Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazané, tu se probírá úplně jiné téma. Přečti si prosím Jak správně přispívat na forum a založ si na svůj dotaz vlastní téma.
     
  2. Lord_Scorpion - No to ano, ale já nemluvím o těch 15k uri, co dává Kuiperka v základu, mluvím o těch 200k, co ti se štěstím dá navíc, když se zadaří. A stejně, jako ti mohou padnout třeba 2 Havocy/Herculy/LF-4, tak i tahle speciální odměna by měla být dvojnásobná oproti běžnému stavu..
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] podívej se na to takto. Odměna navíc z kuiperky je jeden z několika designů na loď. A je přeci hloupost aby jsi dostal nějaký design 2x. No a uridium dostaneš jen pokud už daný design který měl padnout vlastníš, je to náhrada za to co dvojnásobně padnout nemůže. Pokud chceš složitější odůvodnění.

    To jednoduché je, že uridium z bran se prostě nedvojnásobí.
     
  4. už končim , 9 bran , pouze jednou 215 000 :) jdu dělat jiný brány....
     
  5. V poslednej dobe 5 bran a 3x 215k U :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Irondrobe

    Irondrobe User

    dobry den dneska sjme delal kupierku a dostal jsme za odmenu tenchle desing
    Kuiperova galaktická brána úspěšně dokončena.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získal(a) jsi 1 Goliath Sovereign.
    Obdržel jsi 2.200.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 205920 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 25.000 jedn. uridia.
    ale přtom jsem techle densing dostal pred 2 tydnama s delty tak proč mam 2 stejne desingy když jsme mel spravne dostat misto necho 200k uri když uz ho vlastnim kde je chyba ?
     
  7. To si nevšímaj ak ti náhodou "dá" dizajn čo už máš. To je len chyba v scripte ktorý to ma alebo nemá vypísať. V podstate si nič nedostal.
    O probléme už vedia a určite ho čo najskoršie vyriešia.
     
  8. Irondrobe

    Irondrobe User

    to jo a dostanu spetne tech 200 000 uri co mam dostat spravne?
     
  9. Co chceš zpětně? Dostal si loď, která je během víkendové akce, měl si jí předtím z delty, tak máš jako kompenzaci 10k U. 200k U je pouze pokud máš dostat loď aegis, citadel, spearhead elite, pusat nebo venom...
     
  10. Kuiperova galaktická brána úspešne dokončená.
    Získal si 10 zelených kľúčov koristi.
    Obdržal si 4.840.000 bodov skúseností.
    Získal si 356400 body/bodov za česť.
    Obdržal si 15.000 Uridia.

    Nedostal som lod pusat (ani 200k U), proste nic (dizajny Aegis Elite, Citadel Elite, Spearhead Elite, Goliath Venom uz mam).
    Žiadam odskodnenie [​IMG]83068505
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  12. Ta cast "připíše se místo toho 200.000 Uridia" je myslené ako namiesto tych dizajnov na ktore je teda iba sanca. Neznamena to teda ze 200k U je vzdy, mam pravdu? Viete mi ale povedat aka je percentualna sanca na 1 z dizajnov alebo ak ich mam tak na 200k U?
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ 200K U dostanes iba ked ti ma padnut dizajn. Samozrejme, ze ta odmena nie je vzdy, ved to by bolo totalne OP.

    A nie, % sancu na dizajny nevieme. No bohvie ako velka nebude, mam znameho co ich presiel okolo 70 a uspesnost odmeny ma cca 20%. presne cislo ti nikto nepovie.
     
  14. Ocenenie Vidím mŕtvych Streunerov ako nazov nad meno to neni?
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀: Na začátku jsem měl šňůru 6 Kuiperových bran, ze které mi nic nepadlo. Pak mi to padlo 2x za sebou. Co jsem ale tak vysledoval mezi ostatními na TS, tak průměrně to padá každou 3 až 4 bránu. Ne každý má ale na tyto věci štěstí. ;)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  16. Bohužiaľ, tento úspech nie je možné nastaviť ako titul, pretože v prehľade úspechov nemá v pravom hornom rohu symbol hviezdy.

    [​IMG]

    Všetky úspechy ktoré sa dajú takým spôsobom nastaviť ako titul nad menom/v profile pilota nájdeš v úspechoch v časti "Název", takže určite nájdeš iný, lepší ;)

    FAQ - Achievement System
    Diskuze k tématu: Achievement Systém
     
    Naposledy upraveno: 15/8/16
    Jessie a ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenili.
  17. Prave som dokoncil branu kuiper a tesne pred koncom kedze puzivam maxthon ktory je sice plynulejsi, ale vyplo mi hru tak som ani nestihol dat netopiera na BS ako celkova odmena z brany, co pozeram tak som dostal asi najhorsiu kombinaciu a to 1 fantomovy dizajn stihacky a uz z 3 kuiper mi nepadol pusat, jedna sa o to ze v denniku sa da vsetko pozriet a v bilanci uridium, ale v denniku ukazuje aj ked padne nejaka lod?
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀: Jen malé upozornění. Na BZ, která obdržíš za dokončení brány nemá formace netopýr žádný vliv. Tato formace zvyšuje pouze zisk BZ ze sestřelených NPC a to o 8%. Pokud bys chtěl navýšit odměnu BZ za dokončení brány, musel by jsi použít formaci Falanga, která zvýší získaná BZ o 5%.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  19. Tak budem davat noznice a aj tak teraz kupim formaciu veteran (formacia falang je ta za 300k kreda?), ale hlavna otazka znela ci ukazuje v denniku aj zisk lode.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.