Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SΛRIN

    SΛRIN User

    Pusat stoji 250k Uridia takže by musel ešte došetriť a nie že mu ešte zostane :)
     
  2. Sarin.. existuje zlava za 2 eura 25 % existuje premko 5% zlava a ešte počkať na zlavu na dizajny a kupiš to za 175.000
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Když bude v obchodě sleva, tak ti ještě zbyde.
    A s výrokem, že je PUSAT na nic nesouhlasím. Lítám na něm nonstop, sestřelím s ním i hráče v top 10, kteří jsou např. na goliathovi a jeho rychlost a palebná síla je nesrovnatelná s ostatníma loděma.
     
  4. SΛRIN

    SΛRIN User

    Ja viem ja píšem o základe bez premka a ostatných zlav,ale to už je OT tak ku téme.
     
  5. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Kde v mojom príspevku vidíš nespokojnosť?
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Foяmi Pusat je rozhodne dobry a rychly dizajn, no je urceny skor na necakane utoky z masky, proti plne vybevenemu uber goliathovi ale nema sancu, teda ak ten goliath nema oslabene HP a stit. Neviem ako je to u vas na serveri, ale mna ked stretne osamoteny pusat vacsinou to konci tak, ze ho nahanam ja. :D

    Trosku tu uz vsetci odbacame od temy, tak poprosim vratit sa k kuiperke. :)
     
  7. ako vam to pada teraz?...mna akosi opustila stastena posledne 6 brany a nic :D oni to vazne stale menia? :D
     
  8. Zdravím, tak mi v bráně nastal docela problém .. Rozhodl jsem se, že si konečně bránu dostřílím .. Ale po sestřelení Emperora a Turret (poslední NPC) cca 7:20, mě to nevykoplo na základnu s odměnou, ale zůstal jsem vyset v bráně bez odměny ..

    Prosím o rychlé rady .. Děkuji

    EDIT: tak jsem to po hodině a půl vzdal, vletěl do radiačky a musí znova, snad už to víde, poslední život mám ..
     
    Naposledy upraveno: 5/12/15
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky by mě zajímalo, zda se dozvíme, když změní šance v bráně.
    A zda jsou stále stejné, jako byly před dvěma týdny.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak A preco by sa tam malo nieco menit? Po prvom dni sa opravila chyba ked padalo kazdemu ucko a odvtedy je brana stale rovnaka, nie je dovod tam nic menit.

    Osobne mi vychadzala po prepocte odmena cca z kazdej 2.-3. brany. kedze casovo je to na urovni alfy, tak bran som robil dost a odmeny stale pekne padaju.
     
  11. Orome u mna to je tieš tak každa 3-4 brána, síce ich mam len 9 ale dneska idem 10, štvrtú od poslednej odmeny, tak dúfam že to výjde
     
  12. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj rad bych se zeptal jak to vypada s kompenzaci denniho bonusu ? myslim zda bude soucasti denního bonusu i casti brany Kuiper nebo se od teto varianty opustilo? dlouho jsem zde na toto tema nevidel smysluplne info jen bezduche breceni ze cloveku ze 2 udelanych bran nepadlo urko :D
    dekuji
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Orome: Myslel jsem to tak, že tak jak to ted padá je fajn, ale aby se to pak nezměnilo bez toho aby o tom hráči byli informovaní. Nebo prostě pokud se něco změní (jako to bylo u Zet), tak se to prostě zjistí až časem tím, že zjistím, že mi padá až z každé sedmé a podobně. :)
    Nic, to neřeš. :)

    Kompenzace už byla, a dílky na bránu už v Loginu nebudou, jak sjem pochopil.
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Jasně že dílky z loginu už nebudou. Vždyť už máš jinou akci a i login jiný (vánoční). Kompenzace hezké, akorát bych ocenil, kdybych o ní věděl (aspoň že se chystá) více dopředu. Měl jsem 99/100, tak sem využil jen 1. Možná bych rozjel i druhou na 97.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak A co take sa zmenilo v zete? Pokial viem, tak havoc tam pada odzaciatku nahodne. Tebe nepadlo 7x, lenze to je len smola a nie, na zaciatku to nepadalo lepsie. Napriklad, na starom ucte som mal dost zlu statistiku ked sa zeta dala do hry a na aktualnom odost novsiom mam 21 zet a 11 havoc. jedina zmena v zete bola akurat ta, ze devouver ma vacsiu dmg..

    -xghost- 1 dielik hore dole, nie je to jedno? Mne teda tych par dielikov v nicom nepomohlo, bol to len taky symbolicky bonus.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: S tím, že dílky z denního bonusu moc nepomohly bych nesouhlasil. Když jsem věděl, že se dodatečně budou připisovat dílky Kuiperovy brány, postavil jsem 94/100 dílků a zbývajících 6 jsem obdržel od BP. A musím ti říct, že jsem si ušetřil spoustu EE, neb ty poslední dílky bývají nejdražší. Samozřejmě, pokud bych obdržel prvních 6 dílů ze sta, pak by to opravdu bylo o ničem.
     
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Přesně. Sice kliky, které by byly pro těch posledních 6 dílků nejsou vyhozené, dostanete za to muni, ale přecijen do GGG chodíme hlavně kvůli branám :) Ale nějak mě to netrápí. Je to prkotina.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Pomohli, no len trosku, hlavne zaciatocnikom. Ked som videl kolko ee si hraci zadarmo nazbierali, tak tych par dielikov hore dole do kuiperky je vazne drobnost. ;)
     
  20. sakra včera 10 kuiperka, a už 4 mi nič nepadlo :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.