Diskuze: Chrominová horečka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 14/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

    Zde můžete diskutovat k akci Chrominová horečka.

    P.S. Za pozdní dodání se omlouváme. Bohužel z důvodu provozních komplikací a zásahu z BP nebylo možné dodat informace hned.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/6/19
  2. zdravim bude dizajn aj na hecate? Kedže ho ukazuje na hlavnej stranke.
     
  3. Perňa

    Perňa User

    Eρεβος*SK

    Design na loď hecate a hammerclaw bude společně s novou surovinou osmium součástí další akce, která je ještě stále ve vývoji.
     
  4. pecko

    pecko User

    cca kolko pada z bednicky? uz by totu niekto mohol dat akcia od vcera niekto musel branu zdolat, kolko? s dabl lepsie? + pet a schopnost?
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    s dablem z bedny 10 a 20 CH (Epsilon) celkem z brány 1200 CH
     
    Naposledy upraveno: 15/6/19
  6. byl jsem v epsine a pada toho dost bohuzel nemam zadne dable ale i tak to pada dost
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak to jsme rádi, že nám tu konečně někdo napsal, kolik toho z těch bran nakonec padá. Když toho padá dost, tak to určitě už máš té nové munice dost a dost? Tisíce, miliony?:mad::p:eek::oops::rolleyes::rolleyes:
    Jen by mne zajímalo, kdo to vymýšlel a nastavoval, když za kronosku a zetu je skoro stejné množství chrominu?
    Zase logika BP.
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ono to vypadá, že ze všech bran to padá stejně a že se s tím moc nepárali;)
     
  9. lukasCZ33

    lukasCZ33 User

    60 bran abych měl na 10 K RCB-140 to snad nemůžou myslet vážně.
     
  10. To se spíš vyplatí koupit za peníze. Každá z těch bran mně spotřebuje kolem 100 000 urka a když to přepočítám, tak při Happy day dám za 90K urka 230 Kč a za 20 000 chrominu dám 280 Kč. Ušetřím munici a čas.
    Zajímavé, že jsou to zase věsměs brány, které se staví velmi špatně, stojí hodně urka a málo dávají, takže je to vždy ztráta (pokud se nestaví z paládka, ale to už moc hráčů asi nedělá).
    Co BP vymyslí je jen ke škodě hráčů a ve prospěch BP.
     
  11. Teda já viděla ve středu 140 Kč, dnes je tam 150 Kč za 10 000 chrominu, Ale XL balíček je za 260 Kč, takže to se na design Cyborga vyplatí už.
     
  12. No to se opravdu zbláznili :eek:, co to je jen 10000 munice.
     
  13. angelexit

    angelexit User

    Brana Zeta bez vseho, na malem uctu dala 610 :)
     
  14. 7x munice? Uvědom si, kolik bude dávat elitní botař. Neporazitelný.
     
  15. storm128

    storm128 User

    ved to je o nicom preco nedali ze pada aj na mapach z niektorych npc ale to nie len aby vsetko bolo payment akcia o nicom:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  16. josef402

    josef402 User

    zaplat je heslo tejto hry a mozna něco dostanes:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. Design na cyborga je luxus. Rozhodně palec nahoru, že nemusím dělat úkoly 100 misí, 30 misí nebo doufat v tom, že mi padne v nějaké akci.
    Po zklámaní a stažení carbonite cyborga (za mě luxusní design) jsem s cyborgem nelítal. Nebo lava, frozen se mi nelíbí.

    Za mě palec nahoru, a chut hrát zas po delší pauze. Tohle se povedlo.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Právě jsem dokončil bránu Zeta a v posledním kole s devourerem mi ze scorcherů padají cargo boxy místo chrominu?
    Nějaké info k tomu, protože si BP opět velice rychle zjednoduší něco, co je výhodné pro hráče a ne pro BP.
    Piloti nakoupí zdvojnásobovače a za pár dnů se akce omezí a reálné peníze pak ztrácí význam?
    P.S. BP opět palec nahoru.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: