Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja osobně klikam po 100 a az do konce neprodelam pac dostavam logdis a munici atd
     
  2. Nikto ti tvoj názor neberie, ale vyklikal som toho už dosť, a takisto pozoroval aby som teraz len tak zmenil svoj názor takže ostaneme každý pri svojom asi :D Ako napísal Badmaniak, klikanie po 100 sa predražuje len na konci keď ti chýba napr posledný diel, možno by ti spadol z 1ee a ty tam dáš 100 tak je logické že 99ee vyšlo nazmar.
     
  3. pecko

    pecko User

    skúšam stavať kuiper, myslím ze nieje to fér, pri jej kompletáži a dostavaní iných brán som zistil źe kuiper sa poskladá sama, fakt málo energie veľa muziky. napríklad D brána, staviam ju už fakt dlho už len pár dielikov (3) a nie a nie poskladať bránu a to každý 3tí deň som klikal po 150 EE, proste sa nedá postaviť táto brána. neviem kde je chyba a to ju klikám ekonomicky, ak kuiper sa zvýhodnila na úkor iných brán, tak to nieje fér, D bránu robím len pre Kronos, dúfam že to je len o mojom nešťastí a nie o faktu vyššie myslenom.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    NEW-META-LEE Pozri, to je tvoj nazor a ja ti ho neberem, kazdopadne statistika hovori sama za seba a 100x nemoze byt nikdy vyhodne, jedine ked trafis viac multi, to je ale skor stastie a nestava sa to casto. Uz pri cca 70% vyklikanej brane sa 100x zacina dost predrazovat. Este prvych par klikov po 100 dokazem pochopit, no dalej je to len plytvanie U.


    pecko Vsetky brany maju rovnake % na dieliky, bud zle klikas alebo mas jednoducho smolu.
     
  5. pecko

    pecko User

    no po dostavani brany z palladia (za tyzden +- 150 ee denne) je to moja druha brana a 215 000 U. na ucte. ak bude padat co len kazda 4ta to mas mesacne 300 000u. len skoda ze nejde z brany x4, ako píšem za málo energie veľa muziky. a ak pada z kazdej 3tej. za 3 mesiace mozete mat 1,2M. uridia pri zbierani paladia.

    inak Deltu som hned na druhy den postaval :)
     
  6. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Pri pouzivani multiplikatoru hned je vyssia sanca na skorsie vyklikanie brany. Ak by totiz pri pouziti multiplikatoru mal padnut dalsi multiplikator, vysledok budu 2 dalsie casti do brany namiesto x3 multiplikatoru. preto je jeho aplikacia hned ako padne najvyhodnejsia
    Setrenie a zbieranie multiplikatorov tuto moznost nevyuziva, pretoze bez pouzivania multiplikatorov dalsie multiplikatory padaju (namiesto dielkov)
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    pecko: Nevím zda ti bude padat odměna alespoň z každé čtvrté brány. Já dělal převčerejškem 8 Kuiperovu bránu po opravě a ani z té jsem opět nedostal nic. Takže moje skóre je 8 bran a žádná odměna. Dělám je již jen proto, že jsem zvědavý, zda mi ta odměna někdy padne. ;) Tobě samozřejmě držím palce, aby ti odměny padaly dle plánu.
     
  8. pecko

    pecko User

    :) to nieje môj plán (to som sa len zamyslel), ta brána sa da ľahko "skonštruovať" takže popri iných stíham aj túto :)
     
  9. ja to kašlem dalšia kuper a zas nič už ani neviem ekdy naposledy ale cca 10-11 mi už nepadlo :D
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    »Wε•αяε•Łεgεŋđ«: No já 8 bran a nic. Už jsem propadal depresi, že to všem padá jen ne mně. Tak teď jsi mě uklidnil, jsi na tom výrazně hůř než já. ;)
     
  11. podarila sa mi prva kuiper okolo 50 000U :) ale nepadlo 200 000 :D :/
     
  12. svi1

    svi1 User

    Jak správně přispívat na forum

    Tady nikdo nemá pravomoc otevřít test server jen tak. Toto je vyloženě na BP a test server se otevírá pouze tehdy, když BP potřebuje otestovat nějaké věci (většinou před přidáním novinek do hry).
     
  13. Korben

    Korben User

    darkbobor, OT posty zmazané a poriadne si prečítaj pravidla pre fórum.
     
  14. No v tejto bráne som si všimol že na mape č. 4 kamene ktoré sa pohybujú tak keď sa začnem pohybovať v smere rovnakom ako oni tak sa pohybujú rýchlejšie ako keď ja stojím a keď sa pohybujem proti smeru ich pohybu tak stoja na mieste. Nemalo by to byť naopak? :D Neviem čím to je ale je to zvláštne :D
     
  15. no tak ja som dokončil dnes tiež ani uri ani dizaj až na jeden oničom dizaj na stihu ktorý nikdy nepoužijem :(potešila aspoň ta lodička:)
     
  16. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ja som 5 v priebehu tyzdna spravil a uridium nedalo, 3x po sebe defcom a az potom yamato.. celkovo dalo uridko 4/12, ale kamosovi vcera dalo co som rad, uz som myslel ze je to zacarovany kruh..

    Ale mam otazku, skoncil som 3 vlnu a bol restart servera (nieco opravovali, tusim stvrtok okolo 13:35), nechal som sa v brane na lavom porte, po prihlaseni som sa objavil v dalsej vlne na presne tom istom mieste, je mozne ze keby sa takto necham niekde, kde su v dalsej vlne prekazky, zostal by som tam uvezneny? co potom? Nestalo sa mi to, ale bolo to celkom blizko, jaksi nechapem ako to mohlo zacat dalsiu vlnu bez mojho portnutia. nahodou by sa mi zle nacitalo nieco v hre (celkom bezne mi tak blbne pet, alebo som niekedy uz davno na mape a mne nic nezobrazuje - viem o tom z ts), mal by som posledny zivot a pukli ma, zas nieco riesit? a co ked nevyriesim - mam zle PC a hotovo? Poprosim len dat vediet vyvojarom o tom ze port na dalsiu vlnu by mal spravit vzdy hrac, nie system
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Kaperko- A preco schvalne ostavas trcat v brane ked vidis, ze ide restart? System to bral ako odhlasenie a nasledne ked si sa prihlasil, automaticky si spustil dalsiu vlnu, to nie je chyba.

    A nie, do prekazky ta to nemoze hodit. jednoducho vzdy sa odhlas na bezpecnom mieste ak je to mozne a nebudes mat podobne problemy.
     
  18. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    to len teoreticky keby som sa napriklad nestihol portnut na x-1, ale dakujem za uistenie ze by ma to nehodilo do prekazky. To ze spustenie dalsej vlny je umyselne som nevedel a nevsimol si u inych bran, ale ked to tak je zrejme to ma svoj dovod
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Kaperko- ide o to, ze restart automaticky odhlasi kazdu lod. Ak lod ostane v GG, pri novom nalogovani sa automaticky spustia vlny.

    Problemy s prekazkami by uz nikde nemali byt, uz davnejsie sa tieto veci riesili napr. v skupinovej brane kde npc utiekli do prekazky a nedali sa puknut, takze nic taketo by sa nemalo stat ani s lodou.
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  20. Mám dotaz z trochu jiného soudku, chtěl bych si ověřit, zdali o dvojnásobné dropu z bran (jak je teď od pátku do dneška), tak dává Kuiperka v případě "nouzové" výhry uridia 400 000U.

    Díky předem za odpověď :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.