Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sharpmz

    sharpmz User

    ahoj, tak hlasim nalezeny problem v brane,
    pri sestrelu posledniho npc (Streuner Soklier c15) npc puklo, objevila se vlna dalsich npc a posledni zminovane npc se znovuobjevilo na miste kde puklo a jiz neslo nakliknout a stale do me aktivne strilelo. Po zniceni vlny npc s cislem c17 (tusim) tam zustalo jen to nenakliknutelne npc a objevil se port. Portem slo normalne proskocit.

    Cas startu GG: 19:43
    cas bugnuti npc Streuner Soklier c15: 20:03
    cas dostrileni ostatnich npc a objeveni portu: 20:07
    radeji dam i ID z testu: 100092649

    jeste dodatek, po zniceni npc s cislem (53) neni na 100%, opet obnoveni Streuner soldier c50 ktere neslo nakliknout, po sundani poslednich dvou usibu(46) brana normalne skoncila i kdyz me tam soldier stale sutil.
    cas bugu npc 20:52
     
    Naposledy upraveno: 17/11/15
    vosinoha1 a Korben tohle ocenili.
  2. sokolik31 - Test server je momentálně otevřený, tak to můžeš vyzkoušet sám ;)
     
  3. chcem sa opytat na nove bednicky kt som nasiel.
    {msg_loot_booty-streuner_init}
    Obdržal si 300 ks laserovej munície typu RSB-75.

    {msg_loot_booty-streuner_init}
    Obdržal si 75 rakiet typu SAR-02.

    {msg_loot_booty-streuner_init}
    Obdržal si 1500 ks laserovej munície typu MCB-50.

    {msg_loot_booty-streuner_init}
    Obdržal si 50 rakiet typu UBR-100.

    {msg_loot_booty-streuner_init}
    Obdržal si 300 rakiet typu PLT-2021.
    asi 3 take som nasiel neviem ci to berie kluce ale nasiel som ich iba na 3-1,3-2,3-4
     
    Naposledy upraveno: 17/11/15
    Wraith[CZ] tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

    Tak dál jsem se kvuli výbavě než k uber strunám prostě nedostal:D..všimnul jsem si ale boxíku a bedniček.,,získal si 28x energie galaktických bran,, to jako vážně?:D..o množství munice ze streuner bedniček ani nemluvím :D..pokud to dají tak to bude bobma :D
     
  5. co jsem tak pochopila, zrejme pridaji, inspirovali se mohutnou odezvou na boxy v tunelu :)
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    sharpmz diky za odezvu, predano na BP.
     
  7. DARK_FARKI

    DARK_FARKI User

    Zdávim rád bich se zeptal kdy zase bude spuštěn Test Server Diky.
     
  8. Korben

    Korben User

    Keď bude potrebné niečo testovať.
     
  9. LowEnough

    LowEnough User

    Včera večer jsem taky jednu bránu dodělal, ale mam na tesovacím horší výbavu tak mi to trvalo déle. Jinak lagy jsem neměl nebo jen minimální. A jsem zvědavej na boxíky které byli na mapách jestli budou obsahovat to samé i na normál servrech? Protože 32 EE super to se brány budou stavět , ikdyž to bude asi pouze krátká akce ku příležitosti Kruiper brány.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/15
  10. hummel

    hummel User

    Ahoj všem :) ospravedlňujem sa že píšem tak neskoro o tej chybe ale najskôr som myslel že to mám pýsať do "feedback" (alebo tak dajak sa to píše :D )

    začiatok GG: cca 19:12
    čas bugnutia npc: ihneď pri prvej vlne cca 19:13
    Dvaja streuneR-y nešli nakliknúť a atakovali ma, ale po odstrelení ostatných sa porty objavili a dalo sa aj preportovať...
     
  11. lorduriel

    lorduriel User

    ahoj rad bych vedel kdy bude zacinat ta akce kuipr? pise se od 19.11 ale stale nic neni ? ma nekdo nejake dalsi info ?
    diky
     
  12. Co jsem viděl na tesťáku,tak boxíky super a brána taky,takže ti co nejsou lajdáci,tak si na tom mohou slušně vydělat,jinak akce má začít dnes,hold všechno nebude hnedka,počkej pár hodin a uvidíš,že to tu bude :)
    EDIT: no,že by to začlo jen na tesťáku by byla fakt blbost :D už se taky těším,dřív doma,tak toho využít :Dnz
     
  13. lorduriel

    lorduriel User

    jo dobre ;-) prislo mi to ze to zaclo jen na testaku asi blbost ;-) tak jo pocekam :D dik
     
  14. Korben

    Korben User

    lorduriel Skončil už deň ? o_O Prečítaj si ofiko.
     
  15. lorduriel

    lorduriel User

    Den este neskoncil ovsem uz zacal! :p, proto se ptam a ofik je zase matouci jak blabol ;-)
     
  16. Korben

    Korben User

    Nemaš nikde napísaný čas, tak že to môže byť aj 23:59 a čomu v ofiku nerozumieš ?
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Vazeni je otevreny testovaci server a ma se ted testovat. Ofiko bylo vydano,ale bez data kdy akce zacne.
     
  18. siux

    siux User

    Dáte testák, když jsou všichni v práci.
     
  19. BP dává tesťák když on potřebuje něco testnout, to že je v tu dobu někdo v práci nemůže vědět a i tak by na něho nečekal, protože to by ten tesťák vůbec nespustil. Tesťák slouží hlavně testerům a když už se někdy otevře pro veřejnost tak je nezajímá jestli je v tu dobu někdo v práci nebo ne. Smiř se s tím prostě.
     
  20. Korben

    Korben User

    siux, na budúce napíšem na BP aby počkali kým budeš mať čas. :D
    Veď aj zamestnanci BP sú v práci.:rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.