Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nic netrvá věčně, ani láska k EE :D Ti, co hráli za posledních 24 hodin, jsou šťastní lidé ;) Nicméně i po snížení odměny EE teď po restartu, je to ještě pořád slušné a do konce toho bránového týdne se na tom dá docela obstojně vydělat na brány i s tím dvojnásobovačem, PP a protokolama :) I když je mi jasné, co to teď asi spustí za reakce :D Tak jde se prostě sbírat dál a jupí aj jej vánoce těšte se, za mě dobrý ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/15
  2. Jack.K

    Jack.K User

    Zajímalo by mě, zda tolik EE bylo myšleno záměrně nebo to byla chyba, kterou nynějším restartem opravili. Pokud to ale byl záměr nebo nedomyšlenost a teď se jim rozsvítilo, tak to co bych jim chtěl vzkázat by si za klobouk rozhodně nedali. A že jsem po dnešku z práce opět v ráži, protože byrokracie a arogance těch co vládnou jen mocí mě opravdu neskutečně vytáčí.
     
  3. - Denní bonus za přihlášení v časovém rámci akce
    o 1 část za 1. až 2. přihlášení v řadě
    o 2 části za 3. až 5. přihlášení v řadě
    - Streunerské boxy, šance získat 5 částí

    ---- Chcem sa opýtať padaju tie časti často? Ako 5 častí naraz? alebo to je maximum
    A pri prihlasení som neobdržal žiaden bonus kuiper brany za prihlasenie ani včera ,ani dnes.
    Ďakujem za odpoveď
     
  4. svi1

    svi1 User

    No já to pochopil tak, že to bude ve hře. Včera jsem bránu udělal celou, ale zmiňovanou extra energii jsem nedostal.
    Jak to tedy je?
    Kuiper Gate - testovací Last minute
     
  5. čekal sem že tuto akci aspon využijou k načapaní autíček protože každý co ma program ho musel zapnout už jen díky odměnám ale nějako stráty na lidech sem nezaznamenal :)
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    =Streuner=.já taky ne, za příhlášení zatím vůbec nic :(
     
  7. Strašně se mi líbí, jak byli všichni nadšení ze 100EE v boxech a teď po změně jsou hráči zdrcení z toho, že dostávají "jen" 20EE. Podle takového feedbacku na změnu bych jim zrušil akci úplně a nechal krásné 1-2EE na box, nevděčníkům. Mír s vámi :)
     
  8. Ahoj...
    Včera jsem vůbec neměl náladu něco psát protože to, co jsem viděl mě vyrazilo dech.
    Akce kde z boxů vyléza až 40 ee bez x2 a emp jen tak... to byla ta chvíle, kdy jsem si řekl.... no super a je to tady celá hra je díky jedný nebudu vulgární ,,hloupý,, akci totálně zahozená... to co by hráčům trvalo týdny, možná i měsíce měli ty ubrečený sběrači za den.... ani ne... za 12 hodin... říkal jsem si.... ok takže hru tahle akce totálně rozstřílí protože uri ani ee v této chvíli ztratili na hodnotě.... a to 20x - 30x více.... nevím co tím BP chtěl naznačit ale za mě říkám.... takovouhle akci bych udělal jen tahdy, kdyby měla ,,moje,, firma zkrachovat nebo prostě ukončit běh hry.... sbíral jsem, i když s odporem ty boxy sbíral abych nebyl pozadu a viděl jsem za hodku 1k ee .... sice ano ... veliké množství hráčů z toho má radost ale když se nad tím zamyslíme.... jako hráč mám radost ale prakticky to prostě boří roky námahy a hraní.... nyní jsem se dočetl že ee bude z bb zredukovano což mě MEGA!! těší.... sice ne jako hráče ale zase... prakticky je to jen a jen dobře..... ještě jsem se do hry dnes nepřipojil takže doufám že zredukovali ee natolik že bude s doublama padat max 4 ee a empy zase tolik navadí.... takže tak... je to můj objektivní názor a děkuji těm co si to přečetli... za mě by bylo nejlepší kdyby šlo umožnit aby všechny ee tím pádem díly a odměny za již dokončené brány šli vrátit protože jak říkám..... za den hraní této akce by byla klasicky tak pul roku námahy ( minimálně ).

