Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Príspevok 500
    Tu nevidím žiadnu štatistiku že to padá po každej 3-4tej bráne

    Príspevok 516, ani tam nieje štatistika.

    Nečítaj to čo tu nieje.


    Tu tiež nevidím žiadné tvrdenie.
     
  2. COUNT - KUIPER

    HodnostJménoHodnota
    1[​IMG]Père-Noël[​IMG]17
    a s toho 8x215k,stale spokojen. Vychazi to lepe nez 3/1.:)
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Nikde som nepisal, ze sanca bola urcena na 1:3, len som spomenul par hracov co maju dobru uspesnost. Nie kazdy ma totiz zlu uspesnost. Ty sa na to pozeras strasne subjektivne, ked tebe a par znamim nepada, tak automaticky hladas chybu u BP. Jednoducho je to smola a nic viac.

    Sanca je NEZNAMA ako pri havoc a je to o nahode, toto plati ako odpoved pre vsetkych.
     
  4. pred chvilkou som dokoncil dalsiu a znovu nic no
     
  5. svi1

    svi1 User

    Pokud se vám to nelíbí a nedostáváte odměnu, tak se na tu branu vykašlete a nekažte pořád nadšení ostatním. Furt si stěžujete, že nejsou hráči a sami je odrazujete svými hloupými výlevy. Pokud to nepadá, tak to nedělám. Klidně pište statistiku, ale bez blbých poznámek. Ale to je jak do dubu....
    Že já se vůbec divím...
     
  6. majo1111

    majo1111 User

    presne suhlasim s svi1 tuto branu nerobte!!! je to brana nanic.....posledna vlna je zbytocne prehnana s npc a seka to....kaslite na to ostatne brany vam stoja za to!
     
  7. mě ne,ale hráči co udělali hned první den a do úpravy a resetu 2 dne ty GG psali že to tak padalo,respektivně borci pak měli třeba ze 6 GG 4x 200 k U atd..,po úpravě nedostali z 9 GG nic,takže ano BP to řádně utáhl a tak si pohřbil GG,je prostě k ničemu,je tam bídná odměna a 100 dílku ? neřekl bych,kdyby měla 25,protože je primitivní,není tam x-4,ale 100 dílku je na tak bídnou GG moc
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  8. hm mam 11 kuiper a zistil som že som na 11 mieste zo všetkých hráčov na servery :D.. chýba mi 1 do 10teho miesta. idem nato :D mam ich 11 teda a padlo 3 krát 200 k u
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rád bych slyšel další statistiky komu to jak padá. :)
    3/11 je docela dobré...
    Já ted udělal další 2 a ani z jedné. Tak uvidíme, proklikám tam vše co mám.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    1/5 - ale ta jedna byla ještě před opravou, kdy to padalo vždy. Takže po opravě by platilo 0/4.
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

  12. 5/0 brána je k ničemu,prostě nás BP chce jen ožebračit o U na stavbu :D nedostal jsem ani desing,ani Uridko a po úpravě je GG na nic
     
  13. je to o štastí .. ako som hovoril škodá že nepada biela, ale ta brana mi príde zaujimavá a iná ako ostatné brány, myslím že celkom zábava a aj príbeh to má a to sa mi ráta.. myslim že urobit 1 za týžden skusiť štastie nerobí problém :)
     
  14. Tato brána je pro mne trošku inakšia ako ostatné, dalo by sa povedať že zmena nejaká není ku škode ale na druhou stranu mne mrzí že je totálne bezvýznamna kvoli chýbajucej odmene v podobe bielej munície, moje slova to potvrzují v tom, že na mojom serveru jsem jich urobil len tri a som v prvej stovke urobených krupierek.Já len čakám kedy tam pribudne odmena v podobe bielej munície aby na tuto branu hrači po dvoch vstupoch uplne nezanevreli a pri možnosti odmeny v podobe uridia či desingu v kontre s tím, že s najvačšou pravdepodobnosťou nepadne nič, pojdem radšej klikat zetu či inu bránu.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/16
  15. PaiMei

    PaiMei User

    Ðuяgα♣Gøđđεss؃Đεaŧђ díky za info, netušil jsem, že už jsou žebříčky. Podíval jsem se a na CZ3 je první hráč s 12 kousky, takže to opravdu nebude top brána. I když kdo ví do budoucna.
    Já osobně ji stavím z toho co při farmení nebo lovu sesbírám petem z boxíků. Brána je na postavení z urka docela drahá a vzhledem právě k odměně, která pro mě může být buď 200k urka (+ odměna za bránu a NPC) nebo nic je za uridium nevýhodná.
    Osobně jsem jich udělal 9 (3x urko) a do další se neženu.
    Jinak jsem dal téma na úspěšnost získávání odměn z Kuiper gate, zatím tam moc příspěvků není a i to je možná odpověď, jestli se do ní chodí (nebo jsou lidi líní to zapsat :D )
    Zde je odkaz: https://board-cs.darkorbit.com//threads/uspesnost-ziskani-odmeny-z-brany-kuiper.103615/
     
  16. PaiMei skor ta prvá možnost, že do ní nechodí :) já som tam bol trikrat tak sa do toho odkazu rád zapíšem, ale to bude ten počet 3 na dlhý čas aj konečný stav, ale nikdy nehovor nikdy ako sa vraví :D
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei a Ðuяgα♣Gøđđεss؃Đεaŧђ Ja osobne som uz kuiperiek vyklikal dost(cez 20..), hlavne za ee zo strauner boxov. Vcelku ak by som preratal odmeny a ucko potrebne na stavbu, po vsetkych branach som v pluse. Odmena 200k mi vychadzala cca na 40%.

    Hodnotit uspesnost po menej ako 10 branach nema zmysel, to je prilis male mnozsto aby hrac vedel ci je vyhodna alebo nie.

    Pre slabsie lode asi nie je idealna, no fulka s 30% zlavou na klikanie si tam moze docela slusne zarobit, taky hrac uz x4 ani nepotrebuje, tej padne kopec z prvych 3 bran(tie sa daju stavat tiez skoro zadarmo).

    Skor by som povedal, ze hracov odradza ten risk, nepadne im 2x a uz tam nejdu. Mne osobne tiez padla odmena az z 6 brany, no potom sa to rozbehlo a raz som dostal U aj 3x po sebe.
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  18. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    nu a já min. 6x ani tuk...takže se na to ani nevytento..brána opravdu nevýhodná...dle mého nevýhodná aj pro fulky...jediný komu se to vyplatí riskovat zda ano či ne jsou autíčka...ti si práci se sbíráním EE či urka nedají...ale ti co střádají poctivě nebo si koupí urko z real to dle mého pokoušet nebudou a radši si urobí jiné výhodnjší brány:)já místo 1 krupierky udělám radši 5x zetu a vydělám na tom jistojistě:))
     
  19. z akých straunerou padajú diely na branu?
     
  20. Tomas91

    Tomas91 User

    Zo žiadných.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.