Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. asi bonusovych boxu, co byly na mape behem akce pri spusteni kuiperky :)
     
    Tomas91 tohle ocenil(a).
  2. Drift1

    Drift1 User

    Skor by som povedal, ze hracov odradza ten risk, nepadne im 2x a uz tam nejdu. Mne osobne tiez padla odmena az z 6 brany, no potom sa to rozbehlo a raz som dostal U aj 3x po sebe.[/QUOTE]....
    Tady souhasím..každý čeká že to bude padat z každé druhé brány..
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: No já nedostal odměnu ani z šesté brány. Jednou ji asi ještě někdy v budoucnu, až bude sleva na klikání, zkusím, ale moc se do toho nehrnu. ;)
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Já vím..vcelku i souhlasím..já do té brány ale pujdu kvuli jinému...bude jen pro mě,budu tam sám bez červených vykuku z cizí firmy,zastřílím si,,zrelaxuju,uvidím něco nového a navíc je ta možnost získat pusata kterého nemám a nebo 200 tisíc uridia..pokud to nepadne nevadí..čest,BZ apod jen tak k zahození taky není.To je to co 90% hráču zapomělo.
     
  5. Drift1 aby byla GG výnosná,měla by z ní ta odměna padat min každou 2 bránu,z Kuiper nemáš x4 munici jako odměnu,takže se akorát dostáváš do - stavbou zbytečných GG,mě jich 5 stačilo a do 6 nejdu,BP to natolik omezil,že se z GG stala položka,do které lidi nechodí
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †The*Phantom*Menace† pokud má hráč slevový balíček (30% na EE), bránu postaví při ekonomickém klikání cca za 100.000 Uridia. Za dokončení brány i bez bonusového Uridia se vrátí téměř 35.000 U. Takže aby brána nebyla ztrátová, úplně stačí aby Uridium padlo minimálně z každé třetí brány. A když si ještě hráč počká i na akci na EE (se slevákem, premiem a akcí 1EE=59U), stojí stavba kuiperky zhruba 80.000. Jednoduchou matematikou je tedy jasné, že potom je brána výhodná i kdyby Uridium padlo i jen z každé čtvrté brány.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Proč každý počítá výnosnost a výhodost?..joo jasné už vím..češi a slováci...pokud to není výhodné nebo výnosné tak nebrat...že mě to nepřekvapuje u těchto dvou státu že tu chce každý hodně za nic...
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1 ale tohle vůbec není o národnosti ani chamtivosti. Uvědomovat si herní ekonomiku je základ úspěchu v každé hře. Kdo je chytrý a umí si spočítat co je nejvýhodnější, se dostane dál rychleji než ostatní, co na tyhle věci nehledí. Takže na téhle diskuzi není vůbec nic špatného, naopak. Jiná věc je vyloženě nenažranost,když přijde někdo řvát jak je všechno málo, a on chce všechno a hned. :)
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Drift1 Hrac co v hre nerozmysla sa nikam nedostane, sikovnost a ekonomicke hospodarenie s U je zaklad.

    Kolega to pekne zhrnul, kuiperka vie byt dokonca aj vynosna, no treba mat zlavu a ekonomicky klikat ucko. A BP uz sam avizoval, ze ma v plane opakovat zlavy ako bola ta 31% na klikanie gg. Pri takejto zlave sa dali brany klikat prakticky zadarmo.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Nenažranost to je to správné slovo..a ano kdo ve hře nepřemýšlí tak má smulu..já jdu pomalu,jistě,ekonomicky a záludně..teď dostavím druhou kuiperku a mám všechny brány 2x postavené..no a uridium pujde se všema slevama na zety kvuli havocum..pak se uvidí:D
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Mám slevák, premko a i při ekonomickém klikání se pod 100k urka nedostanu. Jinak jsem ale zatím na úspěšnosti 33%, to není zlé, ale pravdou je, že pro mě ta brána není atraktivní.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    PaiMei statisticky vychází postavení kuiperky zhruba na 1400 - 1500 EE, což je s premkem a slevákem v přepočtu kolem 100.000 Uridia. Samozřejmě že někdy se daří méně a brány se mohou dost prodražit, proto jsou všechna čísla víceméně odhad. ;)
    No ale úspěšnost kolem 33%, tj. U prakticky z každé 3, je myslím si velmi dobré.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Marvine: Tohle je statistika jen pro někoho, a zadruhé statistika pro ty co to klikaj bez NANO. Jinak je kuiperka okolo 1700 průměr...
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Udělám test a napíšu :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Klikanie za EE a klikanie za U pri zlave su dve rozdielne veci. Kto stavia brany za ee nemoze cakat, ze budu lacne.

    Pri klikani za U a pri 30% zlave sa da kuiper skoro vzdy poklikat do 100k U(ak hrac klika spravne a nie po 100x...)
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  17. ja som odpisaný už 7 krát mi nepadlo 200 k u /mámvšetký dizajny/ no nič skusim štastie ešte raz, a ked nič kašlem nato
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Firefox1* Zbieranie boxikov je dobre pre slabsie lode, no full hrac si lahko zarobi za 3-4 hodky aj 100K U + vystriela si aj dalsie veci ako BS, cest, kredity, ranky atd.., pri 30% zlave si moze takyto hrac stavat brany donekonecna..

    »Wε•αяε•Łεgεŋđ« Je to len smola, ja mam skoro 50% uspesnost cize bud riskuj dalej alebo ju nerob. :)
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  19. Orome skusim ešte max 3 krát. uvidíme.. ale prestavam vto verit hehe :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.