Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Samozrejme, OT to bolo, no nemozem nereagovat ked tu hrac rozsiruje vymyslene udaje o tom, ze BP zamerne menil sance na vzacne veci z bran. Uz to neriesme....

    Take info ake nam dojde aj zverejnime, viac ti k tomu nikto nepovie.

    pidlo Comu nerozumies na slove nevieme? jednoducho tieto udaje nie su zname a je zbytocne sa tu dohadovat o nahode. Bud to riskni a skus branu prejst alebo sa na nu vykasli. :)
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Navíc ta uspěšnost bude zas u každého jiná. Někomu padaj epsilonky, někomu zety, někomu kappy, každý to má jinak. :)
    Ale to že hráč udělá 3 kuiperky a diví se že nepadlo, neznamená že šance nemůže být třeba 1% nebo i 99%. Prostě šance se počítá znovu nehledě na o, kolik bran hráč odlétal.
     
  3. asi 9ta brana nic... :D LOL neverim tomu pred tym to padalo kazdu druhu tretiu
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    To bych se na to dávno vykáknul. :D
     
  5. já dneska udělám 4 a uvidím,pokud nic už další nestavím :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/15
  6. modi vazne nic nemenili este?lebo mne po uprave padalo celkom ale teraz?...nikoho nechcem obvinit nic iba sa vas slusne pytam DAKUJEM
     
  7. Moderátoři nic nemění, nejsou to zaměstnanci BP. Předávají zpětnou vazbu od hráčů, ale na změny ve hře nemají přímý vliv.
     
  8. kto povedal ze modi? ja som sa len pytal ci nebola dalsia zmena ci nemaju info,nikto nepovedal ze konkretne oni nieco menili
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« Ak nastane zmena a BP posle info, zverejnime to. Nateraz platia povodne oznamy a v brane sa nic nemenilo.

    Ostatne pytal som sa v klane a par hracov co robieva kuiperky su natom stale docela slusne a obcas im to padne, takze mas asi len smolu.
     
  10. ok takže 4/0 :D GG značně nevýhodná,po tom co to BP omezil se vážně nevyplatí
     
    Naposledy upraveno: 11/12/15
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak kde jsou ty statistiky 1 ze 3 co tu moderátoři mají ze "svých klanů"? :)
    Proto jsem se ptal, jestlis e dozvíme o změně, protože jestli byť snížili šanci dejme tmu z 30% na 15%, je to dost markantní rozdíl...
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Badmaniak jaké prosímtě statistiky? No jestli ti k něčemu bude, klidně ti přiložím svoji. Ze 7 Kuiperek 2x Uridium, poslední brána dělána včera. Brány jsem dělal protože mi přijde Kuiper zajímavá a oddychová, to že jsem nedostal 5x Uri mne absolutně netrápí. V podstatě když sečtu odměny za bránu nejsem skoro ani v mínusu. ;)

    Jinak veškeré informace o změnách v bráně byly vydány, když se něco změní a mi nějaké info pro hráče dostaneme, tak se jej samozřejmě dozvíte. Ale je zbytečné se pořád dokola dožadovat informací které nejsou.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přdečti si příspěvky členů teamu v této témě, kde odpověď na otázku zda to padá či nepadá, je, že padá z každé třetí, plus minus. Tyhle statistiky myslím. ;)
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Badmaniak spíš by mne zajímalo na co ti tyto statistiky, konkrétně od členů týmu, budou dobré, z toho nic užitečného nevymyslíš. Jinak na fóru jako moderátor čtu pečlivě naprostou většinu příspěvků a v této témě, nevidím že by někdo z kolegů tvrdil že Uri padá z každé druhé/třetí brány. Jediné co tu za posledních 11 stran zpět čtu (dál se mi už opravdu nechce) je osobní výsledek kolegy, na což i upozorňoval. Tak pozor na co jak si co vyložíš nebo formuluješ. ;)
     
  15. ja sa nezlostim :) taktiez ma ta brana strasne zaujala,je velmi zaujimava ale trosku draha :/
     
  16. copa drahá,ale zbytečná :D měly do ní dát aspoň třeba 30 klíču a 60 logdisku,aby se částečně kompenzovala slabá odměna :D jinak je GG velmi povedená a lehká,nicméně zbytečná,nepotřebuješ jí ani na stavbu kronosky :D a můžu říct že to BP měl nechat jak to bylo s odměnami z každé 2-3 dostat 200 K Uri,takto stavíš a furt jen ztrácíš energie nebo U v naději,že ti padne ta velká odměna :D já už přešel na alfa-gamma lepší mít U a x-4,než se modlit za to,aby mě padlo 200 k Uri :D
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    phantom.menace: Tobě to předtím padalo z každé 2.-3. a teď už ne? :)
    Proto sem se taky ptal, jestli se něco změnilo, ale místo normální odpovědi akorát hádka o tom "proč?". :)
     
  18. Korben

    Korben User

    Nieje to málo , len s každej 2-3tej? :rolleyes: Každý je tu múdri , jak vylúskaný burák. Hráči ktorý majú všetky dizajny, by nič iné nerobili , len by sedeli v bráne. Najlepšie bolo, keď boli len základné brány. Každý si našporil bielej a išlo sa na lov. Súperenie medzi firmami, to bola zábava a nie to čo v hre hráči predvádzajú teraz a ešte by všetko chceli zadarmo.

    Poprosím o konkrétne príspevky kde to nejaký moderátor píše.
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Podle mě to Phantom myslel právě tak, že to BYLO z každé 2-3tí brány, ale teď už to tak nepadá...

    Zkusim ti to najít...

    EDIT: Příspěvek 500 a 516, víc se mi hledat nechce. :)

    Příklad: ""A co napr. z 14 bran 7x 200k u? Ano aj toto realne existuje a dany hrac sa v brane riadne nabalil ak ide o Ucko.""
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.