..počítám tedy že jsou dostupné pro nováčky.
    Boxíky najdete pouze na mapách X-1 až X-4 a na X-8.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Boxy nie su bug, ma to tak byt, cize 30 az 60 ee z jedneho. A ano, funguje na ne aj dvojnasobok.

    Akcia bude trvat tyzden.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Jako mazec 2822 EE za cca. 2 hodiny. :D To je poprvé co jsem koupil dvoják na týden. :D
     
  9. boxy budu 7 dni ? alebo ich vypnu ?
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Spartakus To jo EE,Urko,PET palivo .... to se BP opět podařilo ;) SUPER
     
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Jen mě trochu štve, že jsou tyhle akce tak často. Dříve na to musel člověk lítat několik dní, nebo od rána do večera, popř. si slušně připlatit a dneska to má za 2 hodiny... :D Sakra spočítal jsem to a za dobu akce seberu cca. 21000 EE??? :D
     
  12. Říkal sem si, že po nasazení odměny munice v Halloween bránách, už mě nepřekvapí nic..beru zpět..ta extra energie do bran teď je naprostá paráda :D BP od vydání té 3D verze za tu cestu speciálních a častých akcí opravdu zaslouží pochvalu :)

    Btw..ale tím samo netvrdím, že se na vánoce nenechám klidně překvapit ještě o něco více, jen tak dále chlapci a děvčata :D;)
     
  13. Spartakus - zase je spousta hráčů na mapách, takže je i co lovit :p
     
  14. Foяmi

    Foяmi User

    Je to až taková bomba, že bych zavedl i nějaké opatření. Napřílkad že bonusové boxy budou začínat o 5:00 ráno a končit o 00:00. Každý víme proč. Kvůli sběračům, co to dokáží nechat lítat třeba 48 hodin v kuse. To by si pak nahrabali neskutečné množství ee.
     
  15. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    :eek:)) tak do týdne všichni full LF4 a designy na letouny z bran ne... alespoň to bude zase více vyrovnané.

    JInak řekne mi někdo kolik času na nová brána zabere, myslím něco typu je jako zeta atd.
     
  16. svi1

    svi1 User

    19.11.2015 - 22:47[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (5).
    [​IMG]
    19.11.2015 - 22:47[​IMG]Obdržel jsi 171600 cti
    [​IMG]
    19.11.2015 - 22:47[​IMG]Obdržel jsi 2000000 BZ
    [​IMG]
    19.11.2015 - 22:47[​IMG]Úspěch dosažen: Vidím mrtvé Streunery

    • 19.11. 22:47 Kuiperova brána dokončena. + 200,000 U.
    • 19.11. 22:47 Kuiperova brána dokončena. + 15,000 U
    Mě se to moc líbí :)
    Na pussatce, povětšinou na netopýrovi. Začal jsem ve 21:30. Občas kamina.
    Sebral jsem pár boxů - luxus.
    Škoda že musím zítra do práce... :)

    BP super!

    Dobrou noc :)
     
  17. pecko

    pecko User

    ja mám z toho čudné pocity, prv som bol vydesený že mi niekto pred nosom ukradne box, potom som sa dal do normálu a teraz rozmýšľam na tým čo BP chce týmto povedať. ja osobne by som tie boxíky zapol len na pár hodín v hre, (asi pretrvávajúci pocit že niekto iný chce mi to vyzbierať) vtedy keď je najviac hráčov (ľudia školou povinný a pracujúci). dnes ešťe zbieram do polnoci a uvidíme či nemá Foяmi pravdu
     
  18. Chcem sa spýtať kedy sa objavý brána aj v REBRÍČKU GALAKTICKÝCH BRÁN ?
     
  19. MyskaJerry

    MyskaJerry User

    nejvíc fajne akce za toto chvalím BP :p i když na tom zase vyděla ale co už :3 opravdu nejlepší akce od té doby co zase hraju :) ajinak se chci zeptat pada z tech Sterauner pirate box něco jiného nebo jen Ammo ?
     
  20. Co je za móresy, že za hodinu udělám na klid 3.000 extra energií a skoro 100 empů? Doufám, že je to jen špatnej vtip a že po restartu to opravěj, jinak si je člověk za ten týden schopnej udělat i 200.000 energií a s tím už schopnej hráč udělá fullku... :/

    Nechci si tu stěžovat, ale myslím si, že by to stálo za vyvážení - jinak jste zničili DO, protože takhle bude moct i nováček farmit učko donekonečna (páč ty Kuiperky hážou 200k Učka jak na běžícím páse) a každej ňouma si udělá fullku jak nic. Jak je asi zřejmé, hovořím z pozice zkušeného UFE hráče, který nikdy nezažil nic obdobného (i nekonečný Spaceball je oproti tomuto slabý odvar čaje, akorát tenkrát všichni nadávali, že jsme bugeři a teď je legální si farmit raketovou rychlostí)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.