    Prosím o vyjádření co si o tom myslíte :)

    Edit: Ok než jsem to napsal čtu že pořád 20 ee což myslím je pořád dost ale aspon že tak... `»♦†Mαδ♦Pγяσ†♦«´, njn jsou to děcka ubrečený :) zkus dát dítěti lízátko na minutu a pak mu ho ber :D
     
  9. super konečně dobrá akce :) každý pláče jak je 20-25 energie z 1 boxu málo,já říkám,že to BP měl zrušit úplně,každý by jen chtěl dropovat po 100 a k čemu ? BP to sem dal jen aby si mohl každý psotavit 1 Kuplírovu GG a ne,aby si tu každý napakoval EE,že do konce hry nebude muset sbírat a snažit se :) díky BP,spravil jsem si náladu,zítra kupuju daubly a budu sbírat :) podle mě bylo 100 energií z 1 boxu zbytečně moc,i 20 je dost,taky mohl BP dát jen po 5 :) příště opravdu všem raději dát 1 celou GG a žádné boxy vy nevděčníci :)
     
  10. aha, ja to brala podle nazvu tematu.. no, asi taky chyba :D
    a ty jsi branu della na testu? To vypada ze kdo delal na testu, ten dostane odmenu na svuj server.. ale jak to zjistej, to teda netusim.


    a co se tyce EE - s dvojnasobkem je 12 nic moc, ale .. za svych 50 korun jsem ziskala mj. asi 150 EMP, cca 5500 EE.. kdybych to mela prepocitat na ucko, tak to urcite tem 50 korunam neodpovida. Pro mne to tedy stejne byla dobra investice, byt to orezali :)
     
  11. Akce pěkná, to že zmenšili odměny z boxů se dalo čekat, ale ta brána je nyní extrémně nevýhodná. 1500 ee na vylosování, odměna 15k urka, žádný x4 a můžu doufat, že mi jednou za 5 bran padne 200k urka = nevyplatí se. neříkám, že měli nechat tu šanci takovou jaká byla, ale mohli alespoň trošičku zvýšit tu jistou odměnu z brány.
     
  12. Master-of-VRU17, vždyt ty sis na tom krásně vydělal ne? kolik bran to včera bylo? 4? nwm kl kjsi už psal ale tak 800k uri.... moc bych se být tebou nezlobil :)
     
  13. :) achjo,co by jste chtěli ? jako myslíte,že vám BP bude platit EE tu GG napořád ? o_O jako četl jsem tady,že tu nějaký borec má přes 15 000 energie za pár hodin,to by pak také za týden mohl mít každý takový zásoby EE,že si muže klikat další roky v kuse,tudíž za mě (y) a úpravu měl dát BP už ráno :)
     
  14. †The*Phantom*Menace† spíš tu ,,chybu,, nemeli vubec nikam dávat ani uvádět.... není to chyba jako bug nebo tak ale chyba umyslná a chyba podle me :)
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  15. stihl jsem jen 2 a jsem s tím spokojen, jen podotýkám, že teď nemá ta brána žádnej smysl a upadne do zapomenutí :)
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  16. BP viete kolko nových hračov ste mohli kvoli tým boxom nahnať do hry a vy ste to zrušili viac by ich kupovalo dablboxy atd
     
  17. ok omlouvám se za nepravdivý info - teda ne info ale .. proste v rámci diskuze :) já prostě myslím že je to dobrý protože za týden by to melo fatální důsledky a myslím, že by byli i hráči co by dělali full učty a prodavali je ... za týden dřiny :)

    lewtli12345 pořád lepší hra s mín hráčema než totálně ... pokažená hra :) vycházelo by to kdyby se fakt hrálo podle mě by se to i dalo... 4-5 bran denně.... *7 dní to je 35 bran a když byla tak velká šance na uri to je 7 mega uri.... uěllo by to hru totálně nehratelnou a pro hráče co tucelý týden nejsou by to znamenalo ztratu jako kdyby nehráli rok,dva
     
  18. svi1

    svi1 User

    Včera jsem bránu dělal normálně na svém serveru. Třeba má Korben nebo Belgam nebo někdo z kluků a děvčat bližší info jak tomu doopravdy je a až na tyhle příspěvky narazí, tak nám to sdělí a my nebudeme muset čekat do "infinity" že Little_Tali :)
     
  19. Zeus2

    Zeus2 User

  20. Slotr

    Slotr User

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako je možné že som nedostal ten bonus za prvú urobenú bránu typu KUIPEROVA brána.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.